UCLA و اساتید و فارغ التحصیلان کمک به ایجاد حساسیت بیشتری coronavirus کیت تست

UCLA مهندسی زیستی اساتید و فارغ التحصیلان را توسعه داده اند دقیق تر COVID-19 تست کیت استفاده از RNA استخراج رو

توسط ATROTICNEWS در 20 اردیبهشت 1399

UCLA مهندسی زیستی اساتید و فارغ التحصیلان را توسعه داده اند دقیق تر COVID-19 تست کیت استفاده از RNA استخراج روش.

دانیل Kamei یک استاد مهندسی زیستی در دانشگاه UCLA Samueli دانشکده مهندسی تحت نظارت دو دانشجوی دکترا که تاسیس فاز علمی همراه با Kamei و UCLA استاد بنیامین وو. این شرکت به تازگی توسعه یافته یک تکنیک رمان برای مایع از فاز استخراج RNA که می تواند روند بخش بیشتری از RNA در نمونه ای از یک پتانسیل COVID-19 بیمار از استاندارد فاز جامد استخراج روش تست.

RNA یا ribonucleic acid شامل مجموعه ای منحصر به فرد ژنتیکی دستورالعمل برای هر یک ویروس. COVID-19 تست کیت استخراج RNA از نمونه بیمار و تجزیه و تحلیل آن به صورت مجزا COVID-19 RNA Kamei گفت. Liquid-phase extraction و یا LPE می روند بخش بیشتری از RNA موجود در یک نمونه آماده از فاز جامد استخراج و یا SPE که در حال حاضر روش استخراج RNA در استاندارد COVID-19 تست کیت.

SPE کیت تولید استخراج نمونه به نام elution با غلظت کم RNA ویروسی برای تجزیه و تحلیل به طوری که غلظت آستانه برای تشخیص حضور COVID-19 می تواند بسیار دشوار است برای دیدار گفت: فلیکس چائو موسس عضو تیم در فاز علمی و UCLA فارغ التحصیل.

این LPE روش اجازه می دهد تا برای کم حجم elution اش را افزایش می دهد غلظت RNA کمک می کند که پس از آن روش های تست را با دقت بیشتری شناسایی بیماران مبتلا به COVID-19 چائو گفت.

این تکنیک جدید می تواند فعال نهایی viral RNA غلظت به طور متوسط 15 برابر بیشتر از زمانی که با استفاده از SPE چائو گفت.

گرت Mosley رئیس پژوهش و توسعه در فاز علمی و UCLA فارغ التحصیل گفت: سطح جامد استخراج بیشتر در معرض آلودگی و بیمار به بیمار نمونه تنوع که هر دو می تواند به جلوگیری از هدف RNA از محدود بودن به سطح جامد در روش استخراج.

SPE روش نیاز به یک بزرگ elution حجم برای آزادی استخراج RNA از سطح جامد Mosley گفت. استخراج RNA نمی ضمیمه به سطوح مایع بنابراین LPE می تواند تولید یک مقدار غلیظ تر elution.

غلظت های بالاتر از RNA می تواند به کاهش تعداد تقویت چرخه – استفاده می شود که به غنی سازی elution برای تجزیه و تحلیل – که نیاز به تشخیص ویروس هدف موجب افزایش حساسیت تشخیص یک بیمار با COVID-19 چائو گفت.

LPE روش همه کاره است که می تواند با کار های مختلف نشانگرهای زیستی برای شناسایی اهداف مختلف. این شرکت قادر بود تا به سرعت خود را به طور مستقیم منابع برای توسعه های جدید کیت تست برای COVID-19 چائو گفت.

چائو ذکر شده در این شرکت مشغول به کار بود در تشخیص سرطان با استفاده از LPE قبل از شیوع بیماری همه گیر.

"ما کار کرده اند در سرطان مایع بیوپسی برای بهبود بازیابی اطلاعات از هدف DNA قبل از وقوع" چائو گفت. "ما در زمان ما دانش و تکنولوژی از DNA به RNA."

به موفقیت انطباق LPE روش محققان تا به حال برای غلبه بر موانع ویژگی های مانند تغییر از نمونه پلاسما به ناسو - و اوروفارنکس سواب نمونه شکستن لایه چربی پوشاندن ویروسی RNA و متنوع شیمیایی تفاوت بین DNA و RNA گفت: Mosley.

جدید کیت تست استفاده می شود تقریبا همان راه به عنوان زمان SPE تست کیت Mosley گفت: پزشکی و آزمایشگاه می توانید جدید کیت تست به گردش کار خود را بدون مشکل است.

استخراج کیت تایید شده توسط بیمارستان ها در ووهان چین, کانون گیر چائو گفت.

LPE مبتنی بر استخراج کیت افزایش می دهد به طور کلی COVID-19 تست ظرفیت به عنوان کمبود قابل توجهی از استخراج RNA کیت یک مسئله بزرگ برای زمان بیماری همه گیر پاسخ Kamei گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن