سازمان ملل متحد Connon نظرات: برابر مقررات دبیرستان-به-NBA پرش ترک بازیکنان با استعداد در برزخ

Daishen هیچ کس نبود اول بالا استخدام به جست و خیز کالج برای جوانب مثبت و او نمی خواهد آخرین. پنج ستاره در چشم

توسط ATROTICNEWS در 10 اردیبهشت 1399

Daishen هیچ کس نبود اول بالا استخدام به جست و خیز کالج برای جوانب مثبت و او نمی خواهد آخرین.

پنج ستاره در چشم انداز تصمیم به decommit از UCLA بسکتبال مردان و پیوستن به NBA G لیگ فرستاده تکان طریق اینترنت سهشنبه, اما آن را بی سابقه است. Jalen سبز را انتخاب کرد همان مسیر قبلی در ماه آوریل و اشعیا تاد مشابه decommitted از میشیگان به دنبال یک G لیگ قرارداد هفته قبل از هیچ کس انجام داد.

توییتر به آتش کشیده با مردم ادعا این است که سقوط NCAA و کالج بسکتبال در آستانه سقوط پس از این سری G لیگ دزدی.

از دست دادن سه top-15 چشم انداز به جوانب مثبت قطعا نیش به خصوص در یک تیم به تیم پایه ای. UCLA و میشیگان را جذب کلاس ها شده اند به طور کامل سوخته توسط G لیگ مداخله و برونز افتاده اند از پتانسیل پیش فصل بالا-25 تیم به میانه-of-the-road Pac-12 تیم ملی.

کالج بسکتبال به عنوان یک کل خواهد باقی بماند – اما تنها با برخی از تغییرات عمده.

بیست-به علاوه سال پیش این بود که خیلی از یک مشکل. بازیکنان مانند کوبه برایانت کوین گارنت و تریسی مک گریدی رفت و مستقیما از دبیرستان به NBA و در اواخر 1990s کالج بسکتبال رنج می برند نیست یک بیت.

انجمن بسته کردن این مسیر در سال 2006 با تغییر آن حداقل سن 19 سال و نیاز به بازیکنان به مدت حداقل یک سال از حذف دبیرستان قبل از اعلام برای NBA پیش نویس است.

هیچ کس تصمیم به رفتن pro است که واقعا متفاوت از یکی از دوایت هاوارد و جیمز LeBron ساخته شده زمانی که آنها 18. هیچ کس اشتباه گارد نقطه برای تلاش برای ایجاد یک حرفه ای برای خود و چیدن صدها هزار دلار بیش از یک بورس تحصیلی به مدرسه او را به احتمال زیاد ترک قبل از گرفتن مدرک خود را.

تنها تفاوت این است که به جای بازی در فصل آینده در کانون توجه NBA به عنوان برایانت و جیمز بود هیچ کس به خاک سپرده خواهد شد در سایه.

اگر هیچ کس معتقد است که او آماده است تا به نوبه خود طرفدار او نباید به صرف یک سال در برزخ مبارزه برای ماندن مربوطه در فیده دبیرستان ورزشگاه. متوسط حضور منظم-فصل G بازی های لیگ بود 2,465 در سال 2019 و بسیاری از تیم ها حتی نمی باید ثابت تلویزیون می پردازد.

در ضمن UCLA به طور متوسط 10,652 طرفداران هر بازی خانگی در این فصل 2016-2017 و هنوز هم شکست 10,000 علامت چند بار در سال 2020 است.

پیشاهنگی را نگه داشتن یک چشم بر هیچ کس در هر کجا که او می رود اما عموم مردم خواهد شد.

این قابل درک است که هیچ کس انتخاب است پول بیش از UCLA در این مورد – 300.000 دلار برای پنج ماه از فصل یک مشکل ارائه به نوبه خود. اما هیچ کس نمی تواند تقریبا به عنوان مربوطه در G لیگ به عنوان او می شده اند در UCLA.

اما مانند آن را برای سالن Famers ذکر شده در بالا UCLA و G لیگ نباید خود را تنها دو گزینه.

NBA باید لغو آن محدودیت سنی حکومت و اجازه می دهد بهترین بازیکنان در جهان به شرط بندی بر روی خود را دوباره. آن را دوست دارم یا نه, G لیگ یک معامله بن لیگ برتر است که تعداد بسیار کمی از مردم تا کنون علاقه نشان داده و بازیکنان برای پول نقد و نباید مجبور به بازی وجود دارد اگر کالج برای آنها مناسب نیست.

که متوقف نشده هیچ کس از ادعا رشدی لیگ یک جایگزین جذاب.

"بازی در لیگ اساسا من آماده برای NBA پیش نویس" هیچ کس گفت: در مصاحبه با لس آنجلس تایمز. "این فقط یک گام زیر NBA."

NCAA نیز یک گام زیر NBA و آن را دارای مربیگری کارکنان و نام تجاری است که بی نهایت معتبر تر و محترم تر از G لیگ.

هیچ کس نمی خواهد که به رعایت سفت و سخت قوانین NCAA در G لیگ است که به احتمال زیاد بخشی از دلیل او و دیگران شروع به رانش به سمت این گزینه است. اما یک سال از هم اکنون دانشجو-ورزشکاران به احتمال زیاد نمی خواهد که به دنبال آن کهنه قوانین یا نه.

NCAA اعلام کرد در ماه اکتبر است که آن را اجازه می دهد دانش آموز ورزشکار به سود خود به نام تصویر و شباهت حقوق و یا نیل به حقوق نه چندان دور آینده. تمام سه بخش باید آیین نامه پیشنهادی خود را به NCAA با شروع 2021 معنی دانشجو-ورزشکاران می تواند قادر به ثبت نام در کفش می پردازد و به نظر می رسد بر روی تابلوهای تبلیغاتی به عنوان به زودی به عنوان در سال آینده.

به گزارش ESPN, گروه NCAA حکام وظیفه با تحقیق بر صفر کسب درآمد در ماه اکتبر برنامه ریزی شده بود به ارائه توصیه های خود را به هیئت مدیره سه شنبه. گروه گزارش پیشنهاد دانشجو-ورزشکاران باید قادر به ثبت نام با عوامل و پول از تبلیغات تا زمانی که آنها نمی هماهنگی خود را با مواد ممنوع و عملیات و یا ارجاع آن مدرسه حضور آنها.

سابق نایک اجرایی سانی Vaccaro گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز دوشنبه بود که برتر جذب که به زودی اعلام نیت خود را برای پیوستن به G لیگ, اما که او رفته اند به دانشگاه اگر او توانایی خود را بصورت پول در اوردن NIL حقوق.

معلوم نیست اگر که نامش ذکر نشده پخش شد هیچ کس اما نکته هنوز هم می ایستد – اجازه می دهد این بازیکنان برای سود کردن استعداد خود را در حالی که هنوز در مدرسه خواهد بنیادی جریان بالا استخدام به G لیگ در کوتاه مدت.

در دراز مدت NBA نیاز به انجام بخشی خود را به عنوان به خوبی – top-tier بازیکنان مانند هیچ کس و سبز و تاد نباید مجبور به انتخاب بین دانشگاه و G لیگ.

باید NCAA دنبال از طریق در آن پیشنهاد تغییرات قوانین, کالج ورزشکاران باید این آزادی را به یک درآمد ثابت از طریق تایید و امضا در حالی که همه در ادامه با توجه به کشور صورت نمادین ترین و بهترین مربی برنامه های خود را.

برای کسانی که هنوز هم فکر می کنم آنها در حال بالا که سطح تمام قدرت به آنها.

NBA فقط به واقع را که قدرت به آنها را هر چه زودتر به جای بعد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن