پیش نویس NFL روز دو: Penn State به تیتر با Yetur ناخالص-Matos, KJ Hamler

فرانک Bodani York Daily Recordمنتشر شده 7:18 AM EDT Apr 24, 2020Penn State ارقام به یک روز و دو ستاره از پیش ن

توسط ATROTICNEWS در 7 اردیبهشت 1399

Penn State ارقام به یک روز و دو ستاره از پیش نویس NFL.

جای تعجب عبور متهور Yetur ناخالص-Matos رفت و دست نخورده از طریق تمام 32 میدارد مشهور در افتتاحیه دور از پنجشنبه شب پیش نویس برگزار شد در حالت مجازی به دلیل COVID-19.

او امیدوار بود برای تبدیل شدن به فقط سوم Nittany Lion برای انتخاب در دور اول در دهه گذشته پیوستن دفاعی مقابله با جارد Odrick (28th, انتخاب, 2010) و در حال اجرا پشت Saquon Barkley (2nd 2018).

در حال حاضر او چهره به هیئت مدیره در اوایل روز جمعه دور دوم آغاز می شود که در 7 p. m. با Cincinnati Bengals.

و او باید پیوست و به زودی پس از هم تیمی KJ Hamler به برق گیرنده returner و دونده. Hamler انتظار انتخاب شود در هر نقطه از وسط دوم از طریق سوم دور — احتمالا توسط گیرنده گرسنگی Philadelphia Eagles.

هر چند اندکی از ساخت Hamler باقی مانده است یکی از بهترین و خالص گالری در کل پیش نویس است.

گرس-Matos, در ضمن کوهستانی لبه حمله کننده در 6-پا-5 و 265 پوند است. این قابل فهم است که او باید بهبود قدرت خود را پس از گذراندن سه سال در کالج. او فقط تبدیل شده 22.

بیشتر: KJ Hamler در پیش نویس NFL: است, Penn State سرعت ستاره بیشتر در معرض خطر یا پاداش ؟

بیشتر: جان رید در پیش نویس NFL: Penn State cornerback افزایش با ذهن سریع, سریع, سر پا

"من فکر می کنم ناخالص-Matos را واقعا خوب کار (در NFL)" ESPN college football تحلیلگر کرک Herbstreit به خبرنگاران گفت: این هفته است. "من دوست دارم او ظهر. من عاشق نگرش خود را. من عاشق داستان خود را. من فکر می کنم او واقعا با استفاده از آن به عنوان انگیزه.

"از آنجا که طول او توانایی های ورزشی و سیالیت او با من فکر می کنم او در ادامه به رشد می کنند. با قاب دو یا سه سال از هم اکنون او را (رفتن به) بزرگتر می شود و او یک مرد است که می تواند بسیاری از نقش عجله کارفرمایی و مخل."

او صحبت کرد در طول بیش از سال گذشته در مورد چگونگی از دست دادن پدرش زمانی که او 2 ساله بود و برادر خود را نه سال بعد از آن سوخت خود انگیزه و فوتبال حرفه ای.

پدرش غرق شدند در حالی که صرفه جویی در گرس-Matos در طول یک تصادف قایقرانی. برادر بزرگتر او پس از کشته شدن توسط رعد و برق زده در زمین بیس بال.

"من می خواهم به انجام کاری بهتر برای خانواده من و مادر من و این نوع از چگونه من آن را با نزدیک شدن. که واقعیت آن را," او گفت: نیویورک پست و خبرنگاران در فوریه NFL ترکیب.

گرس-Matos بلافاصله نشان داد که اخلاق کار و پشتکار همراه با نادر سرعت و چابکی برای یک انسان اندازه خود — پس از ورود در پن استیت. کادر مربیگری می دانستم که آنها متعلق به یک ستاره در سریع ساخت و به او اجازه داد در کار آموزش به عنوان یک درست دانشجوی سال اول.

او نمایش داده می شود توانایی غیر طبیعی به عنوان خوانده شده و واکنش نشان می دهند در خاموش کردن در حال اجرا پخش پشت داد و بیداد به عنوان یک دانشجوی سال دوم شبیه به سابق ایالتی پن linebacker NaVorro بومن.

بیشتر: رابرت ویندزور در پیش نویس NFL: تا چه حد خواهد تلاش و انرژی و حمل Penn State lineman?

گرس-Matos تا به حال به مبارزه را از طریق توجه بیشتر مخالفت با دفاع در سال 2019 و نه تسلط به برخی انتظار می رود در سراسر. اما او نشان داد او در دور اول پیش نویس بالقوه در ستارگان بالا-عملکرد حرکتی در ایالت اوهایو در ماه نوامبر.

در حالی که 20 پردازد برای از دست دادن به عنوان یک دانشجوی سال دوم آغشته به 15 سال گذشته خود کیسه را رشد از 8 تا 9.5.

"با عجله جعبه ابزار است که تنها تا نیمه پر است, اما آن را فقط یک ماده از زمان قبل از چرخش حرکت می کند و سرعت-به-اتهام قدرت تبدیل شدن به بخشی از متنوع حمله" نوشت: NFL.com پیش نویس تحلیلگر لنس Zierlein. "گروس-Matos باید استارت اولیه اما زمانی که قدرت و مهارت سازگاری با ورزشکاری نگاه برای او برای تبدیل شدن به یکی از سازنده تر مدافعان در لیگ است."

Penn State همچنین انتظار دارد که به چند بازیکن را برداشت و در دور بعد در روز شنبه از cornerback جان رید به دفاعی مقابله با رابرت ویندزور و حتی احتمالا linebacker کم قهوه ای و توپ بلیک Gillikin.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن