مقامات لغو Rehoboth Beach Fourth of July fireworks, حوادث

صدفی Stallsmith York Daily Recordمنتشر شده 5:33 PM EDT Apr 24, 2020Rehoboth Beach استقلال وقایع روز لغو شده اس

توسط ATROTICNEWS در 6 اردیبهشت 1399

Rehoboth Beach استقلال وقایع روز لغو شده است از فراوانی از احتیاط به عنوان کشور بهبود از این بیماری همه گیر کوروناویروس, مقامات اعلام کرد بعد از ظهر جمعه.

"سلامت و ایمنی جامعه اولویت ما است و در خط مقدم از تمام تصمیمات اتخاذ شده در طول این بی سابقه و به سرعت در حال تحول وضعیت" شهردار پل antonio figueiredo گفت: در یک نسخه.

"دشوار است که قبول کند که این گرامی حوادث نمی تواند همچنان به عنوان برنامه ریزی شده در این سال است. ما مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که ما می تواند همه را با هم می آیند دوباره و جشن گرفتن وقایع است که Rehoboth Beach یک بازی فوق العاده و متصل جامعه است."

بیشتر: نیمی از coronavirus مرگ و میر در بهبهان. در خانه های سالمندان و تسهیلات مراقبت دراز مدت

در میان لغو مراسم آتش بازی در جولای 3 و دستهء موسیقی تابستان سری کنسرت و مجاز رویدادهای خاص برنامه ریزی شده در طول تعطیلات آخر هفته. مقامات شهرستان در حال همکاری نزدیک با رویداد تولید کنندگان به خود را لغو, رویدادهای انتشار گفت.

[ نیویورک رکورد روزانه را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ydr.com/subscribe. ]

دلاور است که تحت یک وضعیت اضطراری است که بسته های غیر ضروری کسب و کار, مجبور, رستوران ها به سوئیچ به تحویل و بایگانی اطلاعات و تنها با نگه داشتن ساکنان در خانه به جز برای سفر ضروری است.

صدفی Stallsmith یک روند خبرنگار نیویورک رکورد روزانه. او را می توان در رسید mstallsmith@ydr.com و یا به دنبال در توییتر @ShelStallsmith.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن