UCLA باید تنظیم شهریه, شهریه دانشجویی برای مطابقت با کيفيت آنلاین آموزش

مجازی بهار سه ماهه رسما آغاز کرده است, سرقت از دانش آموزان از یک فرد کالج تجربه. اما اگر که نیست به اندازه کاف

توسط ATROTICNEWS در 25 فروردین 1399

مجازی بهار سه ماهه رسما آغاز کرده است, سرقت از دانش آموزان از یک فرد کالج تجربه. اما اگر که نیست به اندازه کافی آن را سرقت و آنها را از پول شهریه خود را به عنوان به خوبی.

مدت کوتاهی پس از تصمیم گیری برای حرکت در کلاس های آنلاین دانشگاه UCLA اعلام کرد که دانش آموزان نمی خواهید برای دریافت یک کاهش در پردیس شهریه و هزینه های. این تصمیم به سرعت منجر به واکنش از جامعه از جمله یک دادخواست آنلاین با بیش از 7,600 امضا خواستار کاهش بهار شهریه در مدارس تحت تاثیر COVID-19.

در این میان سرعت افزایش و بی سابقه جهانی همه گیر آن را قابل فهم است که دانشگاه تلاش را در آخرین لحظه تصمیم گیری به منظور تنظیم کنید. پس از همه دانش آموزان بودند در آستانه گرفتن امتحانات نهایی درست قبل از آن بود به طور ناگهانی اعلام کرد که آموزش برای بقیه از زمستان سه ماهه خواهد بود انجام شده از راه دور.

اما در حال حاضر که طبیعی جدید است که در اینجا در ادامه به شیر دانش آموزان برای تعدیل نشده هزینه های کمک درسی نیست یک راه حل منصفانه.

UC هنوز هم یک فرصت برای کاهش هزینه های کمک درسی برای بهار سه ماهه. اما اگر آن قطره توپ این زمان در اطراف آن حداقل نیاز به شروع به برنامه ریزی برای کاهش شهریه که باید در مورد مجازی آینده است. و در حالی که UCLA ممکن است ناتوان در توانایی خود را برای کاهش UC شهریه و هزینه های آن را دارای صلاحیت بیش از شهریه دانشجویی – بیشتر به طور خاص قدرت را به تنظیم آنها را بر این اساس.

در ضمن دانش آموزان هنوز هم مجبور به پرداخت حق خود در بازگشت فقط برای کسری از آنچه که خود آموزش و پرورش است که واقعا با ارزش است.

کوین چن سوم سال ریاضیات کاربردی دانشجو گفت: بخش بزرگی از دانشجویان پرداخت خواهد شد به صورت on-campus خدمات آنها نمی خواهد که دسترسی به.

"ما در حال از دست دادن ما فرصت را به فرد نظیر بحث دسترسی به ورزشگاه مطالعه نقاط در محوطه دانشگاه (Arthur Ashe, دانشجو, بهداشت و سلامتی مرکز) منابع و فرصت های فرد برای ساعت" چن گفت. "ما نیز در حال از دست دادن دسترسی به بسیاری از دانشگاه اتفاقاتی که نمی خواهید مجازی این سه ماهه بنابراین من فکر می کنم که (UC) واقعا باید تجدید نظر خود را به بهار شهریه سیاست."

چن بین المللی است و مانند دیگران است که هنوز هم موظف به پرداخت سالانه هزینه شهریه برای دانشجویان غیر ساکن که برابر است با حدود 43,000.

یک UC آموزش و پرورش شده است به کاهش لینک های URL و تصویری جلسات. و این تغییر دشوار است به خصوص برای خارج از کشور و دانشجویان بین المللی که در حال حاضر پرداخت دهها هزار دلار بیشتر به کلیک بر روی همان لینک به همسالان خود.

یک ایمیل فرستاده بیانیه از UC سخنگوی سارا مک براید اظهار داشت که بسیاری از هزینه های است که دانش آموزان در حال پرداخت خواهد شد پوشش هزینه های چنین به عنوان پردیس زیرساخت های تعمیر و نگهداری.

اما با وجود UC ادعا می کند بسیاری از پردیس امکانات بسته اند به منظور کاهش گسترش COVID-19. در دانشگاه UCLA مورد این شامل Ackerman اتحادیه و امکانات تفریحی – هزینه برای هر دو که هنوز هم منعکس شده در BruinBill.

و با کالیفرنیا محدود stay-at-home سفارشات در محل آن را ایمن می گویند که دانش آموزان هنوز هم در وستوود منطقه نمی توان در تلاش برای بیرون رفتن و گرفتن ارزش پول خود را از خدمات.

رابرت واتسون یک سال چهارم علوم سیاسی و رئیس جمهور از UCLA در مقطع کارشناسی انجمن دانشجویان شورای گفت او می داند که چرا دانش آموزان ناراحت هستند در مورد این تصمیم به نگه داشتن بهار سه ماهه شهریه عنوان شده است.

"بسیاری از خدمات است که من می خواهم به ارائه و یا ارائه شده من دسترسی به, و است که می تواند ناراحت کننده گفت:" واتسون. "این (تصمیم) نمی آید در سراسر به عنوان حمایتی به دانش آموزان که در حال رفتن را از طریق مشکلات مالی در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر نیز هست."

حتی اگر بهار ربع شهریه پول است که فراتر از نقطه بدون بازگشت و بازپرداخت UC هنوز امکان انجام آینده چهارم از راه دور. و اگر بدترین واقعا نمی آید به بدترین دانش آموزان سزاوار بیش از یک ساده تمدید مهلت برای پرداخت کردن.

بیانیه رسمی از دانشگاه کالیفرنیا دفتر رئیس جمهور ذکر شده است که آن را خیلی زود به پیش بینی اینکه آیا نیاز به اقدام گرفته شده توسط UC پس از جلسه تابستان به پایان می رسد.

این آیات اشاره به یک قرنطینه است که ممکن است به طور نامحدود: تابستان جلسه که برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به اوت. 28 سال است برگزار می شود از راه دور و کارشناسان هشدار داده اند که آمار واقعی از COVID-19 نفر در کالیفرنیا ممکن است بسیار بالاتر از آمار رسمی.

اگر وجود دارد هر چیزی به دور گرفته شده از آخرین هفته از سه ماهه زمستان آن است که شرایط پیش بینی نشده می تواند منجر عمده تماس قضاوت با زمان کمی برای تنظیم. متاسفانه UC رو همیشه قضاوت خوب است.

اعطا هیئت رجنت تلاش برای نشان دادن حمایت خود را برای دانش آموزان در مواجهه با مشکلات مالی که آن را اعلام کرد تصمیم اخیر برای به تعویق انداختن رای گیری است که می تواند به افزایش شهریه در طول چند سال آینده. اما خودنمایی موضوع بالا شهریه به صورت آنلاین آموزش و پرورش است و پرورش آن سر زشت و UC هنوز هم شانس به همه چیز را راست.

به جای ادامه به نظارت بر وضعیت تا زمانی که آن را می شود بیش از حد دیر به واکنش نشان می دهند به درستی دوباره UC باید با استفاده از این سر شروع به ایجاد تنظیمات لازم.

کلاس های آنلاین در حال حاضر به اندازه کافی بد و بدون اجبار دانش آموزان به آنها پرداخت توسط هزاران نفر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن