در حالی که برخی ایجاد کسب و کار پیدا کردن کمک در چک حفاظت از برنامه دیگران نمی

فدرال وام برنامه برای کمک به با این بیماری همه گیر کوروناویروس دیده است نتایج مختلفی در Westwood Village با تو

توسط ATROTICNEWS در 26 اردیبهشت 1399

فدرال وام برنامه برای کمک به با این بیماری همه گیر کوروناویروس دیده است نتایج مختلفی در Westwood Village با توجه به صاحبان کسب و کار محلی.

دولت فدرال راه اندازی چک حفاظت از برنامه در مارس 3 در نظر گرفته شده به ارائه مقرون به صرفه وام های کم بهره برای کسب و کارهای کوچک رنج می برند از اثرات این بیماری همه گیر. برخی از وستوود کسب و کار داشته اند برنامه های خود را رد و یا تصمیم گرفته اند در مقابل تقاضا به دلیل برنامه های مورد نیاز.

برنامه خود را خسته اولیه $349 میلیارد دلار در بودجه توسط مارس 16 به دلیل تقاضای بالا از کسب و کار. دولت با آغاز فاز دوم از PPP در 27 آوریل با یک دلار اضافی 321 میلیارد دلار بودجه برای دیدار با تقاضا است.

این برنامه ارائه می دهد وام در نرخ بهره از 1 درصد است و بلوغ از دو سال است. وام بخشوده خواهد شد تحت شرایط خاص در درجه اول تحت این شرط که کسب و کار باید با استفاده از حداقل 75 درصد از بودجه برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد. این شرط incentivizes صاحبان کسب و کار برای حفظ کارکنان که در غیر این صورت بود گذاشته.

برای واجد شرایط برای PPP وام کسب و کار باید کمتر از 500 کارمند با برخی استثنائات ذکر شده توسط ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک. کسب و کار واجد شرایط باید درخواست از طریق فدرال بیمه وام دهندگان که تمایل به جامعه بانک ها.

اکثر کسب و کار در وستوود بهره گرفته PPP بودجه گفت: Michael Skiles رئیس جمهور از نورث وست وود شورای محله. در برخی موارد صاحبان را انتخاب کرده اند به درخواست برای وام های فدرال به این دلیل که پول هنوز توان کافی برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور در ایالت خاموش ناشی از این بیماری همه گیر ،

"(برخی از وستوود کسب و کار) فکر می کردم که گرفتن کمک مالی برای هشت هفته ارزش حقوق و دستمزد نیست ارزش نگه داشتن کسب و کار باز از طریق ماه COVID-19 دنبال نوعی سکون تابستان," Skiles گفت.

تعدادی از صاحبان کسب و کار دیگر خود را به حال برنامه های کاربردی وام را رد کرد و به دلیل ناکافی سابقه اعتباری خود را با بانک های محلی Skiles گفت.

"زمانی که بودجه برای این وام کمیاب است و با وجود صف های طولانی از کسب و کار در تلاش برای به دست آوردن دسترسی به آنها کسب و کار هستند احتمال بیشتری برای موفقیت اگر آنها در حال حاضر به حال وام SBA و در نتیجه ایجاد رابطه با بانک" Skiles گفت.

با وجود برخی نگرانی های PPP تولید نتایج مثبت به طور کلی برای اقتصاد آمریکا گفت: ویلیام یو یک اقتصاددان در UCLA Anderson هوا. یو گفت: کاهش نرخ بیکاری برنامه در ماه آوریل بود شواهدی وجود دارد که برنامه فدرال اجازه داده است کسب و کار برای حفظ کارکنان آنها در غیر این صورت مجبور به اجازه رفتن.

"PPP است که واقعا کمک به کسب و کارهای کوچک" یو گفت. "شما دیدن برخی از کسب و کار تخمگذار کردن کارکنان اما در حال حاضر با استفاده از این پول برای استخدام کسانی که همان کارگران است. در حالی که آن را کامل در آن در حال انجام یک کار بسیار خوب تا کنون از کاهش اقتصادی رنج می برند برای کسب و کارهای کوچک."

پس از کالیفرنیا و آنهم گاوین Newsom صادر ماندن در خانه سفارش در ماه مارس, هزینه های مصرف کننده به طور چشمگیری کاهش یافته است و با توجه به فوربس.

در حالی که فروش کاهش یافت, هزینه های ثابت برای صاحبان کسب و کار مانند اجاره و آب و برق و بیمه ثابت مانده هل دادن بسیاری از وستوود کسب و کار به مشکل مالی گفت: Andrew Thomas, مدیر اجرایی Westwood Village بهبود انجمن.

"کسب و کارهای کوچک گرفته اند فوق العاده ای رسید. به طور معمول کسب و کارهای کوچک کار بسیار بسیار باریک حاشیه – یک رویداد شبیه به این (همه گیر) بی سابقه است," توماس گفت.

دو ماه از کاهش عملیات ناشی از اقامت در خانه سفارش شده اند چیزی کمتر از فاجعه بار برای کسب و کار, توماس گفت. بسیاری از صاحبان مجبور به کاهش کارکنان خود را توسط بیش از نیمی برای کاهش هزینه ها.

طولانی مدت اقتصادی بسته خواهد به احتمال زیاد نیروی بسیاری از موسسات به طور دائم او اضافه شده است.

عناوین کسی که شام میخورد و کوره صاحب بنی مندز گفت: روزانه درآمد کاهش از $3 ، 000 به $1,000 پس از coronavirus همه گیر رسید. او برای اعمال یک PPP وام در اوایل ماه آوریل اما در نهایت بدون دریافت بودجه خود را به عنوان وام دهنده خسته بود تمام وجوه موجود در مشتریان دیگر.

(Axel Lopez/Daily Bruin senior staff)
عناوین کسی که شام میخورد و جلو پنجره شاهد کاهش در درآمد روزانه از حدود 3000 $به $1,000 پس از شروع stay-at-home سفارشات. با وجود نیاز خود را برای بودجه تیتر این بانک را تکذیب کرد آن درخواست وام در دور اول چک حفاظت از برنامه. (Axel لوپز/Daily Bruin ارشد)

مندز گفت که او احساس خود را در بانک اولویت بندی کسب و کارهای بزرگتر با تاسیس روابط اعتباری بیش از اشخاص کوچکتر مانند خود.

"برای کسب و کارهای کوچک آن را بسیار مهم برای بدست آوردن هر چیزی که در این مرحله" مندز گفت. "به شنیدن این که این شرکت های بزرگ رو بودجه قبل از این کسب و کارهای کوچک بسیار ناامید کننده است."

دیوید Shulman اقتصاددان ارشد در UCLA Anderson پیش بینی مندز گفت: تجربه نشان داده مشترک سرخوردگی در طول PPP فاز. موسسات اعتباری از دادن این وام ها علاقه مند بودند در کمتر از مشتریان و اولویت بندی مشتریان خود را بزرگتر او اضافه شده است.

بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک را به شدت مورد انتقاد قرار PPP پس از گزارش منتشر شده در ماه آوریل است که شرکت های بزرگ از جمله Shake Shack, کریس روت خانه استیک و تعدادی از عمده زنجیره های هتل های دریافت کمک های مالی و در حالی که کسب و کارهای کوچک شده بود را تکذیب کرد وام.

پیتر Clinco صاحب سقفی باغ یک رستوران ایتالیایی در وستوود گفت: او قادر به دریافت درخواست خود را به صورت یک PPP وام تایید شده چون از قبل حرفه ای ارتباط خود را با وام دهنده محلی. دیگر وستوود کسب و کار نیست خیلی خوش شانس او اضافه شده است.

"بسیاری از همکاران من نمی فرصتی که در موج اول از پول به دلیل برخی موسسات مقابل لود خود را در" Clinco گفت. "این بانک ها خورند عرشه به مراقبت از خود را به بهترین مشتریان," او اضافه شده است.

میگوئل Anaya که صاحب نیشگون Tacos با برادرش خوزه گفت: دریافت PPP بودجه اجازه کسب و کار خود را به باز ماندن طولانی تر خواهد بود در غیر این صورت ممکن است و جلوگیری از تخمگذاری کردن کارکنان پس از اولیه ضرر و زیان از خاموش کردن هزینه آنها 70% تا 75% از درآمد خود را.

او گفت: تجربه خود را با این برنامه تا به حال هنوز هم تا حدودی خسته کننده است. مثلا نیاز به صرف سه چهارم از وجوه حقوق و دستمزد محدود او را از با استفاده از این پول برای پرداخت هزینه های ثابت مانند اجاره.

"صاحبخانه هنوز هم انتظار پول خود ما هنوز به آنها پرداخت" Anaya گفت. "هنگامی که شما را مجبور به تعطیل توسط دولت و سپس شما از دست دادن 75 درصد از درآمد خود را اما دستور به اجرای کسب و کار خود را راه که آنها می خواهند آن را مایه تاسف است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب