باید انسان بود مجبور به چیزها و یا افرادی که آنها را دوست ندارم ؟

آزادی بیان و بیان هنری و همچنین بیان سیاسی باید معنی آزادی را نیز دوست نداشتن عناصر و یا انسان از جامعه و

توسط ATROTICNEWS در 10 تیر 1399
Cancel Culture Media Censorship

آزادی بیان و بیان هنری و همچنین بیان سیاسی باید معنی آزادی را نیز دوست نداشتن عناصر و یا انسان از جامعه و فرهنگ بدون ترس از سانسور.

کنگلومرا قدرت که monopolise رایگان سخنرانی کنترل در حال حاضر الزام است که انسان نباید اجازه داد به صدای مخالفت خود را و برچسب خود را thoughtcrime به عنوان "گفتار نفرت'.

بنابراین تحت قوانین سختگیرانه از کنترل کننده های, 'تبعیض' شامل هر نوع مخالفت خود را الگوی فکری و یا خود قوانین سختگیرانه زبانی گفتمان. 'تبعیض' می تواند تعریف شده به عنوان هر چیزی است و در نتیجه باز به پایان رسید سیستم کنترل که می تواند در هر زمان تغییر کرده لطفا به کنترل.

که در آن یک کلمه ممکن است انسان یک روز در یکی دیگر از این کنترل را خیال آن را به عنوان "بیان نفرت" و هر کسی که جرات نداره به مطلق کلمه ostracised لغو و حذف شده است. در برخی موارد فرد متخلف خود را از دست بدهد تمام امرار معاش و turfed unceremoniously از جامعه است.

این Orwellian thoughtcrime است فقط یکی از ابزار کنترل استفاده در جامعه به طور موثر ایجاد ارعاب توتالیتر سیستم کنترل که شوروی مورد استفاده در CCCP و حزب کمونیست چین استفاده از امروز. این dystopian حمله بر آزادی بیان و بیان انسان فقط یک میخ بر تابوت دموکراسی و یک فرم زبانی فقر است.

در یک جامعه دموکراتیک مردم مجاز به صدای نظرات خود را در یک مخالف مد و حتی دوست نداشتن گروه های خاصی از مردم بدون ترس از پیگرد قانونی و یا سانسور. کشورهای غربی هستند بنابراین حرکت به دور از دموکراسی و فرشتگان به استقبال حزب کمونیست چین دیکتاتوری خط در کنترل گفتار.

غرب به طور موثر بوده است eviscerated از درون موجب زنگ برندها و شرکت در خط با کمونیسم فکر روش های کنترل.

ما امروز در یک افراطی جامعه ای که در آن تقریبا همه چیز ممنوع سانسور و تاریخ پاک شده است. این دقیقا همان چیزی فاشیست و کمونیست های شاغل در طول سلطنت بد است.

یکی فکر می کنم که جنگ جهانی دوم بود که هرگز در مبارزه و برنده توسط متفقین برای آزادی چرا که بسیاری از آنها برنده برای دموکراسی پاک شده توسط جریان, کنترل, که تبدیل شده به گوشته از فاشیسم و کمونیسم به اجرای خود سانسوری دستور کار محدود کردن آزادی انسان.

به عنوان کمونیست و فاشیست سوخته, کتاب, پاک تمام کتابخانه ها و بازداشت هر کسی که صحبت از خط, بنابراین بیش از حد هستند کنگلومرا انحصار کنترل انجام این کار به عنوان هر کس می داند که پاک کردن تاریخچه بشریت محکوم به تکرار آن بینهایت.

اگر هیچ کس صحبت می کند تا در مورد شر سانسور و لغو کشت و سپس آن را همچنان ادامه می یابد و از بین بردن دموکراسی برای همیشه در غرب است. هنگامی که دموکراسی را نابود کرد و از داخل آن تقریبا غیر ممکن خواهد بود برای بازگرداندن به عنوان کنترل خواهد شد که خود را از شر گرفتن گفتن شما چه فکر می کنم چه می گویند و چگونه عمل می کنند.

که کنترل کنترل? اگر مردم شورشی کنترل, که, چند خواهد بود ناتوان اما برای این اتفاق می افتد هر کس باید افزایش یابد و صحبت کردن در برابر بی عدالتی از آنچه که این اشخاص انجام می دهند با سانسور را حذف و با استفاده از تعصب خود communo-فاشیستی دستور کار محدود کردن آزادی بیان است.

Quis custodiet ایپسوس custodes? Juvenal (طنز VI خطوط 347-348)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن