نبرد ویراستاران: بهترین برونز در حباب به ویژگی های بر روی جلد آینده NCAA بازی های ویدئویی

بسیاری از مردم که معمولا وقت خود را صرف تماشای زنده ورزشی داشته اند خیلی بیشتر وقت آزاد خود را در دست در میان

توسط ATROTICNEWS در 13 اردیبهشت 1399

بسیاری از مردم که معمولا وقت خود را صرف تماشای زنده ورزشی داشته اند خیلی بیشتر وقت آزاد خود را در دست در میان COVID-19 شیوع و بازی های ویدئویی در حال نزدیک ترین شبیه سازی های خود را به سرگرمی های مورد علاقه.

در حالی که بازی های ورزشی هستند منحصرا ساخته شده برای لیگ حرفه ای در لحظه ای که می تواند تغییر هر چه زودتر به جای بعد.

NCAA خواهد بود اعطای دانشجو-ورزشکاران دسترسی به نام خود تصویر و شباهت حقوق به عنوان به زودی به عنوان 2021 معنی EA Sports' NCAA فوتبال و بسکتبال franchises به زودی می تواند خود را مدتها در انتظار می گرداند. با بازگشت از این بازی – و احتمالا بیشتر – می آید از بازگشت از یاد پوشش ورزشکاران و Daily Bruin سردبیران ورزشی خراب شد که برونز خواهد بهترین نمایندگی ورزش خود اگر بازی آمده بودند تا این سقوط.

در گذشته EA Sports را انتخاب NBA و NFL rookies به عنوان پوشش آن ورزشکاران به دلیل زمان دانشجو-ورزشکاران نیست مجاز به حضور در آن بازی در زمان. اما با این آیین نامه جدید پایین آمدن خط لوله ما برداشت UCLA ورزشکاران که می تواند در مدرسه ثبت نام کرده آمده است در سال آینده.

NCAA گروه از مشاوران ادعا شنبه که گروه صدور مجوز برای بازی های ویدئویی را شامل موانع حقوقی دشوار خواهد بود که به آدرس, اما صدای مردم شنیده شده است: آنها می خواهند این بازی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

دوریان تامپسون-رابینسون – "NCAA Football 21"

Jack Perez, دستیار سردبیر ورزشی

من گوش کردن.

دانشجوی سال دوم کارفرمایی دوریان تامپسون-رابینسون است که بهترین ورزشکار بازگشت به زمین در پاییز امیدوارم که آن را می آید. آسیب دیدگی او و گردش مالی مشکلات را مانع پیشرفت خود را در زمان خود را در طول UCLA حرفه ای.

اما زمانی که او در بهترین حالت خود, Thompson-رابینسون تعریف الکتریکی بازیکن است که دقیقا همان نوع از ورزشکار که سزاوار است بر روی جلد فوتبال NCAA.

(Tanmay Shankar/Assistant Photo editor)
(تصویر عکس توسط Haley شانکار/دستیار ویرایشگر عکس و Callista وو/مدیر طراحی)

نگاهی به بازی خود را در برابر واشنگتن در ماه اکتبر – یکی از بزرگترین comebacks در UCLA football history. خیره به پایین 32-نقطه کسری با بیش از 22 دقیقه از بازی ساعت سمت چپ برونز نگاه مانند آنها ترک پولمن با دیگر شکست.

تامپسون-Robinson, اما, حفر عمیق outdueling وحشی کارفرمایی آنتونی گوردون به بیرون 67-63 جاده نفع خود. او به پایان رسید شب با 507 عبور متری و پنج عبور touchdowns به همراه 57 متری و دو touchdowns بر روی زمین به او مدرسه رکورد مجموع توهین آمیز متری در یک بازی.

در حالی که او ممکن است Heisman اعتیاد به مواد مخدره و یا پیش نویس NFL وضعیت Clemson کارفرمایی ترور لارنس, Thompson-رابینسون بازی بزرگ و بالقوه انفجاری که باد می تواند بر روی جلد بعدی بازی های ویدئویی.

Michaela Onyenwere – "NCAA بسکتبال زنان 21"
سام Connon ورزشی, ویرایشگر

فقط به این دلیل که WNBA به چفت بر روی NBA 2K به منظور رسیدن به خود را در بازی ویدیویی درمان به این معنا نیست NCAA بسکتبال زنان نمی توانید یک بازی به خودی خود.

بهتر است که به نمایندگی از ورزش از یکی از بازی درخشان ترین ستاره های جوان?

سابرینا Ionescu و بقیه اورگان بالا ستاره ها رفته اند pro که بدان معنی است که کاربر رو به جلو Michaela Onyenwere می تواند بزرگترین نام در غرب آمده در فصل آینده.

(Liz Ketcham/Photo editor)
(تصویر عکس توسط لیز Ketcham/ویرایشگر عکس و Callista وو/مدیر طراحی)

Onyenwere یک سوم تیم آمریکایی در این سال و espnW رتبه او را به عنوان سوم بهترین زنان بازیکن بسکتبال بازگشت به مدرسه در فصل آینده. او به طور متوسط از 19.1 امتیاز و 8.6 ریباند در هر بازی به رهبری UCLA در 2019-2020 و نقش او در مربی کری نزدیک را جرم باید همچنان به رشد با گارد Japreece دین و 13.5 امتیاز در هر بازی رفتن به WNBA.

همچنین کمک می کند تا Onyenwere بازار را این واقعیت است که او را از رفتن به بازیکن ستاره در یکی از کشور های جدید تیم های برتر در UCLA. تاریخی نیروگاهی UConn, نوتردام و بیلور نداریم همه آمریکایی ها از بازگشت به مدرسه به معنای EA Sports می تواند نگاه به سمت وست وود برای اولین بار بسکتبال زنان پوشش ورزشکار.

اضافه کردن به این واقعیت است که Onyenwere بود حسرت برای یک نقطه در تیم ایالات متحده آمریکا به صورت 3×3 رقابت در توکیو 2020 المپیک و او به نظر می رسد مانند ایده آل گرد بازیکن به فروش واحد و بهترین نمایندگی ورزشی او فصل آینده است.

میا Fishel – "NCAA فوتبال زنان 21"
ژاکلین Dzwonczyk دستیار سردبیر ورزشی

بازی بازی های ویدئویی است که قرار است به سرگرم کننده – یک فرصت به بهترین ورزشکار در بازی و جشن که در واقع هر فرصتی شما.

هیچ یک نشان دهنده شادی از بازی فوتبال بیش از میا Fishel.

(Alice Naland/Daily Bruin staff)
(تصویر عکس توسط آلیس Naland/Daily Bruin کارکنان و Callista وو/مدیر طراحی)

UCLA فوتبال زنان رو به جلو وارد دانشجوی سال اول فصل و با صدای بلند به ثمر رساند هر دو یک هدف و یا ورود به سیستم کمک در هر یک از سه بازی اول.

اما آنچه خارج از غرفه را در مورد Fishel اولین دانشگاهی هدف – نیم شلیک که چرخید به سمت چپ توری – شد و متعاقب آن شادی نوشته شده در سراسر چهره او را به عنوان او فریاد زد با هیجان خم آغوش او و پریدم برای هم تیمی های خود.

[جاسازی: https://twitter.com/UCLAWSoccer/status/1255929399448227840]

هر ضرب و شتم عکاس شروع به پرداخت کمی اضافی توجه به Fishel بعد از آن روز انتظار برای گرفتن لحظه ای دیگر مانند آن. و آنها به آنچه آنها امیدوار است.

در پایان فصل Fishel شمارش یک تیم 14 گل به ثمر رساند و در 20% از عکس های او را گرفت و او سوم-فیلم بالا از سال اول در به ثمر رساند در این کشور پشت سر این دو بازیکن که هر 15 گل به ثمر رساند.

Fishel نیز ثابت کرده است خودش را به یکی از سریع ترین بازیکنان در کشور است و رفت و آمد به آن را تا به او ایده آل مجموعه مهارت برای یک شخصیت بازی ویدئویی در علاوه بر این به بدون شک بهترین جشن های انتخاب.

هر چند او در حال حاضر ساخته شده است یک نام برای خود به عنوان یک عضو از ایالات متحده زنان تیم ملی جوانان سیستم به ثمر رساند 13 گل در سال 2020 کونکاکاف U-20 مقدماتی – همه در زمان ضبط – Fishel هنوز سه سال بیشتر از دانشگاهی واجد شرایط به صورت NCAA فوتبال زنان.

و چهره او پر از شدت و شور موظف است برای هر کسی هیجان زده در مورد این بازی.

ژاک Pettway – "NCAA بیس بال 21"
جارد Tay, دستیار سردبیر ورزشی

در این مورد هم یک پارچ شد پوشش ورزشکار برای یک بازی بیس بال.

پس از آغاز سونی MLB The Show حق رای در سال 1998 – تا حد زیادی تنها بیس بال بازی شبیه سازی به صورت عمده و جزئی لیگ – یک پارچ است هرگز برجسته به عنوان پوشش ورزشکار در ایالات متحده عرضه بازی.

MLB The Show را پوشش شده است graced با امثال فیلادلفیا فیلیز' برایس هارپر دیترویت ببر' میگل Cabrera و Boston Red Sox دیوید اورتیز. اما هرگز به بالا دست.

بنابراین اگر تا کنون یک NCAA بازی بیس بال, بازی های ویدئویی, آن را تنها عادلانه است که مراسم تحلیف قسط از حق رای دادن باید تصحیح این اشتباه و ویژگی یکی از بهترین hurlers در بیس بال.

(Alice Naland/Daily Bruin staff)
(تصویر عکس توسط آلیس Naland/Daily Bruin کارکنان و Callista وو/مدیر طراحی)

به عنوان UCLA بیس شب جمعه استارت در سال 2020 junior right-hander ژاک Pettway شمارش یک تیم-بهترین 1.05 دوران میان استارت سه جایزه از چهار شروع می شود قبل از برونز' فصل کوتاه بود.

در طول راه Pettway وارد 29 strikeouts فانینگ 13 مورد در یک شب در برابر سنت مری در فوریه. 21. موفقیت خود را در این تپه به دست آورده او را به نقطه بالا در D1 بیس junior پارچ رتبه بندی نشان می دهد Pettway یکی از اسلحه در مرحله دانشگاهی.

قابل توجه ترین این است Pettway را به گزاف گویی کردن از آسیب دیدگی در 2019. گم شده هر دو ماه مه و ژوئن در سال 2019 به دلیل ساعد فشار Pettway توانایی بازیابی و ادامه تسلط خود را به عنوان برونز' ace کشیده شده ستایش از مربی John Savage و هم تیمی های خود.

درست بچه باز گشت با یکی از قوی ترین اجراهای سراسر کوتاه 2020 فصل Pettway سزاوار بیش از هر کسی به صورت کالج بیس بال در خانه های سراسر کشور.

نیا دنیس – "NCAA ژیمناستیک زنان 21"
مرجان زرگر معاون ورزشی ویرایشگر

هر فیلم خوب بازی ساز نیاز به یک امضا در برخواهد داشت.

و برای نیا دنیس که حرکت می کند در واقع شامل امضای نام خود را در هوا.

درست مثل او تیمی سابق Katelyn Ohashi در سال 2018 و 2019, UCLA, ژیمناستیک, تاریخ و تبدیل به یکی از قابل تشخیص ترین ژیمناست ها از سال 2020 فصل بعد از او Beyoncé-الهام گرفته از طبقه معمول ویروسی رفت و در ماه فوریه است.

با دیگر مشخصات بالا ژیمناستیک مانند UCLA ارشد Kyla راس و اوکلاهما را مگی نیکولز اتمام نهایی خود را در دانشگاهی فصل دنیس آماده است تا قابل تشخیص ترین در صورت بازگشت به کالج ژیمناستیک در سال آینده با یک نامزد کامل برای اولین بار, ژیمناستیک, پوشش ورزشکار.

(Photo Illustration by Tanmay Shankar/Assistant Photo editor and Callista Wu/Design Director)
(تصویر عکس توسط Haley شانکار/دستیار ویرایشگر عکس و Callista وو/مدیر طراحی)

در علاوه بر این به اینترنت بسیار مخربی طبقه معمول که به دست آورد یک 9.975 از قضات دنیس جمع آوری پنج طبقه دیگر نمرات بالا 9.900 در سال 2020 است. به عنوان یک reoccurring حضور به عنوان leadoff رقیب در طاق صف همچنین کاربر قوام منجر به یک میانگین نمره 9.863 در طول این فصل است.

بر خلاف دیگر ژیمناست ها که تخصص فقط در یک یا دو رویداد دنیس دارای اخیر تجربه عالی در تمام چهار وقایع است. در دو سال گذشته به تنهایی دنیس است به طور منظم به رقابت پرداختند و در هر چهار چرخش و گل است یک 9.950 یا بالاتر در هر یک از آنها.

دنیس شهرت و تمام اطراف استعداد او را ایده آل پوشش ورزشکار برای اولین بار از این NCAA ژیمناستیک بازی های ویدئویی.

و او 190,000 Instagram followers احتمالا به توافق برسند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن