UCLA متخصص قلب و عروق متهم به تجاوز جنسی به پزشکی مجوز لغو

هیئت پزشکی کالیفرنیا نقل مکان کرد و به لغو پروانه پزشکی از UCLA متخصص قلب و عروق پنج شنبه پس از او متهم به تجا

توسط ATROTICNEWS در 27 اردیبهشت 1399

هیئت پزشکی کالیفرنیا نقل مکان کرد و به لغو پروانه پزشکی از UCLA متخصص قلب و عروق پنج شنبه پس از او متهم به تجاوز جنسی.

این تصمیم را به اثر ژوئن 12.

Guillermo آندرس Cortes شد, متهم به آزار جنسی سه زن بین 2015 و 2017 در حالی که او مشغول به کار در لس آنجلس + USC مرکز پزشکی.

شاکی مینا زارع پزشک و همکار سابق از Cortes برای اولین بار در زمینه کت و شلوار مدنی در برابر Cortes در دسامبر 2016.

Cortes شروع به کار در, دیوید گفن دانشکده پزشکی به عنوان یک قلب الکتروفیزیولوژی همکار در ماه ژوئن سال 2017 پس از هر یک از حوادث گزارش شده رخ داده است.

Cortes' پزشکی مجوز به طور موقت به حالت تعلیق در مارس 2018 یک بار این اتهامات شد و برای اولین بار وارد. UCLA نیز قرار داده شده به او در پرداخت تعلیق پس از اتهامات.

در ماه فوریه اداری قانون قاضی توماس هلر نتیجه وجود دارد "روشن و قانع کننده" شواهدی وجود دارد که Cortes مرتکب تجاوز جنسی در یکی از سه موارد گزارش شده و توصیه می شود که هیئت مدیره لغو Cortes' مجوز.

[لینک های مرتبط: UCLA متخصص قلب و عروق متهم به تجاوز جنسی باید مجوز لغو می گوید: قاضی]

هلر پیدا نکردم شواهد کافی برای اثبات Cortes مرتکب تجاوز جنسی و دیگر موارد.

زارع متهم Cortes از نظر جنسی آزار او در بیمارستان در تماس با اتاق در نوامبر 2015 در حالی که ذره شد یک سوم پزشکی سال اقامت در بیمارستان.

پس از 2015 حمله زارع مطلع اقامت او را مدیر برنامه های این حادثه در فوریه 2016 و خواسته نمی تواند برنامه ریزی شده برای کار با Cortes. اما زارع هنوز هم تا به حال برای کار با Cortes در دو نوبت جداگانه پس از گزارش حادثه.

Cortes قرار داده شد در مرخصی بعد که ماه در حالی که در بیمارستان و انجام تحقیقات داخلی.

هنگامی که مجوز خود را لغو شده است, Cortes دیگر قادر به ادامه تحصیلات خود را در UCLA به عنوان یک پزشکی مجوز لازم برای انجام این کار یک UCLA سخنگو گفت: لس آنجلس تایمز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن