Bruin دیگران: در اینجا برخی از راهنمایی در مورد صرفه جویی در پول در یک بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی

این هیچ راز است که منابع مالی اغلب در سمت چپ به یک دانش آموز خود دستگاه: سهام و اوراق قرضه سرمایه گذاری دارایی

توسط ATROTICNEWS در 24 اردیبهشت 1399

این هیچ راز است که منابع مالی اغلب در سمت چپ به یک دانش آموز خود دستگاه: سهام و اوراق قرضه سرمایه گذاری دارایی – چه همه این شرایط چیست ؟ Bruin دیگران تکل گیج کننده قطعات از امور مالی شخصی آنها نیست به شما آموزش در مدرسه است.

این هیچ راز است که از زمان همه گیر است wreaking ویران در اقتصاد ایالات متحده – نزدیک به 33 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست آنجا که ویروس آمار حدود هفت ماه پیش.

این است که نه به ذکر است با افزایش نرخ بیکاری و هیچ تضمینی وجود ندارد که یک واکسن برای COVID-19 توسعه یافته خواهد بود در هر زمان به زودی – اگر در همه کارشناسان مالی نشان می دهد که اقتصاد آمریکا در آستانه آن بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

در حالی که ممکن است ترسناک به تامل امور مالی در پی این بحران چهار است که در اینجا برای کمک به شما در صرفه جویی در پول و حتی شاید برخی از اضافی خمیر را – همه از راحتی از خانه خود را.

برای شروع بسیاری از کارشناسان مالی استناد دقیق بودجه بندی به عنوان یک راه موثر برای نظارت بر امور مالی خود را.

با توجه به میشل, سیاه, پیشرو اعتباری و کارشناس امور مالی شخصی نویسنده برای مجله فوربس اولین گام از بودجه شامل گرفتن موجودی دقیق از هزینه های ضروری خود را. به عبارت دیگر شما باید سعی کنید به شناسایی چقدر شما صرف بر ضرورت مانند مسکن و آب و برق و حمل و نقل و مواد غذایی است. همه از این خدمات حیاتی برای حفظ سلامتی و ایمنی و بنابراین باید اولویت بندی در بودجه روند.

از آنجا سیاه و سفید نشان می دهد محاسبه و محدود کردن هزینه های تمام nonessentials مانند take-out, خرید آنلاین و سرگرمی. در حالی که کاهش این "خوب به دارا" است که اغلب ناامید کننده, هزینه های کوچک می تواند به سرعت اضافه کردن.

برای تعیین اینکه آیا شما ماندن در مسیر خود را با بودجه بندی اهداف نیز وجود دارد طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی استفاده کنید. گزینه های محبوب شامل نعناع PocketGuard Wally و YNAB.

در حالی که هر برنامه دارای تفاوت های ظریف آن را هر اجازه می دهد تا شما را به پیگیری هزینه های خود را در ارتباط کارت های اعتباری و بدهی برابر درآمد خود را و سفارشی بودجه. دیگر ویژگی های مشترک شامل توانایی برای پیگیری هزینه های دسته بندی و به دریافت اطلاعیه ها در هر دو قبل و بعد از بیش از بودجه خود را. لازم نیست که یک برنامه ؟ قدیمی قلم و کاغذ کار می کند بیش از حد.

اما بودجه به تنهایی ممکن است به اندازه کافی برای حل چالش های مالی.

خوشبختانه بسیاری از ضروری سازمان های مانند شرکت های بیمه و بانک ها اقتباس کرده اند سیاست های خود را با کروناویروس در ذهن بسیاری از سازمان ها اجازه می دهد پرداخت deferrals در کارت های اعتباری, بیمه اتومبیل و اجاره.

به همین ترتیب برنامه ریز مالی تیفانی Aliche نشان می دهد به دنبال برای دیدن اگر هر یک از هزینه های خود را در حال بخشیده و اولویت پرداخت که نیست. علاوه بر این Aliche را تشویق می کند درخواست خود را به شرکت های بیمه اتومبیل برای کاهش نرخ های خود را اگر مانند بسیاری از شما هزینه کمی به هیچ زمان در جاده ها در حال حاضر.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که دولت ایالات متحده 2020 فدرال بسته محرک شامل نرمی دانشجویی بدهی.nterest تعلق نمی خواهد در فدرال وام های دانشجویی از 1 آوریل از طریق سپتامبر. 30 و بدون پرداخت باید در طول این زمان. اگر شما مطمئن نیستید که آیا وام دانشجویی خود را واجد شرایط تحت این برنامه فوربز ،

در حالی که ما باید برخی از کنترل بیش از ما چگونه بودجه ما هزینه های عمده دیگر مالی دیکتاتور – بازار سهام – تا حد زیادی بیش از کنترل ما است.

در اواسط ماه مارس در ایالات متحده بازار سهام در زمان قابل توجهی غوطه حدود 12 درصد سایهای اثرات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که قیمت سهام از خرده فروشان و شرکت های هواپیمایی و هتل های زنجیره ای ادامه به سقوط همه شرکت ها در حال تجربه کاهش می یابد. برای مثال قیمت سهام برای Chipotle Mexican Grill که در واقع افزایش یافته است پس از شروع شیوع – رسیدن به اوج گذشته توسط این شرکت در سال 2015.

در میان این مخلوط نتایج آنچه به منزله سرمایه گذاری عاقلانه می تواند گیج کننده.

Lincoln Financial Group, ثروت 250 مدیریت سرمایه گذاری شرکت تلاش برای ارائه به وضوح با توصیف این چهار استراتژی های سرمایه گذاران می توانند در طول این زمان آشفته: فرصت طلب ثابت نامشخص و نگران و بحث در مورد محاسن هر یک از.

فرصت طلب رویکرد مستلزم بهره گیری از کاهش قیمت سهام به سرمایه گذاری اضافی. در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که شما بازگشت سرمایه گذاری خود را و داده ها پس از بحران مالی 2008 نشان داد که 10.000 دلار سرمایه گذاری ساخته شده در حالی که بازار هنوز در پایین ترین سطح رشد 53 درصد در شش ماه اول از بهبود بازار است.

با توجه به استیو برایس رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در استاندارد چارترد بانک های خصوصی زمان بحران مالی می تواند به عنوان نقاط ورود به بازار را برای سرمایه گذاران تازه کار. برایس گفت که کسانی که بدون دارایی در بازار باید شروع کنید در حالی که قیمت سهام در حال کم ارزش. به طور خاص او فکر می کند فن آوری و بهداشت و درمان سهام به احتمال زیاد افزایش با توجه به COVID-19.

اما برخی ممکن است را انتخاب کنید به کمی محافظه کارانه تر در صورت عدم اطمینان مالی با اتخاذ چه لینکلن مالی در نظر ثابت رویکرد است. اگر این مورد است, لینکلن مالی نشان می دهد سرمایه گذاران ترک های موجود در پرتفوی سرمایه گذاری بدون تغییر به منظور کمک به آنها را به ماندن در بازار است.

باقی مانده دو روش نامشخص و نگران شامل از بین بردن دارایی ها از بازار سهام است. نامشخص سرمایه گذار منتظر می ماند تا بهبود بازار به حرکت پول خود را به آنچه آنها را به عنوان یک کمتر سرمایه گذاری مخاطره آمیز. در ضمن نگران سرمایه گذار می کشد تمام دارایی های خود را خارج از بازار در حالی که آن را در پایین در تلاش برای صرفه جویی در بودجه آنها را ترک کرده اند.

اگر چه این دو رویکرد ممکن است احساس مانند تصمیم گیری هوشمند در طول یک بحران مالی لینکلن مالی هشدار به مشتریان خود از حرکت پول خود را در بازار کم است. برای مثال داده های جمع آوری شده پس از بحران مالی 2008 نشان داد که سرمایه گذاران که منحل و دارایی های خود را در آنجا ماند و بازار سهام برای یک دوره قابل توجهی پس از بحران حل و فصل شد که مانع از پول خود را از در حال رشد در دراز مدت است.

با این وجود در حالی که این داده ها نشان می دهد ترک پول خود را در بازار می تواند منجر به بیشترین رشد بلند مدت برخی ممکن است پیدا کردن آن را جذاب تر برای جلوگیری از عدم قطعیت در کوتاه مدت.

برای از بین بردن نوسانات و ریسک بازار شما می توانید پول خود را به گواهی سپرده و یا بازار پول حساب. سی دی یک نوع از حساب پس انداز ارائه شده از طریق بانک ها و FDIC بیمه که بدان معنی است که آنها با حمایت دولت فدرال است. سی دی طراحی شده است به شما پرداخت از پیش تعیین شده نرخ بهره پول خود را, بنابراین این حساب نیست که در معرض نوسانات بازار.

MMAs به شما اجازه می دهد برای به دست آوردن سود پول خود را اما به طور کلی بیشتر انعطاف پذیر با خروج از وجوه. بنابراین MMAs بهتر است برای کسانی که می خواهند به آسانی دسترسی به پول خود را در حالی که بودجه در یک سی دی باید دست نخورده باقی می ماند برای حداقل چند ماه پس از سپرده.

در پایان روز وجود دارد هیچ انکار است که این بیماری همه گیر کوروناویروس موجب شده است تا نوسانات بازار سهام و دیگر تغییرات اقتصادی که منجر به آشفتگی مالی برای بسیاری از. در حالی که ما در خانه بماند ما می توانیم با استفاده از این زمان به عنوان یک فرصت برای یادگیری بیشتر در مورد مدیریت پول ما و اتخاذ استراتژی است که می تواند در آماده سازی ما برای هفته و ماه و سال آمده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن