برنامه توسعه یافته در UCLA کاربران کمک می کند تا شناسایی دلیل یک نوزاد گریه

یک کودک است که به احتمال زیاد در, درد, اگر گریه است پر انرژی با چند لحظه سکوت با توجه به ChatterBaby. این نرم

توسط ATROTICNEWS در 31 فروردین 1399

یک کودک است که به احتمال زیاد در, درد, اگر گریه است پر انرژی با چند لحظه سکوت با توجه به ChatterBaby.

این نرم افزار تلفن همراه تاسیس شد توسط آریانا اندرسون از UCLA Semel موسسه علوم اعصاب و رفتار انسان که مسئول نظارت بر یک تیم از محققان متشکل از دانشجویان و کارکنان که تجزیه و تحلیل صوتی و اطلاعات دموگرافيک از برنامه. در ابتدا در نظر گرفته شده برای هشدار ناشنوا پدر و مادر است که فرزندان خود را در حال گریه کردن پروژه دریافت جایزه برای اولین بار در دانشگاه UCLA 2016 کد برای ماموریت رقابت و راه اندازی شد به عنوان یک برنامه در سال 2018 است. سال چهارم زیست شناسی, دانشجو, بیانکا دنگ پژوهش هماهنگ کننده پروژه گفت: ChatterBaby جمع آوری صوتی از یک نوزاد گریه می کند از طریق پدر و مادر خود را' تلفن و مقایسه آن را برای تلفن های موبایل در برنامه های پایگاه داده سرور در UCLA برای پیش بینی, چرا نوزاد در حال گریه است.

"این یک دلهره آور و ترسناک زمان به ویژه هنگامی که شما یک پدر و مادر جدید," دنگ گفت. "خط پایین این است که ما می خواهیم هر دو پدر و مادر فقط مادر قادر به ارتباط برقرار کردن با کودک خود را بهتر و بیشتر به طور موثر. ... ما می خواهیم برای بهبود ارتباط بین والدین و کودکان تازه متولد شده خود را."

او گفت که این برنامه به درستی قطاری گریه 90% از زمان. در انجام این کار, آن را پیش بینی کرد سه دلیل برای گریه: گرسنگی ایراد گیری و درد. برای مثال او گفت: یک نوزاد به طور مداوم گریه با انرژی بالا نشان می دهد, درد, در حالی که گریه با دوره بیشتر از سکوت است به احتمال زیاد به دلیل ایراد گیری.

[مرتبط: نرم افزار توسعه یافته توسط دانش آموزان اجازه می دهد تا کاربران برای پیگیری boba خرید متحد جامعه]

رابرت دنیس مدیر محاسبات فن آوری آزمایشگاه تحقیقاتی گفت: Anderson ایجاد چندین الگوریتم برای افزایش اثربخشی آن مانند در ابتدا قادر به بگویید که آیا یک صدای ضبط شده است که گریه به جای سر و صدای پس زمینه. اگر این صدا در واقع یک گریه دنگ گفت: هوش مصنوعی و الگوریتم و سپس محاسبه برخی از ویژگی های آکوستیک – از جمله قدرت, مدت و مقدار سکوت – برای پیش بینی نوع. دنیس گفت: این برنامه در اصل یک ماشین-یادگیری سیستم به دلیل الگوریتم به صورت دوره ای تصفیه شده از طریق تجزیه و تحلیل آماری. به عنوان یک نتیجه, الگوریتم' دقت را بهبود می بخشد به عنوان گفتارها دریافت از نوزادان.

در حالی که برنامه در پیش بینی کرد که چرا یک نوزاد در حال گریه دنگ گفت: جمع آوری داده ها نیز مورد استفاده در تحقیقات در حال انجام مطالعه بررسی چگونه نوزادان گریه می توانید نشان می دهد ناهنجاری های ژنتیکی مانند اوتیسم. او گفت: این خط از تحقیقات بود با الهام از اختلالات شناخته شده است که می تواند با تشخیص صدا از یک نوزاد گریه. برای مثال دنگ گفت: cri du chat سندرم یا گربه گریه سندرم تشخیص داده می شود در یک نوزاد صرفا بر اساس آن مشخص catlike صدا.

"(اندرسون) شروع به دیدن وجود دارد که نه تنها توانایی تشخیص گریه با توجه به (آنها) کودک در مقابل یک کودک در, درد, اما (نیز) به او بیشتر داده بود, او قادر به دیدن الگوهای بیشتر پاتولوژیک در طبیعت" دنیس گفت. "این راه خیلی زود اما این می تواند تبدیل به یک ابزار تشخیصی با ارزش است که می تواند منجر به بسیاری از جالب درمان."

این ایده که گریه می توانید اشاره به آینده پیامدهای بهداشتی نوزاد – همراه با این واقعیت است که اوتیسم معمولا تشخیص داده نشده در کودکان تا سن 3 – نیروی محرکه برای برنامه تحقیقی تلاش دنگ گفت.

[مرتبط: دانشجویی ایجاد نرم افزار تلفن همراه برای کمک به دانش آموزان بهتر است بحث در مورد بهداشت روانی]

در علاوه بر این به پیدا کردن ارتباط بین گریه می کند و نوزادانی که در طیف اوتیسم دنگ گفت: این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا کاربران را به شرکت در ناشناس نظرسنجی رایگان. این شامل اطلاعات دموگرافيک و اوتیسم غربالگری نظرسنجی اقتباس از پرسش های مورد استفاده در اوتیسم نمایش در پزشکان بازدیدکننده داشته است.

"کودکان مبتلا به اوتیسم به احتمال زیاد از خانواده ها از کاهش درآمد (اقلیت) اسپانیایی خانواده ها در خصوص" دنگ گفت. "ما از ایجاد این نظرسنجی با جمعیتی در ذهن بچه ها که مبتلا به اوتیسم بیشتر به شدت ... و بسیار بعید است برای رفتن به دکتر."

سوم-سال مولکولی سلولی و زیست شناسی تکاملی دانشجو Solène Poulhazan که ترجمه نرم افزار و سوالات تحقیق به فرانسه گفت: بررسی سوال های مربوط به کودک و خانواده از قبیل سابقه خانوادگی اوتیسم با سطح تحصيلات مادر و مادری تروما. هر دو صوتی گریه و بررسی سوالات در نهایت اجازه می دهد ChatterBaby برای کمک به بیشتر زمینه تحقیقات علمی در امید تغییر این دوره از تشخيص اختلال برای نوزادان, او گفت:.

"من فکر می کنم که (ChatterBaby) است که واقعا یک راه عالی برای کمک به تحقیقات حتی اگر شما واقعا نمی بینید به طور مستقیم تاثیر که شما در حال انجام" Poulhazan گفت. "شما واقعا چهره به چهره با مردم است, اما این چیزی است که دانستن آن را برای رفتن به سوی چیزی است که (خدمت) مردم برای خوب بیشتر است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن