روزانه فشفشه فوریه مقاله در چین نادرست مرگ اعداد درست بود

چین Virus روزانه فشفشه هرگز بر این باور برای یک ثانیه که تعداد مرگ و میر ناشی از کمونیست مقامات چینی در این

توسط ATROTICNEWS در 24 فروردین 1399
China coronavirus death toll
چین Virus

روزانه فشفشه هرگز بر این باور برای یک ثانیه که تعداد مرگ و میر ناشی از کمونیست مقامات چینی در این بیماری همه گیر کوروناویروس درست شد با وجود رسانه های غربی به نقل از مقام چینی ارقام بدون سوال و ستایش رژیم کمونیستی برای 'نمونه کار' در مبارزه با یک ویروس است که ناشى از حیاط خلوت خود را و باعث آسیب های بی حد و حصر به جهان است.

هزاران تزئینی انتظار مجموعه در ووهان شهر است که اولین کانون coronavirus همه گیر مطرح کرده اند سوال در مورد مقیاس واقعی از مرگ و میر در چین است.

عکس های جدید گردش آنلاین نشان دادن صف های طولانی از بستگان در خارج از انتظار خانه های مراسم تشییع جنازه در شهر چینی برای باقی مانده از عزیزان خود را تجدید فشار بر حزب حاکم کمونیست به فاش کردن حقیقت کامل در مورد تاثیر Covid-19 ویروس.

با توجه به دولت چین آمار و ارقام 2,535 مردم در ووهان درگذشت ویروس. این رقم داده شده توسط دروغ گفتن چینی مطلق است bollocks ساخت که در مجموع مرگ و میر ناشی از کروناویروس که بیشتر در منطقه از 100,000 که روزانه فشفشه پیش بینی شده در فوریه.

مقالات مرتبط:

مبارک سال نو چینی – Coronavirus به گسترش و حتی بیشتر با 3 میلیارد سفر

مقامات چینی گزارشدهی نادرست Coronavirus مرگ و میر

واقعی چین Covid-19 کشته و بیش از 100 ، 000 عنوان تلفن همراه بیشتر زباله سوز مستقر

بیش از 100 ، 000 Coronavirus آلوده به چین با عجله دفن مردگان در گورهای دسته جمعی برای سوزاندن

در حالی که چینی ها ادعا می کنند که متوقف ویروس در چین, آنها در حال حاضر در تلاش برای قرار دادن یک خیرخواه در تلاش های خود را برای کمک به کشورهای دیگر که در واقع آن است که حزب کمونیست چین را مطلق نهفته است در مورد کل عفونت/مرگ و میر است که شرم آور و آشکار پوشش است که در خطر انقراض جهان بیشتر است. حزب کمونیست چین یک رسوایی شرم آور و طاعون آنها را آورده اند در جهان از خود سهل انگاری است که فراتر از سرزنش.

حقیقت این است که ما هرگز نمی دانیم که این درست است تا چه حد به پوشش این روزنامه نگاران که سعی به گزارش همه چیز ناپدید شد, پزشکان که در تلاش بودند علنا خجالت سپس سکوت و مرده صحبت نمی کنم.

یک چیزی که ما می دانیم این است که چین تنها مسئول گسترش COVID-19 coronavirus در سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن