آیا انتخابات عملی وجود ندارد اگر آزادی بیان در یک قرار است دموکراسی است ؟

چه نقطه در انتخابات وجود ندارد اگر آزادی بیان? اگر یک طرف این طیف سیاسی است سانسور, سکوت, deplatformed سا

توسط ATROTICNEWS در 2 تیر 1399

چه نقطه در انتخابات وجود ندارد اگر آزادی بیان? اگر یک طرف این طیف سیاسی است سانسور, سکوت, deplatformed سایه ممنوع و سپس آینده انتخابات نیست و انتخابات از دو احزاب سیاسی آن است که فقط یک شاهد برای یک نظام حزبی در انتخابات است و نه دموکراسی.

مگر اینکه همه دیدگاه های سیاسی مجاز به ابراز آزادانه و بدون سانسور و سپس وجود دارد هیچ دموکراسی است.

به عنوان ما را دیده اند در چند دهه گذشته آزادی بیان بوده و شدیدا تحت تاثیر گسترش دره سیلیکون رنگ تراز وسط قرار دارد با کمونیست چین است. این نابکار عناصر کنترل همه آنلاین روایت آنها کنترل تمامی موتورهای جستجو و آنها را کنترل کنید که چه کسی می توانید ببینید چه چیزی و چه کسی می تواند چه می گویند.

در طول دوران اوباما, بزرگ با تکنولوژی غول داده شد یک افزایش بزرگ توسط دولت و به طور فعال تشویق به سانسور هر کسی که بود و نه سوسیالیستی و یا کمونیستی.

پس از از دست دادن 2016 انتخابات وجود دارد واکنش حزب سوسیالیست و سانسور سطوح افزایش تصاعدی به اوج خود رسید در بسیاری از نظرات را به طور کامل خاموش. اواسط دوره انتخابات دیگر دیدم سنبله عظیم در حذف و سانسور حق تا به حال درست قبل از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر است. در این سال دیده می شود سطح بی سابقه ای از سانسور قبل از انتخابات و البته این تنها یک طرفه. سوسیالیست ها و کمونیست ها داده می شود و یک پاس رایگان, در حالی که دیگران در حال ضرب و شتم پایین خاموش یا حذف شده است.

اگر هر دو طرف در یک به اصطلاح دموکراسی نمی تواند صحبت می کنند و آزادانه به بیان نظرات خود وجود دارد مطلقا هیچ دلیلی به یک انتخابات چرا که در نهایت دموکراسی وجود ندارد هر بیشتر.

در ماه نوامبر به سادگی جایزه سوسیالیست خود در انتخابات ریاست جمهوری و از وجود آنها می تواند خود را در حمل توتالیتر کمونیستی دستور کار حکومت است.

لغو انتخابات به عنوان وجود دارد بدون دموکراسی و آزادی بیان یا آزادی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن