برگشت به خصال نیاکان پنجشنبه: برونز شده اند برخورد با مشکلات فنی پس از سپیده دم از اینترنت

رجعت پنج شنبه ها ما فرصتی برای تأمل در وقایع گذشته و یا در نزدیکی پردیس و آنها را مربوط به زمان حال. هر هفته م

توسط ATROTICNEWS در 26 اردیبهشت 1399

رجعت پنج شنبه ها ما فرصتی برای تأمل در وقایع گذشته و یا در نزدیکی پردیس و آنها را مربوط به زمان حال. هر هفته ما ویترین و تجزیه و تحلیل یک مقاله قدیمی از Daily Bruin بایگانی در تلاش برای وقایع پردیس تاریخ است.

"بله' نمی تواند گریه در یک کامپیوتر را شانه!" یک UCLA دانشجو گفت: در پاسخ به این مدرسه را تعویض کامپیوتری به ثبت نام در یک مقاله چاپ شده در سال 1970. هر چند از 50 سال پیش این احساسات بسیاری از ما می تواند همدردی با امروز ما به عنوان انطباق با کلاس های زوم و تلاش برای ماندن در حالی که انتظار برای بدترین COVID-19 به تصویب.

نسل های قبلی از برونز ممکن است هرگز پیش بینی کرده اند میزان یادگیری آنلاین است که ما در تعامل با امروز. اما داستان از گذشته Daily Bruin مسائل بینش چگونه UCLA است دست و پنجه نرم و ترویج تغییرات در فن آوری در طول سال منجر به دانشگاه مجازی است که در حال حاضر حداقل به طور موقت به ما طبیعی است.

برای شروع UCLA شده است یک نیروی محرکه در توسعه کامپیوتر و اینترنت از اواخر 1940s ابتدا با تأسیس موسسه آنالیز عددی در دانشگاه UCLA در سال 1947. این موسسه با هدف تسهیل تحقیقات در ریاضیات مربوط به توسعه محاسبات ماشین آلات.

در سال 1969 سال بعد از تأسیس دانشگاه UCLA علوم کامپیوتر برنامه یک گروه از دانشمندان کامپیوتر کار در Boelter Hall ایجاد اولین شبکه اتصال بخشی از آنچه که به عنوان شناخته شده گردد. اینترنت متولد شد و در اکتبر. 29 از همان سال زمانی که این تیم تحت هدایت UCLA علوم کامپیوتر پروفسور لئونارد Kleinrock استفاده گردد برای انتقال یک پیام به موسسه تحقیقات استنفورد.

البته اینترنت هنوز هم تا به حال بسیار کمی از تکامل به انجام قبل از آن را تبدیل به آنچه در آن است امروز. برای مثال تیم از دانشمندان کامپیوتر در نظر گرفته شده بود به ارسال پیام "ورود." اما سقوط کردن سیستم و قطع این کلمه در دو مورد اول نامه.

Kleinrock در این زمان در گشاد گشاد راه رفتن و تعبیر ناقص کلمه "لو" به عنوان آغاز "حقیقت و ببین." اگر چه ناخواسته خود به خود پیام درستی پیش بینی تاثیر عمیقی اینترنت را در تاریخ بشریت است.

در حال حاضر به لطف اینترنت برخی 40,000 UCLA دانش آموزان در حال تبادل پیام ارسال مقالات و حضور در کلاس و میزبانی فارغ التحصیلی احزاب حاضر در تلاش برای نگه داشتن جامعه ما هم در طول این زمان غیر قابل پیش بینی. ممکنه در واقع.

با توجه به Daily Bruin مقاله از 1970 تعویض به یک کامپیوتری روند ثبت نام در UCLA منجر به فنی و لجستیکی مسائل یادآور ناگهانی انتقال به دوره های آنلاین در ماه مارس به دلیل COVID-19. در حالی که دانش آموزان را قبلا ثبت نام برای کلاس های حضوری در بخش های مختلف کامپیوتری ثبت نام بود به ساده کردن فرایند اجازه می دهد دانش آموزان برای ثبت نام در کلاس های سراسر بخش به طور همزمان در "تلویزیون-نوع پایانه" واقع در Ackerman اتحادیه.

دانش آموزان طراحی شده بسیار از ثبت نام سیستم "نرم افزار" که در اصل مقاله از سال 1970 بود و یک کلمه را در نقل قول ها و به دنبال آن یک توضیح کامل از معنای آن است. نیازی به گفتن نیست, زمان تغییر کرده است.

گذشته از گاه به گاه سقوط از ویژگی های سیستم عمل نسبتا هموار. مشکلات به وجود آمد در درجه اول از سهل انگاری در ارتباطات و سازمان است که در کلمات Daily Bruin تحریریه A. M. هاسکینس منجر به یک "لجستیکی شکست." هاسکینس در مقاله ای که ثبت نام دستورالعمل بودند مشخص نیست و مدیران و همچنین اعضای هیئت علمی قادر به کمک به دانش آموزان است. در نتیجه هزاران نفر از دانش آموزان انتظار در خط برای ساعت برای دسترسی به این پایانه استفاده می شود برای ثبت نام در کلاس.

سوئیچ دیجیتال آموزش سیستم عامل به دلیل COVID-19 همچنین باعث ایجاد موانع مختلف برای UCLA جامعه است. در علاوه بر این به مسائل استاندارد مانند پر از لکه های Wi-Fi و به اشتراک گذاری فضاهای کوچک با مشاوره ازدواج یا خانواده این انتقال تجلی بیشتر مشکلات جدی در UCLA مانند حوادث نژادپرستانه "Zoombombing" است که در آن افراد با استفاده از زوم به صورت ناشناس قطع از کلاس های نژادی و تهمت.

[مرتبط: نژادپرستانه 'Zoombombing' حوادث در UCLA اخلال در کلاس های آنلاین و دانشجویان]

نامطلوب دانش آموز واکنش که روزانه Bruin گزارش در سال 1970 پس از این تعویض منعکس کننده برخی از مشکلات دانش آموزان در حال حاضر تجربه با آموزش آنلاین.

در حالی که کامپیوتری ثبت نام سیستم در ابتدا تجربه برخی از دردهای در حال رشد آن را در نهایت تبدیل به یک تغییر دائمی است که در نهایت ارائه یک روش موثر تر برای دانش آموزان برای ثبت نام در کلاس های خود را.

از سوی دیگر در حالی که دانشگاه زوم لس آنجلس – که برخی آن را – اجازه داده است بسیاری از ما به ادامه آموزش و پرورش ما در حال حاضر, آن را اجرا می شد به عنوان یک پاسخ به COVID-19 و ممکن است یک تغییر دائمی.

دسترسی نسبی کامپیوتر و Wi-Fi این روزها ساخته ناگهانی انتقال به زوم کلاس امکان پذیر است. این واقعیت اما این است که یک پدیده اخیر. با توجه به Daily Bruin مقاله از سال 1984 ASUCLA هیئت مدیره کنترل بودجه کمیته تا به حال به تخصیص دادن $5,600 به خرید یک کامپیوتر است که انجام توابع ساده مانند پردازش کلمه و مدیریت مالی.

در حالی که رایانه های بسیار مقرون به صرفه تر و متنوع امروز از آنها در '80s, نه همه دانش آموزان باید دسترسی برابر به تکنولوژی مورد نیاز برای کلاس های آنلاین. خوشبختانه دانشگاه UCLA دانشگاه, کتابخانه آموزشی محاسبات عوام را فراهم می کند, لپ تاپ, iPads ها و اینترنت به نقاط مهم برای بلند مدت وام. علاوه بر این Bruin Tech جایزه که ایجاد شد در پی COVID-19 پردیس خاموش کردن فراهم می کند کمک های مالی برای دانش آموزان که اصلا دسترسی به کامپیوتر و مناسب و معقول از Wi-Fi مورد نیاز برای آموزش از راه دور.

به دست آوردن دسترسی به تکنولوژی می تواند یک نگرانی در خود و برای خود اما تطبیق با تغییرات تکنولوژیکی در آموزش و پرورش ما می تواند چالش برانگیز نیز هست.

شناخت این همان چالش UCLA برگزار شد 10 روز سواد رایانه سمینار در سال 1985 به روز رسانی هیات علمی و مدیران در آخرین پیشرفت در علوم کامپیوتر و همچنین برای آموزش آنها را به کار گیرند انواع خاصی از تجهیزات کامپیوتری. این سمینار ملاقات برای هشت ساعت در روز و به طور خاص نسبت به اعضای هیئت علمی در دانشگاه UCLA Henry Samueli دانشکده مهندسی و علوم کاربردی.

به طور مشابه, UCLA آماده یک سری از کارگاه های آموزشی از راه دور در سال 2020 به راهنمای دانشکده در انتقال به آموزش آنلاین و یادگیری به عنوان مدرسه تعطیل با توجه به COVID-19. کارگاه های آموزشی ارائه راهنمایی در برنامه ریزی آموزشی با استفاده از CCLE و زوم و تسهیل کنترل از راه دور بحث جلسات. علاوه بر این دفتر فن آوری اطلاعات در UCLA ارائه می دهد 24/7 دسترسی به آنلاین ابزار آموزشی برای کمک به هیات علمی ، کارکنان و دانش آموزان خود را بهبود سواد رایانه و استفاده کامل از منابع مختلف ارائه شده از طریق UCLA.

اگر در گذشته هر گونه نشانه رابطه ما با تکنولوژی ممکن است به احتمال زیاد در ادامه به تعریف شده توسط یک همزیستی تعجب و دلخوری. به عنوان ما همچنان به حرکت این تغییرات ممکن است آن را مفید به یاد داشته باشید که ما نمی تواند گریه در یک کامپیوتر را شانه اما حداقل تکنولوژی کمک می کند تا برونز همچنان به یادگیری و به وجود داشته باشد برای یک دیگر در این بی سابقه بار فقط به عنوان آنها در گذشته است.is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن