ناپولیتانو می گوید UCs خواهد شد و به احتمال زیاد عمل بر اساس ترکیبی برای پاییز تصمیم هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده

رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو گفت او پیش بینی می کند که اکثر اگر نه همه دانشگاه ها را به کار

توسط ATROTICNEWS در 1 خرداد 1399

رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو گفت او پیش بینی می کند که اکثر اگر نه همه دانشگاه ها را به کار گیرند بر اساس یادگیری ترکیبی در پاییز.

UC Board of Regents نیز به تصویب رسید مجموعه ای جدید از استانداردهای در جلسه خود برای کمک به دانشگاه تعیین اینکه آیا آنها می توانند رزومه فرد در عملیات در پاییز. UC دانشگاه ها برنامه ریزی خواهد شد که چگونه به میزبان سقوط سه ماهه یا ترم بعد از آنها گنجانیده شده اند این استانداردها.

"هر دانشگاه باز خواهد شد و ارائه آموزش" ناپولیتانو گفت. "سوال این خواهد بود که چگونه بسیاری از است که آموزش در فرد مقابل چقدر است و از راه دور انجام می شود."

بازگشایی فعالیت های دانشگاه باید به دنبال ایالتی و محلی بهداشت عمومی اداره سفارشات و همچنین مشاوره با توجه به دستورالعمل.

برای دیدار با دستورالعمل های UC باید اجرای غربالگری, تست, تماس, ردیابی و مناسب دیگر COVID-19 شیوه های اطلاع رسانی پردیس گیری و محدود کردن گسترش این بیماری است. علاوه بر این دانشگاه باید اتخاذ قوانین برای تشویق فیزیکی فاصله و جهانی چهره پوشانده اند.

دانشگاه ها نیز باید آماده برای تنظیم به تغییرات سریع در شرایط بهداشتی با توجه به دستورالعمل.

دانشگاه برنامه ای برای تصمیم گیری در مورد سقوط عملیات در اطراف اواسط ماه ژوئن ناپولیتانو گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن