نوامبر خواهد بود بسیار مهم در ماه برای Globalist اربابان

مغلوب ساختن پیشی جستن Jnr., اریک کند باید یک نقطه و برآورد که coronavirus را به طور ناگهانی و جادویی ناپدید

توسط ATROTICNEWS در 30 اردیبهشت 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن Jnr., اریک کند باید یک نقطه و برآورد که coronavirus را به طور ناگهانی و جادویی ناپدید می شوند پس از انتخابات نوامبر زمانی که دموکرات ها امید به پیروزی و مبارزه با تروریسم در اروپا متوقف شده است در انگلستان به طور جدی می تواند به ثمر می آیند.

کنترل کننده باید منافع مقرره در مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن انتخابات نوامبر به خصوص به عنوان تفلون همین دیگر نمی تواند خود را نگه دارید بسیار محبوب به تظاهرات هزاران نفر از هواداران خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اریک تهمت و دیگر Trumpers می دانیم که دموکرات ها امیدوارند برای همین به لکنت زبان پیدا کردن و از دست دادن انتخابات در ماه نوامبر به خاطر او خواهد شد را تکذیب کرد صدای خود را به مردم است.

Joe Biden eating his mush
حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن شام خود را می خورد

بایدن که با صدای بلند خندیدن مستعد و نشان دادن نشانه هایی از جدی زوال عقل است که دور نگه داشته شده و از مطبوعات به عنوان آنجا که ممکن است توسط دموکرات ها به سادگی از آنجا که او نمی تواند string منسجم جمله با هم در بهترین زمان و gibbering کننده وحشت زده و سالخورده ادم سفیه و احمق که دوست دارد هیچ چیز بهتر از به بوسه فرانسوی خود را داشتند.

"ما می تواند برنده انتخابات ماه نوامبر به شدت برنامه نویسی بایدن پمپاژ او را با دوز سنگین از meds خود و نگه داشتن او را به دور از هر گونه سخنرانی و یا مصاحبه" یک دموکرات حزب خودی نشان داد یکشنبه.

زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد انتخابات در ماه نوامبر به عنوان دموکرات ها و کمونیست ها امید coronavirus را به طور ناگهانی ناپدید می شوند از رسانه ها و با توجه به شدت سوسیالیستی کنترل خانه رسانه باید در خدمت هدف آن است.

"این خواهد بود که ماموریت انجام شد. Coronavirus? چه coronavirus? مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی معنی خواهد بود که همه از آن COVID-19 مسائل را به طور ناگهانی ناپدید می شوند و شما هرگز در مورد آن بشنوند از لب ما هرگز دوباره. آن کار خود را انجام داده تهمت کردم fucked اقتصاد رو از بین برد و ما برنده" از حزب دموکرات خودی اضافه شده است.

Brexit perma-فرمت

EU-corruption-mandelson-house-of-lords
Corruptio optimi pessima

همانطور که برای استرالیایی نوامبر خواهد بود مهم ماه به دلیل آن است که این مهلت برای یک قرارداد تجاری با اتحادیه اروپا و مبارزه با تروریسم در اروپا اتفاق می افتد و یا به عنوان globalist کنترل امیدواریم با توجه به کروناویروس یک فرمت داده خواهد شد هزینه انگلستان £400 میلیارد دلار در ماه و یا برخی دیگر مقدار مسخره.

به طور طبیعی اگر گسترش داده است و انگلیس همچنان به ماندن در اتحادیه اروپا تحت حکومت coronavirus را به طور ناگهانی ناپدید می شوند و همه چیز را در مسیر مبارزه با تروریسم در اروپا به طور کامل لغو.

ما globalist اربابان نتیجه شمارش در ماه نوامبر برای پایان مغلوب ساختن پیشی جستن پایان مبارزه با تروریسم در اروپا و چین به استقبال بازگشت به برابر به غرب در الاغ بیشتر و برای نصب جهانی کمونیسم به عنوان مدل توسط عزیزم از این که سازمان ملل — چین ،

آماده شدن برای پایان مغلوب ساختن پیشی جستن پایان Brexit و کمونیسم چینی مصرف بیش از غرب به عنوان به خوبی به عنوان coronavirus جادویی ناپدید می شود پس بسیار مهم در ماه نوامبر.

چینی, ویروس, Cui بنو?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن