صحنه های فوق العاده ای از عدم شورش هنگامی که پل در گذشته راه رفتن مسلح مالکان

آن را نه تنها سکوت است که صحبت از یک هزار واژه اما عدم شورش و عدم غارت بود که شاهد در طول زمان غیر ایستادگی

توسط ATROTICNEWS در 17 خرداد 1399
armed homeowners

آن را نه تنها سکوت است که صحبت از یک هزار واژه اما عدم شورش و عدم غارت بود که شاهد در طول زمان غیر ایستادگی کردن بین پل و اعضای یک گروه مسلح شهروند صاحب خانه در کارولینای شمالی.

برخی از شهرستانها و شهرهای کوچک در حال ایستاده به شورش و این دولت است که اجازه می دهد باز حمل و اجازه می دهد مردم را به محافظت از اموال خود را بدون پیگرد قانونی است که در مخالفت مستقیم به عمدتا دموکرات برگزار متحده که مجازات مردم برای دفاع از خواص خود را از آشفته تظاهر و اراذل و اوباش.

یکی می توانید ببینید گسترده اختلاف در ایالات متحده, که در آن در برخی از ایالت تظاهر کنندگان قابل تحمل نیست در هر سطح و سوسیالیستی اداره اماکن که در آن تظاهر کنندگان در واقع تشویق محلی دموکرات دولت به غارت و تلفات گسترده مناطق باعث میلیاردها دلار خسارت.

با یک ملت است که در حال حاضر بیش از 40 میلیون نفر بیکار با توجه به coronavirus به نظر می رسد که این امر می تواند بیشتر در جهت منافع مدیران محلی برای دفاع از کسب و کارهای کوچک در شورش مناطق اما به نظر نمی رسد به صورت.

امریکا در حال حاضر در یک نقطه اوج جایی که در برخی از مراحل وجود خواهد داشت به طور نهایی پاکسازی واگرا جمعیت و مردم با اسلحه و آموزش بدون شک در بالا آمده است.

این مهندسی شورش توسط پل و ANTIFA خواهد شد در برخی از نقطه در دیدار با یک دیوار آجری و توقف, و این می تواند به خوبی شهروندان آمریکایی که حمل سلاح و رعایت قانون اساسی ایالات متحده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن