COVID-19 ویروس خوشحال است که مردم هستند و در مورد دوباره

این COVID-19 ویروس نیاز به خوراک و آن را بدون استفاده از زمانی که مردم در حال پنهان کردن دور جداسازی خود ا

توسط ATROTICNEWS در 29 خرداد 1399
COVID-19 Back to Work

این COVID-19 ویروس نیاز به خوراک و آن را بدون استفاده از زمانی که مردم در حال پنهان کردن دور جداسازی خود از ویروس.

این است که چرا COVID-19 ویروس است که در حال حاضر بسیار خوشحالم که dumbfuck احمقها در خارج وجود دارد یک بار دیگر آلوده شدن و آلوده کردن دیگران است.

موج دوم

حتی اگر coronavirus نیست زنده این احساسات بیش از حد دوست دارم...

"ما به عنوان یک ویروس شد و نه نگران و غمگین است که انسان پنهان شده بودند از ما دور اما خوشبختانه بسیاری از آنها بیش از حد داغ خنگ و ساده لوحانه متوجه باشید که ما هنوز هم در اطراف هستند و ما از بین نرفته است. لطفا رفتن به مغازه لباس و همچنان به پوشیدن ماسک و احزاب شاید رفتن به میخانه و یا هر آنچه که شما لعنتی گوشت کیسه که هیچ کنترل خود باید انجام دهید. اجازه دهید هواپیمایی پرواز خود را فراموش نکنید تاج-تعطیلات که در آن ما خواهد شد شما را آلوده بنابراین شما می توانید ما را در سراسر جهان یک بار دیگر. Deee-licious در...یام یام!"

بله شرکت های هواپیمایی در حال بازگشت به حالت عادی نه تنها آلاینده جو غیر قابل جبرانی اما گذر گاه میلیون ها نفر از گوشت کیسه در سراسر جهان به طوری که آنها می تواند خوش آمدید میزبان به COVID-19 در آن هتل های دوست داشتنی این ویروس را دوست دارد بسیار.

آن را تنها یک موضوع از زمان البته قبل از احمقانه انسان متوجه است که چیزی بسیار اشتباه..اوه..tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن