کارولین Pernick داستان بررسی احساسات از طریق موسیقی

کارولین Pernick موسیقی ممکن است ساده به نظر می رسد در اولین بار گوش دادن اما او آهنگ ها معنی خیلی بیشتر از آنچ

توسط ATROTICNEWS در 8 خرداد 1399

کارولین Pernick موسیقی ممکن است ساده به نظر می رسد در اولین بار گوش دادن اما او آهنگ ها معنی خیلی بیشتر از آنچه با گوش.

دو سال پس از جارو سه جایزه در بهار آواز خواندن به عنوان یک دوئت با هیدن اورت سال سوم تئاتر دانشجویی با تاکید بر موسیقی تئاتر آماده است تا به انجام دوباره. در این زمان او خواهد بود و او گفتن داستان خود را در مورد بودن در جهان به عنوان یک سولیست, او گفت:.

"من واقعا تبدیل به شیفته با زنده بودن" Pernick گفت. "دانستن که من توانایی را قرار داده است که به کلمات و به اشتراک گذاری است که در راه خود ... زمانی که من شروع به نوشتن بیشتر و دیدن چقدر من تا به حال به می گویند و چگونه به راحتی آن را به من آمد من می خواستم فرصتی برای انجام بهار آواز خواندن در خود من است."

با آهنگ ها یادآور Sara Bareilles و جونی میچل Pernick گفت: او بافت در یک قوم تحت تاثیر از طریق همراهی پیانو و گیتار زوج با تغزلی داستان سرایی در طول کار خود را. Pernick شده است آواز از او جوان بود اما گفت: تمرکز بر داستان سرایی ناشی از کار در موسیقی تئاتر شروع از 4 سال.

پس او شروع به آزمایش با آهنگسازی در مدرسه با دوست دوران کودکی جک پترسون Pernick گفت که او ارائه ترانه از منظر یا واقعی یا فرضی شخصیت. و به جای پیروی از یک سبک پاپ سنتی آهنگ فرمول به نوشتن ترانه Pernick گفت که او تلاش می کند برای ایجاد پازل کمی در آهنگ های او از طریق شعر است. برای پترسون مجموعه داستان Pernick می گوید از طریق آهنگسازی نماینده از سحر و جادو خود را به عنوان یک هنرمند و فرد, او گفت:.

"او موسیقی زیبا و ساده در سطح" پترسن گفت. "گوش دادن به موسیقی خود را (بیشتر) همه چیز بسیار پیچیده و پیچیده است, اما شما می خواهم نوع هرگز نمی دانید. راهی که او می داند که چگونه آثار موسیقی است بنابراین شکی به آن نداریم و او فقط چنین ذاتی نوع از عمق دانش است."

با وجود تمرکز بر روی موسیقی و تئاتر در سراسر دبیرستان Pernick احساس reinspired به نوشتن موسیقی پس از انجام در بهار آواز سال اول. اگر چه او و اورت – در حال حاضر یک سوم سال ethnomusicology دانشجو – باید هر دو را جعل مسیرهای به عنوان انفرادی و نوازندگان آنها هنوز به اشتراک گذاری موسیقی خود را با هر یک از دیگر. اورت گفت Pernick واقعی واکنش به احساسات او infuses به موسیقی او باعث می شود او یکی از افراد مورد علاقه خود را نشان می دهد اصلی آهنگ به. شادی او تشابه شادی او در نظر دارد به استنباط در شنوندگان خود را از طریق جشن و یا آهنگ های شاد, او گفت:.

"او فوق العاده در هماهنگی با احساسی که قابلیت موسیقی است و من فکر می کنم این چیزی است که درایوهای من ایجاد موسیقی – موسیقی توانایی ما را احساس انسان" اورت گفت. "من فکر می کنم او واقعا توسعه یافته او را شلاق برای ایجاد تغزلی و صوتی انسجام ایجاد صداها و ملودی است که کاملا متناسب با متن ترانه."

یکی از این آهنگ که Pernick گفت: کاملا بیان خودش به عنوان یک هنرمند است "دایان" که در آن او خواهد بود نمایشگاه در بهار آواز خواندن. او گفت که او نوشت: این ترانه در تابستان پس از احساس بالاترین اوج در نمایشی در تئاتر را نشان می دهد و ملاقات با دوستان نزدیک او در حالی که مقابله با از دست دادن مادر بزرگ او. آهنگ به درستی به نام پس از او مادر بزرگ اواخر – کپسوله Pernick را در رشد شخصی و انعکاس از طریق هر دو تجربه, او گفت:.

"من فکر می کنم من فقط کلیک به خودم در یک راه جدید در تابستان گذشته" Pernick گفت. "از طریق نوشتن ('دایان'), من متوجه شدم که بسیاری از آن تا به حال به این معنا است که شما واقعا هرگز انجام می شود رشد, بنابراین شما خواهد آموخت که همان درس را بارها و بارها و بارها در زندگی خود را. ما این تمایل به دیدن زندگی به عنوان یک صعود دشوار اما وجود دارد می تواند بسیار زیبایی در هر لحظه."

یک شعر Pernick گفت: به خصوص خارج از غرفه است که "من خودم را ناتمام/ اما من یاد گرفته ام همه ما ناتمام و همیشه خواهد بود و حتی بعد از ما رفته است." او گفت: آن را به طور همزمان انتقال او پیوسته رشد به عنوان یک فرد و مادر بزرگ او را ادامه داد و تاثیر چه می شود که در آهنگ های خود و یا از طریق مادر بزرگ او را میراث خود ، به مناسبت گرامیداشت روز مادر و تحقق یکی از مرگ او خواسته Pernick همچنین افزود: شعر و ملودی از آهنگ "Somewhere Over the Rainbow" در پایان "دایان."

سام Pickart یکی از دوستان نزدیک او ساخته شده در طول تابستان او نوشت: این ترانه نیز احساس عمق "دایان" که او گفت: دلایل او را در همه چیز از امید به دل شکستگی در تجربه انسانی است. او تا به حال به "دایان" چندین بار از او برای اولین بار آن را شنیده گرفتن در جادویی ترکیبی از احساسات تزریق در هر خط از این آهنگ.

"سحر و جادو خود را به عنوان یک خواننده-ترانه سرا و یک فرد این است که او می داند که چگونه به تصرف خود در قلب ما و من فکر می کنم این آهنگ کامل است تظاهرات که" Pickart گفت. "این واقعا توانایی به زمین ما و به ما کمی از امید به آینده به خصوص در این زمان که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر."

در حالی که او در حال آماده سازی برای ویژگی های آینده در بهار آواز خواندن و جلسه با مربی استه Haim از گروه HAIM, Pernick را آغاز کرده است GoFundMe به جمع آوری پول برای اولین EP. داده چقدر Pernick در حال حاضر سازگار با آنلاین کنسرت, اما, Pickart گفت: او در حال حاضر توانایی برای ارتباط با مردم و خاموش کردن صفحه نمایش.

"او نامیده می شود برای انجام این کار و من فکر می کنم او پاسخ می دهد که تماس هر روز" Pickart گفت. "او بسیار از آنچه که من تا به حال احساس بود و هرگز قادر به گفتن کلمات و گرفتن آن را در کمتر از سه دقیقه در یک آهنگ. هنوز هم به این روز آن را به من ضربات دور در مورد او."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن