در یک بیماری همه گیر, واقعیت, دانش آموزان در روابط بروید مجازی به ماندن متصل

پس از شروع COVID-19 pandemic, کت تیز شده و زندگی بیش از 400 مایل دور از شریک زندگی خود را, آبی, سیل. این دو شد

توسط ATROTICNEWS در 25 اردیبهشت 1399

پس از شروع COVID-19 pandemic, کت تیز شده و زندگی بیش از 400 مایل دور از شریک زندگی خود را, آبی, سیل.

این دو شده اند دوستیابی برای چهار ماه. آنها در حال حاضر برقراری ارتباط از طریق کانال های دیجیتال پس از سیل در جنوب کالیفرنیا و شارپ اقامت موقت در شمال کالیفرنیا.

تیز یک سال اول روانشناسی و زبان انگلیسی دانشجو گفت: او در حال برگزاری بر روی امید که او می توانید ببینید سیل یک سال اول علوم سیاسی و مطالعات خاورمیانه در آینده پاییز یا زمستان ،

"این مهم است که مردم باید همه چیز را به نگاه به جلو به" تیز گفت.

در UCLA جدا از آنجا که این بیماری همه گیر در حال حاضر در مواجهه با مشکلات حفظ روابط از راه دور.

سیل گفت: initial جدایی سخت بود برای آنها و تیز. آنها تقریبا شکست تا اوایل.

"به این خاطر نبود که از هر گونه مشکل با ما در ارتباط" سیل گفت. "آن را به معنای واقعی کلمه فقط در این وضعیت است."

روابط ممکن است بیشتر در معرض خطر در زمان استرس و جدایی, اما آنها هنوز هم نیاز به همان اجزای اساسی گفت: تئودور روبلز استاد روانشناسی.

"یک قانون ساده از انگشت شست است که هر روز چیزی است که باعث می شود شریک زندگی خود را احساس درک ... احساس ارزش و احساس مراقبت" روبلز گفت.

در هر رابطه سالم همکاران باید در تلاش برای آن سه به پایان می رسد روبلز گفت.

همکاران می تواند بحث در مورد استرس به نشان دادن آنها درک آنچه دیگر این است که رفتن را از طریق روبلز گفت. حتی کوچک عمل می کند مانند خرید آنها یک وعده غذایی آنها عشق می تواند نشان دهد مهم دیگر آنها برای مراقبت روبلز گفت.

کوین ناصری و ملودی چان در حال زندگی در کالیفرنیا و فلوریدا به ترتیب پس از خروج از UCLA. آنها شده اند دوستیابی برای کمی بیش از یک سال است.

به دلیل آن است که خود را اولین بار طولانی بودن فاصله در طول سال تحصیلی آنها تا به حال برای تبدیل شدن به بیشتر بیمار با یکدیگر گفت چان دوم-سال اقتصاد کسب و کار آموز است.

"شما نمی توانید انتظار می رود که فرد به کنار شما خواهد بود و شما نیز باید به در نظر گرفتن تمام این مسائل است که آنها در حال برخورد با" سعید ناصری دوم-سال قبل-اقتصاد دانش آموز.

در میان چالش های دیگر دانش آموزان مواجه هستند انتقال به کلاس های آنلاین و تغییر محل سکونت همه از آن می تواند پیچیده تر از یک رابطه است.

شدید و سیل در نظر گرفته شده در حال حرکت در کنار هم در طول قرنطینه اما تصمیم گرفت در برابر آن به دلیل سیل پدر و مادر هر دو مراقبت های بهداشتی کارگران و سیل را به آسم است. سیل نگران بود که اگر مادر خود بیمار آنها نمی قادر خواهد بود به بازدید.

رابطه خود رنج می برد در طی این انتقال تیز گفت. او و سیل هر دو احساس بار نیست که قادر به بحث در مورد رابطه خود را به اعضای خانواده بر خلاف در UCLA که در آن آنها می تواند آشکارا بحث در مورد مسائل با دوستان است.

"بودن در UCLA بود و به نوعی مانند یک fantasyland که هوموفوبیا تقریبا وجود ندارد," سیل گفت. "و در حال حاضر که شما در خانه هستید, آن را مانند," اوه آره, من را فراموش کرده در مورد آن است.'"

بعلاوه تیز گفت که تجربه بد با روابط از راه دور در گذشته ساخته شده او را overthink هر تعامل با شریک زندگی خود را زمانی که آنها برای اولین بار از هم جدا شوند.

"این حتی نوع ساخته شده آن را به نقطه ای که آبی کردم غم صحبت کردن به من به دلیل آن را فقط احساس بسیار متفاوت از آنچه ما استفاده می شود به" تیز گفت.

هنگامی که سیل آورده چیزهای مختلف چگونه احساس و تیز مشترک احساسات آنها رفت و برگشت به تعامل راه آنها تا به حال قبل از سیل گفت.

چان و ناصری با تجربه دوستیابی راه دور قبل از همه گیر به طوری که آن را در مورد آنها به طور کامل از دست داده چان گفت.

چان همچنین در حال مشاوره برای افرادی که آشنایی از راه دور برای اولین بار.

"سعی کنید زمان بیشتری را فقط به صحبت کردن با یکدیگر به خصوص اگر مسائل وجود دارد و یا هر گونه تنش است که می آید و نه فقط آن را نگه دارید بطری داخل" چان گفت.

شرکای جنسی همچنین ممکن است به تنظیم اگر آنها از هم جدا در طول این زمان گفت: نینا Sheridan, co-مدیر گروه دانشجویی Sexperts. Sexperts یک کمیته تحت دانشجو سلامتی کمیسیون است که با تمرکز بر دانش آموز, سلامت جنسی و آموزش و پرورش.

شریدان یک چهارم-سال مولکولی سلولی و زیست شناسی تکاملی دانش آموز گفت: او نمی تواند صحبت می کنند برای Sexperts در موضوع روابط جنسی, اما او می تواند ارائه مشاوره شخصی.

تماس تصویری تماس صوتی و ارسال پیامک همه بالقوه راه را برای ماندن فعال جنسی با یک شریک شریدان گفت.

"نکته اصلی این است که شما در حال رفتن به می خواهید به تمرکز بر روی این واقعیت است که هر دو شما راحت هستند و تداخل آن از طریق یک کانال مجازی نیست شدن در راه" شریدان گفت.

همکاران باید آزمایش و برقراری ارتباط برای پیدا کردن مناسب. خاص راه همکاران ارتباط است به خصوص مهم است شریدان گفت.

"با استفاده از" من "بیانیه است که در واقع واقعا قدرتمند چیز" شریدان گفت. "پس هرگز قرار دادن سرزنش یا متوسط و یا شریک زندگی اما همیشه تعبیر یک بیانیه در شرایط چگونه شما احساس می کنید."

با وجود وحشت و شک زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار مجبور نسبتا جدید ارتباط بر روی صفحه نمایش دیجیتال و تیز گفت: این ارزش سختی تنظیم است.

"البته من از دست آنها" تیز گفت. "اما بهتر است به آنها و از دست آنها نسبت به توان آنها را در همه."tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن