USAC افسر ارزیابی: لیلی شاو امکانات کمیسر

لیلی شاو سر کار آمد با اهداف بلند پروازانه برای بهبود زیرساخت های دسترسی و پایداری در پردیس و او توانسته است ب

توسط ATROTICNEWS در 15 اردیبهشت 1399

لیلی شاو سر کار آمد با اهداف بلند پروازانه برای بهبود زیرساخت های دسترسی و پایداری در پردیس و او توانسته است به زندگی می کنند تا به آنها.

اعضای شورا مورد بررسی قرار گرفت در این مناطق در یک مقیاس از یک تا پنج با یکی از ضعیف بودن عملکرد و پنج بودن عملکرد عالی است.

اگر چه تعداد کمی از بزرگترین پروژه های بودند که میله میله برای راه اندازی در سه ماهه بهار روشن است شاو است فعالانه مشغول به کار در طول سال به وضع بنیادی زمینه برای کسانی که پروژه های.

برای مثال یکی از بزرگترین و loftiest سیستم عامل مشغول اجرای یک ظرف قابل استفاده مجدد سیستم در سالن های غذاخوری در تپه. هیئت مدیره تا به حال ابراز نگرانی در مورد امکان سنجی این هدف در سال گذشته به عنوان قبلی کمیسیون تا به حال موفق نشده است در هماهنگی با دولت برای رسیدن به همان هدف.

اما شاو توانسته است به موفقیت غلبه بر موانع قبلی کمیسیون باید با تلاش و UCLA ناهار خوری خدمات به یک توافق آزمایشی اجرای این برنامه و کار کردن تمام ویژگی های تدارکات چگونه برنامه خواهد عمل در محوطه دانشگاه. اگر چه این در حال حاضر شده است را در خود نگه دارد به دلیل عدم قطعیت در مورد وضعیت اطراف COVID-19 هیئت مدیره است تحت تاثیر قرار با این کار شاو انجام داده است به تحکیم برنامه و تخمگذار پایه برای راه اندازی آن در آینده است.

در ضمن شاو با موفقیت با همکاری های مختلف اداری اشخاص و سازمان های دانشگاه را به جلو هل طرح برای بهبود حمل و نقل روشنایی و دسترسی در محوطه دانشگاه. او نیز فعال شده است در دفاع به نمایندگی از دانش آموزان با معلولیت و کمک به پرورش و ایجاد یک فعال دانشجویی.

یک پلت فرم او شده است به طور کامل موفق در این است پیدا کردن فضاهای کافی برای سازمان های فرهنگی در دانشگاه بدنام دشوار است دانش آموزان را به تلاش برای مقابله با سال.

اگر چه او می تواند انجام داده اند بیشتر در مقیاس گسترده ای توسعه شاو انجام داده است یک کار خوب به طور کلی تعامل با دانش آموزان و ایجاد FAC حضور در محوطه دانشگاه. او ادامه داد: به طور منظم نگه دارید در پردیس حوادث به عنوان دومین سالانه حقوق معلولین تاون هال و سه ماهه Bruin بازار که FAC همکاری با دیگر پایداری و نیازهای اساسی سازمان برای اولین بار.

شاو شده است نمونه در فشار برای افزایش شفافیت در این کمیسیون و همچنین در شورای جدول. پس از ساخت راهنمای سبز ابتکار صندوق روشن تر و در دسترس FAC شاهد یک افزایش قابل توجهی در تعداد برنامه های کاربردی مالی آن دریافت شده از دانش آموزان و قادر به صندوق $130,000 ارزش دانشجو پایداری پروژه های این سال است. در علاوه بر این به ساخت TGIF دسترسی بیشتر به دانش آموزان شاو نیز اجرا آن را به عنوان یکی از موسسات مالی مورد نیاز به افشای اعتبارات در جلسات شورای.

به طور کلی شاو شده است تا حد زیادی موفق در نشست خود اهداف و دانشگاه و جامعه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن