UCLA UCSF, CDPH همکاری برای آموزش coronavirus تماس با ردیاب

UCLA با همکاری دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و کالیفرنیا وزارت بهداشت برای آموزش تماس ردیاب برای مبارزه ب

توسط ATROTICNEWS در 31 اردیبهشت 1399

UCLA با همکاری دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و کالیفرنیا وزارت بهداشت برای آموزش تماس ردیاب برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت و UCLA Extension در حال میزبانی یک برنامه به نام COVID-19 آکادمی آموزش مجازی که با هدف آموزش 10,000 تا 20,000 تماس با ردیاب ایالت ابتدا با 1000 نفر در هر هفته در لس آنجلس.

تماس با ردیابی هدف شکستن زنجیره ای از عفونت های پیشگیرانه شناسایی و جداسازی کسانی که در تماس با یک COVID-19 بیمار به منظور جلوگیری از آنها را از بالقوه آلوده کردن دیگران است.

LA شهرستان آموزش های اولیه گروه آغاز شد که در هفته گذشته شامل حدود 550 کارآموزان بودند که کارمندان دولت با دوام مدارک مانند زبان و توانایی های اخیر چک های پس زمینه. LA دوم گروه آموزشی از روز دوشنبه شروع.

هنگامی که یک بیمار آزمایش مثبت برای COVID-19 مورد محقق از پاسخ تیم را در رسیدن به فرد برای شناسایی افرادی که به آنها شده است در تماس با خود را پس از عفونت گفت: Michael Reid, دستیار استاد در UCSF موسسه بهداشت جهانی دیپلماسی و تحویل.

تماس با ردیاب خواهد شد و سپس با شناسایی مخاطبین برای بررسی اگر آنها را توسعه داده اند, علایم و توصیه آنها را تست کنید و از خود جدا برای 14 روز گفت: رید.

تماس با ردیابی است که به ویژه مهم در جلوگیری از عفونت به عنوان کالیفرنیا شروع به استراحت محدودیت گفت: Michael Prelip استاد از وزارت بهداشت و علوم در UCLA FSPH و co-رهبر از دانشگاه UCLA تیم پاسخ.

"اگر ما یک سیستم خوب تست (ردیابی) و بررسی و ردیابی آن باید آن را آسان تر برای کاهش برخی از محدودیت های که در محل هستند" گفت: Prelip.

تخمین زده می شود که بین 100000 تا 300,000 تماس با ردیاب های مورد نیاز در سراسر ایالات متحده به تاثیر در گسترش کروناویروس گفت: رید.

در مارس 4th, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پیشنهادی آموزش تا 20,000 مورد محققان و قرارداد برد در ایالت کالیفرنیا را از طریق این برنامه است.

آن را بسیار مهم برای شناسایی تمام افراد آلوده COVID-19 و تماس نزدیک پس از یک مقدار قابل توجهی از انتقال رخ می دهد قبل از علائم نشان می دهد تا رید گفت.

"(تماس با ردیابی) یک اصل اساسی از بیماری های عفونی کنترل. (آنچه را به چالش) در مورد COVID-19 مقیاس پاسخ های که مورد نیاز" رید گفت. "مردم بسیاری از مخاطبین شما نیاز به بسیج نیروی کار زیادی از مردم به منظور پاسخ موثر است."

کارآموزان که انتخاب شده توسط وزارت بهداشت عمدتا کارمندان دولت که قرار داده شده است از کار با این بیماری همه گیر Prelip گفت.

آموزش برنامه طول می کشد در مجموع 20 ساعت 12 که صرف در زندگی آموزشی پوشش COVID-19 اپیدمیولوژی و تدارکات تماس با ردیابی رید گفت. کارآموزان نیز یاد اجباری بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قوانین محرمانه بودن مهارت های ارتباطی بهداشت مربیگری و مصاحبه انگیزشی.

در سان فرانسیسکو تماس با ردیاب های آموزشی, دمو, سوزان, فیلیپس, یک متخصص بیماری های عفونی در سان فرانسیسکو وزارت بهداشت گفت: به منظور تشویق همکاری وزارت بهداشت را ارائه پشتیبانی به کسانی که در نیاز از قبیل مواد غذایی و یا ترتیبات مسکن جایگزین.

"بخشی از تلاش های ما امروز نیز به مطمئن شوید که مردم درک آنچه ما انجام می دهیم و زمانی که ما آنها را درک هدف آن" فیلیپ گفت.

هر تماس یک فرد متفاوت با یک داستان متفاوت و چالش های مختلف رید گفت. برخی از مردم نیاز به کار و نمی توانیم به قرنطینه در حالی که دیگران در حال حاضر ممکن است به شدت علامتی و نیاز به توجه پزشکی فوری.

تماس با ردیاب به طور خاص دستور بپرسید نه برای وضعیت مهاجرت به منظور تشویق حداکثر همکاری فیلیپ گفت.

"وضعیت مهاجرت ربطی به نوع این و آن هیچ تاثیری روی اطلاعات جمع آوری می کنیم" فیلیپ گفت. "بنابراین مردم نباید نگران آن است که ممکن است یک مانع به همکاری با ما در این است."

در این آموزش نسخه ی نمایشی رید اضافه شده است که تماس با ردیاب دستور به انتشار نام آلوده و تماس با ما و یا تاریخ از تعامل است.

"راه که سریع کار می کند این است که ما از حال شما آگاه از آینده در تماس با ... یک فرد مبتلا به COVID-19?" رید گفت. "گاهی اوقات آنها می گویند بله, آن را به مادر من یا خواهر من, اما ما نمی داوطلب نام فردی حتی اگر آنها از ما بخواهید برای اطلاعات است."

این برنامه نیاز به همکاری با وزارت بهداشت به منظور حفاظت از جامعه فیلیپ گفت.

"ما واقعا می خواهم به تاکید است که ما می خواهم به کار با جامعه ما می خواهیم جامعه به کار با ما" فیلیپ گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن