نقد و بررسی آلبوم: Hayley Williams' shinee 'گلبرگ برای زره پوش' استادانه عمل اندیشی

هیلی ویلیامز منتشر شد دو سوم از "گلبرگ برای زره پوش" در ماه های منتهی به تاریخ اولین آن. بسیار به ترس از یک تع

توسط ATROTICNEWS در 20 اردیبهشت 1399

هیلی ویلیامز منتشر شد دو سوم از "گلبرگ برای زره پوش" در ماه های منتهی به تاریخ اولین آن.

بسیار به ترس از یک تعداد انگشت شماری از نر شنوندگان را ترجیح رکورد سنتی rollout برروی Paramore خواننده جعلی خود را مبهوت, انفرادی, اولین نسخه از برنامه است. و او را 15 آهنگ آلبوم آنچه بسیاری نمی توانند از طریق آن با نزاکت سه بخش تفکیک و پیگیری سفارش. در آن طول می کشد شنوندگان در یک عمیقا شخصی در سفر را از طریق او نزدیک به دهه ارتباط سگمنتال کاملا متحد و استقلال از نظر مردان, روابط عاشقانه و فشار چشم های عمومی.

این 10 آهنگ را تشکیل می دهند که دو بخش آمار شنوندگان گوش در چند ماه اول از سال است. با نهایی سوم انتشار جمعه برای تکمیل این آلبوم عمدتا R&B - نرم-پاپ-تحت تاثیر رکورد به طور موثر و راهنماهای آن روایت به عنوان ویلیامز آن را تجربه خودش را در طول زمان.

و با وجود مقاومت مواجه او دریافت نر از طرفداران در توییتر توسط کشش آزادی او در طول زمان به جای همه در یک بار تهاجمی تن از آلبوم بازکن "Simmer" یکپارچه بدل به تیره تر آهنگ ها مانند 10th آهنگ "چرا ما همیشه" و ثابت پربار برای داستان سرایی. به جای فله, گوش دادن شنوندگان بودند وادار به تجربه ویلیامز احساسات خود را به عنوان آنها گشوده به آرامی در زندگی خود را.

اما بلافاصله خوراکی به روشن و پر سر و صدا , داستان آهسته و باس غالب "آن را به تنهایی ترک" می یابد ویلیامز در یک حالت از خود بازتاب. بیش کرم خواننده, خواننده اندیشد خود و مير در پشت سر هم با کسانی که در اطراف او. حتی در حالی که احساس نسبتا احساسی راضی هایش او با از دست دادن. اشتباه و لغزش او آواز می خواند "در حال حاضر که من در نهایت می خواهم به زندگی می کنند / من که عشق در حال مرگ هستند."

[مرتبط: نقد و بررسی آلبوم: دعا Lipa آینده نوستالژی' wows با رجعت دیسکو صدا و مربوط به تم]

چنین احشایی احساسات در مورد از دست دادن کسانی که در اطراف او منجر ویلیامز به تنها جایی که او احساس می کند نسبتا امن – حبس خود را در خانه. و آن لحظه مثل این که این خواننده واقعا به تنهایی و به غور و تعمق است که او می تواند روند او احساسات خود را به خالی کردن آنها را بر شنوندگان. سومین آهنگ "دارچین" به عنوان یک قصیده به هر دو خواننده را صفحه اصلی خود و سگ او Alf با موفقیت آوردن بازیگوش انرژی به تعادل آلبوم غم انگیز باز کردن.

تقریبا آسنکرون درام همچنین گزاف گویی کاملا پشت lazily دست خوش پیشامد میشه "oohs" و "ahhs" زنگ در هر کر. آهنگ پل ارائه می دهد یک خوش آمدید اعتماد به نفس از ویلیامز ناگهان چیدن سرعت به عنوان او غالبانه اعلام می کند: "من نه تنها / هستم." او نگرد راحتی او احساس می کند در خانه اش به "زنانه" در آغوش او آزادی برای بیان خود در راه او همیشه نمی توانید انجام دهید در حالی که قضاوت مشهور کانون توجه است.

اما ویلیامز نیست غیر واقعی است. او وزن جوانب مثبت از تنها بودن با او را واقعی می خواهید برای انسان ارتباط عاشقانه با پنجم آهنگ "تمایل ناگهانی." در حالی که این آهنگ به شرح زیر است همان ساده و نسبتا محروم به عقب باز که دیگران قبل از آن مواد منفجره و ریگ کر نجات آن از ترکیب به اطراف آهنگ های. این بمب افکن حوله همچنین کمک می کند تا ارتباط خواننده را سریع تحقق خود پیش بینی نشده حسرت.

به سرعت با آن مواجه عاشقانه خرید اینترنتی, "گلبرگ برای زره" کارشناسی ارشد تجسم عشق و دل شکستگی و آنچه در آن به معنی یک زن غذا به قضاوت. ویلیامز کاملا صادقانه در یک یادداشت صوتی که باز ضربه رگی از "اسب مرده" در جایی که او سهام که کاوش در زندگی عشق او را ترک کرده است "در یک افسردگی, اما ... تلاش برای بیرون آمدن از آن است." در حالی که پراکندگی نازکن اشاره به گذشته مثبت آهنگ های او نوشته شده است در مورد عاشق که سمت چپ او را در چنین یک حالت ویلیامز می پذیرد که روابط خود پایان آنها را درد و رنج خود را در چشم های عمومی.

اما در نهایت این چیزی است که زندگی حرفه ای خود را به مقصد خود را برای – ترک او را معشوق سابق با یکی دیگر از آهنگ خود را به نام.

[مرتبط: نقد و بررسی آلبوم: All Time Low افتخارات گذشته خود به کنکاش بیشتر تم ها در "بیدار شو آفتاب']

و ویلیامز قوی است در اولین سولو ضبط زمانی که او می اندیشد چنین متناقض ایده – چون عشق چیزی است که او اشتیاق آن است که آنچه باعث می شود او قوی تر است. "گل رز/نیلوفر آبی/بنفش/جنس زنبق و سوسن" و "به من در حالی که من بلوم" هر دو جفت مینیمالیستی درام و پا زدن و سلام کلاه بیت با bassline-سنگین دنباله اجازه دهید به خواننده خود بازتاب اولویت را دارد.

در سابق ویلیامز هوشمندانه ارائه یک بازی کلاسیک "گل رز قرمز, بنفشه آبی" شعر استفاده از آن را به تجربه خود را با روابط که در آن او رز و او عاشق بنفش. او حاضر به هویت او وابسته به شرایط از یک مرد که در زندگی فقط به خاطر "او مرا دوست دارد او عاشق من نیست." و "به من در حالی که من بلوم" پژواک نتایج مثبت از جمله خود وابسته به طرز فکر او می پرسد شنوندگان به تماشای او در حالی که او طول می کشد ریشه های خود را از زمین خارج و به جای آن می رسد برای آسمان.

هر چند او به دست آورد نقد برای آزادی او روش و مواجهه با مشکلات از سال هر دو در داخل و خارج از کانون توجه ویلیامز می یابد اتاق و به اشتراک گذاری الهام بخش مثبت در "گلبرگ برای زره را" روشن آهنگ. 80s-سبک برروی basslines و لایه درام "هنوز" ایستاده به یاد شنوندگان در حالی که اندوه از دست دادن و مبارزه ادواری در طبیعت خود ارزش است و آنچه مهم است به ماندن مثبت و "از سر خود را."

"گلبرگ برای زره" مراحل خارج از هر چیزی Paramore طرفداران را دیده اند از ویلیامز در حد معمول frontwoman نقش. توانایی خود را به unapologetically درونگرا است که به اندازه کافی برای نگه داشتن هر کسی به آینده را برای بیشتر دلخراش تغزلی آیات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب