'تحقیقات ثابت هستند': کارکنان دولت می گویند انسان کمیسیون روابط مغرضانه و ناعادلانه

آب نبات Woodall York Daily Recordمنتشر شده 12:00 PM EDT Apr 23, 2020همه طرف در گرندویو گلف مورد شده اند نا امی

توسط ATROTICNEWS در 4 اردیبهشت 1399

همه طرف در گرندویو گلف مورد شده اند نا امید چه مدت آن را گرفته است پنسیلوانیا روابط انسانی کمیسیون برای تکمیل تحقیقات.

در نقاط مختلف در طول دو سال گذشته حتی آژانس, مدیر اجرایی, چاد Lassiter اذعان کرده است که تاخیر و گفت: این کمیسیون انجام شد آن را بهترین و با اشاره به کوچک شده بررسی تیم است که تا به حال برای مدیریت بالا caseload.

چنین نگرانی هایی که در ریشه دعاوی و شکایات از افرادی که کار می کنند وجود دارد. آژانس خود را مشاور رئیس اذعان تعداد موارد و نیاز به بررسی سیاست ها و روش برای اطمینان از بهترین شیوه.

زمان و کارمندان دولت سابق گفته اند York Daily Record/یکشنبه خبر که سازمان به کار گرفته نشده و تحقیقات به درستی. دو نفر صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از دست دادن شغل خود و دو نفر از کارکنان با استفاده از نام خود را. اضافی کارکنان دولت که نگران شغل خود را گفت: آنها با هم کار قادر به زودی بحث به عنوان یک گروه.

سوال در مورد تحقیق و تفحص

"تحقیقات ثابت هستند" گفت: یک کارمند دولت و 10 سال. "ما نمی انجام تحقیقات. شما اساسا باید به تناسب مورد به چه سرپرست معتقد است و شما باید برای پیدا کردن شواهد و مدارک به جا است. من اصلا اعتماد به هر چیز که می رود وجود دارد."

که آنچه اتفاق افتاده است به پاملا هریس زمانی که او در حال بررسی گرندویو مورد کارمند گفت. "بدون توجه به آنچه شما ارائه را از طریق دریافت کنید. شما باید برای نوشتن این راه استاد راهنما می خواهد."

بیشتر: "آنها فقط نمی خواهید ما وجود دارد: سیاه و سفید گلف بازان شهادت در گرندویو شنوایی

هریس یکی از محققان همواره کارمند گفت.

"هر زمان که او هیچ علت احتمالی در گرندویو مورد آنها تغییر آن" کارمند گفت.

در گرندویو مورد آغاز شده در مارس 21, 2018, وقتی سابق نیویورک شهرستان کمیسر استیو Chronister به نام 911 در پنج سیاه او ادعا می کند گلف بیش از حد به آرامی و پس از نه باشگاه قوانین در گرندویو گلف در شهرستان دوور.

کارن کرازبی کارولین, Dow, ساندرا, Harrison Myneca اوجو و ساندرا تامپسون گفت: آنها در مواجه با نژادپرستی و تبعیض جنسی که روز و Chronister است خستگی ناپذیر در دفاع از ساخت آن تماس, رد ادعای تبعیض و گفت: خانواده او ناعادلانه رفتار شده است.

در اواخر ژانویه پنسیلوانیا روابط انسانی کمیسیون در بر داشت احتمالی علت تبعیض و جانبداری با زنان است. که تصمیم یک سال و نیم پس از عمومی تحقیق جلسات برگزار شد در نیویورک.

Chronister مخالف که پیدا کردن و متهم آژانس و Lassiter از فساد است. او ادعا کرد هریس اصلی محقق اختصاص به مورد استعفا از مقام خود را در Jan. 17 چرا که او گفت که او دیگر نمی تواند کار را برای یک غیر اخلاقی سازمان است.

هریس که در حال حاضر با این نسخهها کار برای دولت و وزارت خدمات انسانی نیست آدرس Chronister ادعا می کند که عزم خود را در گرندویو مورد متفاوت بود از علت احتمالی این سازمان منتشر شد 13 روز پس از او سمت چپ در روابط انسانی کمیسیون.

"من متاسفم به عنوان یک دولت کارگر, من قادر به تایید یا رد هر چیزی را که شما ذکر کرده اند در این ایمیل" او نوشت: به یک خبرنگار. "حتی اگر من را ترک کرده اند PHRC من هنوز هم قادر به ایجاد هر گونه نظر در مورد این پرونده است."

Chronister است به نام "یک قهرمان" و خواسته قانونگذاران دولت و دادستان کل به او whistleblower حفاظت و بررسی در این کمیسیون است. تا کنون هیچ دولت و قانونگذاران قرار گرفته است که وظیفه.

در اطراف این زمان زمانی که هریس دریافت سوالات از نیویورک رکورد روزانه/یکشنبه اخبار, کمیسیون در محل قرار داده و یک سیاست محرمانه بودن Lassiter گفت.

این یک سیاست جدید برای نگه داشتن مردم از صحبت کردن به مطبوعات, به گزارش آژانس ارشد مشاور حقوقی لسلی Marant.

"این یک سیاست است که می گوید: کارکنان مجاز به بحث در مورد موارد خود را. آنها نمی توانند صحبت کردن در مورد حقایق مورد با دیگران" او گفت:.

یک کارمند که گفت: آژانس تحقیقات "ثابت" گفت: یک استاد راهنما به او گفت به قاعده "هیچ علت احتمالی" در HIV مورد که او احساس می شد به وضوح تبعیض آمیز. او تا به حال برای رفتن فوق ناظر به عدالت در یک مورد که در آن او گفت: یک نفر از کار اخراج شد برای داشتن HIV. این صورت بود که قبل از Lassiter زمان در آژانس و آن را حل و فصل زمانی که فرد مبتلا به اچ آی وی اجازه داده شد برای بازگشت به کار.

در یک مورد دیگر یک استاد راهنما به او گفت که حکومت در برابر یک شرکت مرغ به این دلیل که سرپرست نداشتند چگونه مرغ شرکت پردازش به طور کلی درمان مردم مکزیک کارمند گفت.

شاهد: Grandview باشگاه گلف شنوایی: "من همه چیز را دیدم. این درست نیست.'

"کل آژانس نیاز به نزدیک کردن و وصله پینه کردن. من یک زن آمریکایی آفریقایی تبار و من می دانم که من نباید بگویم که در مورد حقوق مدنی, آژانس, اما پول مالیات باید پرداخت آژانس" کارمند گفت. "مردم نمی باید آموزش مناسب و آنها نیاز به بستن قرار داده و در حق مردم خواهد شد که مبارزه برای حقوق همه افراد از جمله معلولان."

او را سرزنش Lassiter و باور نمی Lassiter می تواند کمک به تغییر همه چیز وجود دارد "چرا که دست خود را گره خورده است. او می خواهد به انجام بسیاری, اما او نمی تواند انجام دهد بسیار از هر چیزی."

"ما در حال بررسی زمان آموزش روش'

Lassiter کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

همه کارکنان که به صحبت کرد York Daily Record/یکشنبه اخبار نگرانی در مورد چگونه تحقیقات به کار گرفته است.

Marant آژانس ارشد وکیل گفت: کمیسیون تحقیقات باید استانداردها و روش های است که قرار است به دنبال داشته باشد.

"آنها در حال نگاه کرد و دوباره به مطمئن شوید که ما با استفاده از بهترین شیوه های" Marant گفت. "ما در حال بررسی زمان آموزش روش های به اطمینان حاصل شود ما با استفاده از بهترین شیوه است."

او گفت: بررسی نمی شد باعث, چگونه گرندویو مورد به کار گرفته شد. "ما همیشه می خواهیم به مطمئن شوید که ما با استفاده از بهترین شیوه های" Marant گفت.

وقتی پرسیده شد که در مورد کارکنان ادعا می کند که یک سرپرست تعصبات در حال رانندگی نتیجه تحقیقات Marant گفت: "مردم به مشاغل با تعصبات. آموزش اجازه می دهد تا آنها را برای بررسی تعصبات خود را."

دیگر کارمند دولت که گفت او با محققان به طور مستقیم و برای بیش از یک سال "شنیده می شود تعدادی از مسائل و نگرانی است."

"آنها گفت: آنها تا به حال به ساخت نتایج در تحقیقات" او گفت:. "این یک سگ و اسب نشان می دهد. هیچ کس نمی تواند این سازمان به طور جدی اگر آن را نمی کند رعایت آن خود را ماموریت است."

او گفت: این کمیسیون را مناسب رسیدگی به برخی از "clear-cut موارد تبعیض است. اجرای عدالت شد هنگامی که آن را بسیار قطع و خشک و غیر قابل انکار زمانی که شما نمی توانید سخن بی معنی وبیهوده حقایق است."

"اما و بزرگ وجود دارد تن از اتاق را برای بهبود," او گفت:.

دو کارکنان اضافی که در زمینه اقدام قانونی علیه این کمیسیون در جدا کردن امور می گویند گرندویو مورد بود mishandled.

Cheryl ویلیامز که برای آژانس کار می کرد برای نزدیک به 20 سال و به عنوان یک اتحادیه مباشر اذعان می کند او تا به حال پر سر و صدا ارتباط با دولت و کمیسیون حقوق بشر. به عنوان یک رهبر اتحادیه, او گفت: آن را با خاک است. او در هر دو هریسبورگ و پیتسبورگ دفاتر در طول استخدام و بازنشسته در سال 2015.

"یک زن و فرد از رنگ است که صریح است و تقریبا محکوم در جامعه است. من جلو ابراز نگرانی و شکایت زیادی است. که کار من" ویلیامز گفت. "مدیریت نمی دهد توجه به این اتحادیه است که آنها باید. زمانی که اتحادیه مردم شغل خود را از آنها چاپ شده و مورد آزار و اذیت توسط مدیریت."

بیشتر: "من فکر نمی کنم آن را عادلانه': Grandview گلف حادثه می رود قبل از روابط انسانی کمیسیون

یکی از نگرانی های او ابراز اغلب حدود زیادی caseloads ساخته شده است که آن را سخت را برای کارگران به درستی بررسی هر یک او گفت:.

ویلیامز نبود ضروری به گرندویو بررسی اما او گفت که او می تواند در دوران بازنشستگی که Lassiter نبود دست زدن به آن را به درستی.

"او آمد showboating در طول چند ماه اول به عنوان مدیر اجرایی. او تعداد زیادی از pontificating از نظر حل و فصل Grandview, موضوع, اما آن اتفاق افتاده است" ویلیامز گفت.

ویلیامز اذعان می کند او یک تبر برای خرد کردن با او. این دو تا به حال اختلاف نظر در ایمیل هنگامی که او رسیده به او برای کمک به با دو پرونده در یک شکایت حقوقی او در برابر آژانس.

اما آن را ندارد به نظر او از گرندویو مورد سازمان و یا هر گونه کمتر معتبر, او گفت:. در طول چند دهه با آژانس او کار می کرد با چند مدیران اجرایی از طریق سال.

"در گرندویو مورد شد و سنن و توسط مدیر اجرایی سابق مشاور رئیس و همه از مدیریت افراد درگیر در آن است. آنها را برای شما حل و فصل آن" ویلیامز گفت.

او همچنین فکر آن را گزاف برای هر یک از پنج زنان به دنبال $500,000.

"من یک گوشی ، وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از حادثه, حوادث که اتفاق می افتد به مردم رنگ در مقابل آنچه اتفاق افتاده است در این وضعیت است. این وحشتناک است که هر کسی که حتی برای درخواست $500,000" ویلیامز گفت.

چندین کاهش یافته است دعوت

وجود دارد باید برخی از آموزش و پرورش, حساسیت, آموزش, سیاست های جدید و یا تغییرات در محل در گرندویو, او گفت:.

این جلسه در نیویورک شده است باید یک حقیقت یاب بررسی ویلیامز گفت. مدیر اجرایی و کمیسیون باید نشان داد و موقعیت او گفت:.

خصوصی مصالحه در اصل برنامه ریزی شده در گرندویو مورد برای اوایل فوریه بود اما دوباره توسط دولت چندین بار. آشتی طراحی شده به عنوان یک واسطه برای رسیدن به یک قطعنامه. زنان به دنبال صدها هزار نفر از دلار است. Chronister می خواستم برای ایجاد یک رایگان گلف جوانان برنامه برای شهر نیویورک کودکان و نوجوانان.

هر دو Chronister و زنان تصمیم خود را برای دیدار با.

"استیو Chronister کاهش یافته است هر دعوت ما تا کنون توسعه یافته به او گفت:" Marant وکیل برای کمیسیون.

این مورد از ماه فوریه بوده است تحت بررسی توسط دولت روابط انسانی کمیته وکلای مدافع که می تواند تصمیم به ارسال آن به دادگاه. همانطور که از چهارشنبه Marant از این گفته شده بود هیچ تغییری در این مورد.

تمام پنج زن در این هفته شروع به اقدام قانونی علیه Chronister و دیگر متهمان. Ojo و کرازبی در دوشنبه واصل طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه در هریسبورگ که شامل توطئه برای نقض حقوق اساسی نقض قرارداد و عمدی از پریشانی روحی. هریسون و داو در روز سه شنبه ظ مشابه طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال. تامپسون وکیل و رئیس جمهور از نیویورک NAACP آغاز یک مورد در شهرستان نیویورک دادگاه از موضع مشترک اما نه شکایت.

Jelani کوپر معاون سابق مشاور رئیس در کمیسیون از سال 2014 تا 2019 گفت: Grandview مورد درمان متفاوت از ابتدا.

"مدیر اجرایی نمی دانم آنچه که او انجام شده بود و نمی خواهد گوش دادن به مشاوره حقوقی," او گفت:. "او بیش از حد درگیر در تحقیقات."

یک اولویت مورد

در گرندویو مورد ساخته شده بود یک اولویت جلوتر از بیش از یک هزار مورد.

"کسانی که در بانوان موارد شروع به پریدن کرد و همه را مورد" کوپر گفت. "ما مردم از دست دادن خانه و شغل. من درک می کنم آن توجه ملی است اما باید آن را دنبال کردهاید و عادی و نه شروع به پریدن کرد و در مقابل موارد دیگر. بسیاری از مردم دچار ضرر و ما هنوز تعهدات."

کوپر که سیاه و سفید است, است تحت پیگرد پنسیلوانیا روابط انسانی کمیسیون در دادگاه فدرال برای تبعیض و ثبت whistleblower شکایت در دولت است. او ادعا می کند او انتقام در برابر تلاش برای بهبود فرهنگ محل کار و شروع یک تنوع کمیته.

"به اندازه کافی وجود ندارد مردم در آژانس برای رسیدگی به caseload. بودجه پایین بود. ما نمی باید نیروی انسانی ما مورد نیاز است. و من می خواستم به نگاه, چرا, ما, نیست, استخدام و یا حفظ بیشتر مردم از رنگ" کوپر گفت.

"مردم همیشه از پس ترس به صحبت می کنند تا" او گفت:. "همین دلیل است که آنها قادر به نگه داشتن مشکلات در جریان است."

Marant نمی دیدگاهها برای کوپر طرح دعوی در دادگاه. "این انتظار دادخواهی. من نمی توانم اظهار نظر در مورد آن," او گفت:.

اما Marant گفت: او را آگاه از سازمان جمع هزاران نفر از موارد.

"ما در حال کار بر ما پرداختن به پرونده ها و چگونگی آن به دست می آمد و آنچه ما انجام می دهند در مورد آن," او گفت:.

پنسیلوانیا روابط انسانی کمیسیون قبلا کاهش کارکنان در دوره های گذشته کسر بودجه شده اند و مدیریت موارد با کارگران کمتر.

"ما نمی توانیم به عقب بر گردیم به آنچه ما انجام شد با 200 نفر پرسنل با کاهش اندازه کارکنان, اما ما می توانیم نگاهی به آنچه که ما می توانید انجام دهید بهتر" Marant گفت.

آژانس نمیخواهد موارد به رفتن در زمانی که گرندویو است, او گفت:.

"ما نمی خواهیم ادعاهای بی اساس تبعیض حلق آویز بیش از یک جواب و ما نمی خواهیم تاسیس ادعا رفتن unaddressed برای مدت زمان طولانی" Marant گفت.

این کمیسیون به دنبال در هر جنبه ای از روز به عملیات روز به مطمئن شوید که شهروندان در حال خدمت در یک مد به موقع او گفت:.

"عدالت با تاخیر است عدالت را تکذیب کرد" Marant گفت. "اگر چیزی شکسته است, اجازه دهید آن را حل کنند. اگر نه اجازه دهید نگه دارید چه کار می کند."

آب نبات Woodall است که یک خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را می توان در 717-480-1783 و یا در توییتر @candynotcandace.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن