شیکاگو, آسمان انتخاب سابق UCLA گارد در سال 2020 WNBA پیش نویس

سابق UCLA گارد Japreece دین آغاز خواهد شد او کار حرفه ای در شهر باد می وزد. شیکاگو, آسمان انتخاب دین با 30th ک

توسط ATROTICNEWS در 30 فروردین 1399

سابق UCLA گارد Japreece دین آغاز خواهد شد او کار حرفه ای در شهر باد می وزد.

شیکاگو, آسمان انتخاب دین با 30th کلی انتخاب در دور سوم از روز جمعه 2020 WNBA پیش نویس برگزار شده بود از راه دور با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

Dean هفتم گارد نقطه انتخاب شده در سال جاری پیش نویس را به پیوستن به یک تیم شیکاگو که تا به حال سه All-Stars در موقعیت گارد در فصل گذشته – الماس DeShields Allie Quigley و کورتنی Vandersloot – و سوم به پایان رسید در کنفرانس شرق.

شیکاگو نیز قدرت انتخاب به جلو Ruthy Hebard از اورگان و Kiah Gillespie از ایالت فلوریدا در سال جاری پیش نویس اضافه کردن به تیم وارد فصل دوم خود را تحت مربی جیمز وید رهبری است.

با توجه به اقدامات احتیاطی در اطراف COVID-19 بحران شروع به دین اول حرفه ای فصل به تعویق افتاده است با آموزش پیش فصل اردوهای نقل مکان به یک تاریخ مشخص شود بعد.

در سه فصل به عنوان یک Bruin دین به طور متوسط 12.1 و امتیاز 4.4 کمک در بازی از جمله 13.7 امتیاز در هر بازی در فصل نهایی – خوب برای دوم در این تیم به ثمر رساند.

به عنوان یک اشتباه ارشد او نیز مقعر 5.5 کمک در بازی دوم بیشتر در Pac-12 پشت پیش نویس شماره 1 به طور کلی انتخاب سابرینا Ionescu از اورگان و دین led UCLA در دقیقه با 33.8 در هر مسابقه.

مدیرکل ثبت شده او اولین کار حرفه ای triple-double در طول این فصل در یک Nov. 26 پیروزی برابر دانشگاه ییل به عنوان بخشی از برونز' برنامه-بهترین 16-0 شروع به مبارزه است. او کمک کرد UCLA پایان 26-5 بهترین رکورد در دوره تصدی خود را در وستوود.

گارد از Austin, Texas, شات فقط 30.3% از زمین و 25 درصد از 3 نقطه در محدوده Pac-12 رقابت به عنوان برونز رفت 14-4 در کنفرانس قبل از بازی حذف خود را در دست استنفورد در نیمه نهایی از Pac-12 مسابقات است.

دین نهایی دانشگاهی فصل کوتاه بود و او برای اولین بار به عنوان یک حرفه ای ممکن است به شروع دیر. آنچه مسلم است این است که او می تواند اضافه کردن WNBA مشمول به او از سر گرفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن