Jinping, تبریک, چینی, ویروس در کار به خوبی انجام

چینی ویروس - یک کار خوب انجام می شود. چینی کمونیست دیکتاتور پینگ امروز خطاب به حزب کمونیست چین (CCP) توضیح م

توسط ATROTICNEWS در 8 خرداد 1399
xi jinping chinese virus
چینی ویروس - یک کار خوب انجام می شود.

چینی کمونیست دیکتاتور پینگ امروز خطاب به حزب کمونیست چین (CCP) توضیح میدهد که چگونه چینی Virus (COVID-19) تا به حال با موفقیت wreaked ویران کردن در بقیه جهان در حالی که ترک چین عملا صدمه ندیده است.

"رفقای همکار بلشویک رزمندگان کمیسرها و همه فن حریف کمونیست شستشوی مغزی ، من با افتخار از نمونه کار انجام شده برای از بین بردن اقتصاد و مردم از کشورهای دیگر ما را تسخیر به زودی توسط ما بسیار عزیز چینی ویروس.

"شما می توانید تصور کنید که ما معشوق دوستان داشتن رابطه جنسی در آغوش COVID-19, کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی بدون یک تک شات بودن از کار اخراج شدند. شما باید به توافق برسند این بوده است دیدنی شگرد و آن را نه فقط در آمریکا بلکه دیگر کشورهای غربی شده اند که برخورد یک درس در چین کمونیست جنگ.

"اول ما تراشیدن آنها را به آرامی تا زمانی که آنها بر روی زانو های خود را پس از آن ما حمله خواهد کرد و بدون رحمت.

"رفقای من می دانم که ما در شهرستانها هستند و بیش از حد پر جمعیت و آلوده پس از سال ها از هتک حرمت. جمعیت ما به زودی به سرزمین های جدید به راحتی زندگی می کنند و با ثروت بی حد و حصر یک بار عزیزمان چینی ویروس را ویران کرده است کشورهای دیگر است. مردم ما نیاز به اتاق ما در حال حاضر 1.8 میلیارد چینی و به زودی تمام جهان منابع و زمین های ما خواهد بود.

"ما فریب خورده و کسانی که ساده لوح احمق در که و رییس این سازمان است بصورتی پایدار و محکم بر حقوق و دستمزد. پس از چینی ها ویروس و ارتش بزرگ را تمیز می کند جهان ما حرکت خواهد کرد و شروع به ساختمان بزرگ ما کمونیست چین امپراتوری یکی عزیزمان رئیس مائو از خواب.

"من به شما قول رفقا به زودی شما قادر خواهید بود برای قدم زدن در خیابان های پاریس, بورلی هیلز, London, Berlin, وین, Sidney, مسکو می شود و در صفحه اصلی در چین است. کارخانه ما را در آفریقا و کسانی که متعفن بردگان آفریقایی می تواند مقابله با آلودگی است.

"ممکن است حزب کمونیست چین زندگی می کنند برای بعد از هزار سال است."

<عمیقی تشویق از مونتاژ کمیسرهای>tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن