'قتل حوا' فصل 3 روکش – قسمت 3: 'جلسات باید بیسکویت'

هشدار: اخلال گران در پیش است. بین اردوگاه و اغتشاش کارولین Martens به "قتل حوا" زندگی جدید در قسمت این هفته. د

توسط ATROTICNEWS در 10 اردیبهشت 1399

هشدار: اخلال گران در پیش است.

بین اردوگاه و اغتشاش کارولین Martens به "قتل حوا" زندگی جدید در قسمت این هفته.

در "جلسات باید بیسکویت" Martens' توسعه شخصیت, نشانه های این تغییر نشان از به ظاهر نجس بازیگر محور خودرو به پیچیده تر و سؤال از تجربه انسانی است. برای دو فصل گذشته کارولین (فیونا شاو) پوشیده شده بود و در زیر لایه ای از گرد و غبار و در نهایت کسی تا به حال این حس به آن ضربه ، و اگر اول دو قسمت از فصل سه به نظر می رسد می گردد توسط یک نویسنده اتاق پاره شدن از طریق طرح احشاء و امعاء را پشت سر گذاشت قبلی فصل چهار قسمت یک اعلامیه از شخصیت و اعتماد به نفس. "قتل حوا" در نهایت گرفتن در یک طرح جدید – و این خوب است.

[مربوط به: 'قتل حوا' فصل 3 روکش – قسمت 2: 'مدیریت بمکد']

حوا (Sandra Oh) تا نهایت او بازگشت پیروزمندانه به او کنجکاو خود, بررسی مرگ کنی Stowton و فعالیت جدید از دوازده – یک انجمن بین المللی بازی assassins. اما از همه مهمتر پس از دو تمام فصول شوخ انگلیسی دوبله و تنها یک نگاه اجمالی در گذشته روابط کارولین شده است کاملا وزین و به معنای واقعی کلمه گذاشته لخت اولین بار به عنوان او طول می کشد یک جلسه از وان و دوباره هنگام لباس پوشیدن برای یک تاریخ است.

هر زمان او رشد می کند آگاه تر از او آسیب پذیری طراوت تغییر سرعت از قبلی unpenetrable رفتار است. کارولین در معرض است – او دیگر حاضر فقط برای خنده, اما نه به عنوان یک شخصیت اصلی است.

علاوه بر این, این قسمت را تمرکز بر کارولین در پس زمینه فراهم می کند و عمق شخصیت در حالی که حفظ او سرد مزاج. در سبک برش یادآور 1970s پلیسی تلویزیون تفسیر از Villanelle که یک بیمار روانی در مراسم شادی نوزاد دختر و بیوه پدر است پس از مدت کوتاهی با یک و متین شات از کارولین stiffly پذیرش آغوش دخترش جرالدین (Gemma Whelan). انتقال رنگ کارولین به عنوان تنها کمی بیشتر همدلانه همتای Villanelle. این دوره در پایان یک جمله که نوشته شده برای اولین 35 دقیقه – کارولین در روابط درون فردی نیست دمدمی آنها ناکارآمد است.

نه پس زود در فصل دو به کارولین بوده است تا طلبه برای او پیوست های عاطفی – یا نه فقدان آن – و هرگز به او شده است پرهیاهو و پاسخگو برای والدین کاستی. اما حتی تحت متین میکروسکوپ کارولین ببخشند. در یک پیروز هماهنگی هوشمند مسدود کردن خوب-موسیقی گام و نظارت دقیق سری از پرش-کاهش کارولین به نظر می رسد به مرده برای نیمی از یک دقیقه مجبور لحظه آشتی با شخصیت او نقص است.

کارولین نقش به عنوان یک پدر و مادر است که واقعا و به طور کامل مورد سوال تنفس بسیار مورد نیاز هوای تازه به این سری. با وجود آشنایی از مرگ-توسط-Villanelle صحنه باز این قسمت از غرفه به عنوان یک ادعا است که سبک "قتل حوا" منتقل شده است برای پیدا کردن جای پای خود را در قبلا تاسیس قتل-از-این-هفته فرمول اما با اکتشاف تم رانده شده توسط شخصیت مطالعه است. "جلسات باید بیسکویت" سوال در نقش پدر و مادر در زندگی فرزندان خود را و پاسخ این است که سنجیده و به دنبال از طریق تصویری از یک سنگ سرد زن در عزاداری.

[مربوط به: 'قتل حوا' فصل 3 روکش – قسمت 1: 'به آرامی به آرامی جاذب میمون']

در حالی که موضوعی و تحقیقی در هسته آن هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از علامت تجاری "قتل حوا" کمپ بسته بندی شده به ساعت. در چه تنها می تواند به عنوان یک جین آستن رمان های فیلتر شده از طریق ذهن دیوید فینچر باز کردن توالی می یابد Villanelle لباس معمولی و در عین حال با دقت در اندلس ویلا, میزان سازی پیانو از همه چیز است.

دو virtuosic مرگ و میر و یکی گریه نوزاد بعد دوربین اراضی کارولین گرفتن حمام در کنار او ترسو کیسه مرد Mo (راج Bajaj). اضافه کردن یک کد cracked طریق مکعب روبیک, تک صدایی در یک عطر تقلبی تاریخ کور و سرکش و ناگهان مدتها در انتظار اولین بوسه بین حوا و Villanelle احساس صرفا اقدام دیگری در جهان از "قتل حوا." این انتشار به یاد ماندنی نقاط طرح و افزایش تاکید بر شخصیت هدایت این سری دور از تاریخ و رکود.

در مجموع این قسمت خواسته حق چشمگیر سوالات و پاسخ داد به تنها برخی از آنها در حال حرکت سری به فوریت به قسمت بعدی با حرکت بی سابقه است. سست به پایان می رسد فراموش باقی می ماند اما. ظهور ناگهانی کارولین Martens' دختر است که هنوز هم غیر قابل توضیح و چرا دوازده در همه وجود دارد این است که در نهایت گیج کننده است. اما در میان آن هرج و مرج ناز و نعمت و جوهر نشان می دهد تا در نهایت ظاهر و بوم برای آینده قسمت جدید قاب که در آن به چسبیدن به.

حتی با یک لمس تغییر در تن reinvigorated شخصیت مادر ساخته شده مصمم و عاطفی بذر کاشته شده در این غیرممکن همدلانه بیمار روانی ساخته شده این قسمت ناب "قتل حوا."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن