جورج فلوید به Sainted توسط پاپ در امریکا

سنت جورج د فلوید جهان منحصر به فرد سابق خشونت آمیز, جنایی, که سرقت از یک وحشت زده زن باردار, ضرب و شتم او

توسط ATROTICNEWS در 17 خرداد 1399

جهان منحصر به فرد

سابق خشونت آمیز, جنایی, که سرقت از یک وحشت زده زن باردار, ضرب و شتم او را بر سر با یک تپانچه جورج فلوید خواهد بود sainted توسط پاپ در مینیاپولیس در ماه جولای واتیکان نشان داده است.

در سراسر آمریکا از حزب دموکرات اجرا شهرستانها سفید مردم شده اند گفت: آنها باید از هم اکنون بر روی زانو زدن هر زمان که آنها را ببینید یک آمریکایی آفریقایی تبار و یا هر فرد سیاه و سفید.

"پلیس ما زانو در حال حاضر برای مردم سیاه و سفید به طوری که هر شهروند خواسته خواهد شد که به زانو زدن هر زمان که آنها روبرو می شوند یک فرد سیاه و سفید از رنگ به عنوان" شهردار لس آنجلس گفت: در حالی که زانو.

زانو

بسیاری از مردم در لس آنجلس خریداری کرده زانو به دلیل مقدار زانو آنها را مجبور به انجام به مردم در هر کجا که بروید. قدم زدن در یک 200 متر کشش در پیاده رو برای یک شهروند هم اکنون می توانید تا چهار ساعت به دلیل مقدار بار آنها را مجبور به توقف در مقابل یک فرد سیاه و سفید در زانو خود را و عذر خواهی.

Pope Francis standing on popemobile and waving
پاپ فرانسیس ایستاده در popemobile و تکان دادن

جانت کلمن خود flagellating خونریزی قلبی فضیلت زنگ لیبرال از مالیبو نشان داد که چگونه تقدس جورج فلوید تا به حال او را تحت تاثیر قرار: "ما در حال حاضر یک حرم برای سنت جورج فلوید ما زانو زدن در مقابل آن و دعا برای او هر روز حتی اگر ما ملحد مارکسیست. من صرف بسیاری از زمان من در زانو من عذرخواهی به مردم سیاه و سفید برای سفید من امتیاز فقط به فکر وحشت ما سنت جورج رفته اند باید از طریق زمانی که او به شدت ضرب و شتم زن باردار و سرقت از او را از او کمی پول. سنت جورج می تواند بدون اشتباه انجام به عنوان او لگد او را در معده قبل از او با این زن پول است. او سفید بود و سزاوار آن است. Black lives matter و سنت جورج فلوید و نمى تواند به شما من نوشیدن شامپاین در خود افتخار!"

پاپ فرانسیس خواهد بود که به لیبرال شهرهای آمریکا رنگ باخته توسط تنش نژادی به اداره تقدس بر رسول جورج فلوید در اواخر ماه جولای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب