#MeToo اوباش دستور داد به هدایت روشنی از خزنده جو بایدن

آمریکا نامزد ریاست جمهوری عاشقانه فرانسوی بوسه نوه اش طی یک رالی (توییتر) از حزب دموکرات ایجاد جنبش که قهرم

توسط ATROTICNEWS در 31 فروردین 1399
joe biden's granddaughter
آمریکا نامزد ریاست جمهوری عاشقانه فرانسوی بوسه نوه اش طی یک رالی (توییتر)

از حزب دموکرات ایجاد جنبش که قهرمانان اوباش حکومت #MeToo اتحاد جماهیر شوروی به لحاظ سیاسی درست کمونیست Feminazi گروه دستور داده شده است توسط خود فرماندهی مرکزی برای دور ماندن از سریال fondler, وحشت زده, عمو جو بایدن.

#MeToo استانداردهای دوگانه

"وحشت زده جو بایدن است که دموکرات انتخاب برای سرنگون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ما خدا را شکر برای coronavirus باعث خرابی اقتصاد او propping تا خود را برای انتخاب مجدد. من دستور #MeToo عملیات به نگه کردن در fondler و معتاد به انفیه, جو بایدن, حتی اگر آن مرد به من می دهد سرخی و هر زمان که من او را احساس می کنم عرق سرد خزش تا پشت ستون فقرات" یکی #MeToo فعال و برجسته عضو حزب دموکرات را انتخاب کمیته نازل شده در روز یکشنبه.

یکی دیگر از نماینده دموکرات نشان داد: "نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن در واقع یک فرد بیمار است که باید درمان در یک نهاد اما او تمام حزب دموکرات است در حال حاضر."

همه چیز البته بستگی به این بیماری همه گیر کوروناویروس پخش در ماه های آینده. امریکا می تواند در تلاطم جرم نافرمانی مدنی به عنوان همه سفارش نتواند و انتخابات یک حافظه دور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن