با بازی های المپیک به تعویق افتاد فعلی و سابق برونز با استفاده از زمان اضافی برای آموزش

در حالی که چهره جهان کمبود کالاهای مورد نیاز بسیاری از مردم در حال احاطه شده توسط یک فراوانی از یک چیز است: زم

توسط ATROTICNEWS در 4 اردیبهشت 1399

در حالی که چهره جهان کمبود کالاهای مورد نیاز بسیاری از مردم در حال احاطه شده توسط یک فراوانی از یک چیز است: زمان.

و اگر آن را ممکن است برای نگه داشتن اهداف آینده در تمرکز و وقت اضافی می تواند یک چیز خوب با توجه به برخی از زمان و سابق UCLA دانشجو ورزشکاران که آماده شده بود برای سال 2020 توکیو بازی های المپیک است. آنها توافق کردند که آنها می توانند با استفاده از آنها می توانید دریافت کنید.

زمانی که UCLA فوتبال زنان ارشد دروازه بان تیگان میکا پیدا کردن بازی های المپیک شده بود به تعویق افتاد و موکول او گفت: او شوک شد و به سرعت جایگزین قناعت.

"من بدیهی است که گرفته شده از آن را در طرح بزرگ از چیزهایی که من از رها" میکا گفت. "این یک فرصت عالی برای تنظیم مجدد. به صورت جداگانه, من گرفته شده و این زمان برای بازیابی از چند کوچک آسیب های که من تا به حال شده با خود حمل من از بازی در back-to-back فصل است."

پس از اتمام فصل نهایی با برونز در ماه دسامبر میکا شروع آموزش با استرالیا ملی فوتبال زنان تیم در آمادگی برای چه بوده است او اولین بازی های المپیک است.

برای میکا و دیگر بار اول المپیک به تعویق افتادن ارائه شده بسیار مورد نیاز فرصت برای آماده سازی بیشتر به طور کامل برای صحنه جهانی است.

سابق UCLA, ساحل, والیبال, بازیکن, سارا Sponcil در حال صرف تمام وقت خود را پس از سال گذشته قهرمانی ملی ممکن است 5 آموزش با شریک کلی Claes به کسب یک نقطه در تیم ایالات متحده آمریکا است. آنها در حال حاضر سوم-رتبه جفت در آمریکا داشته اند تا 15 ژوئن به حرکت به بالا-دو تیم به منظور واجد شرایط برای بازی های المپیک است.

Sponcil گفت: پس از او و Claes فقط در آغاز مشاغل حرفه ای خود و در هیچ عجله به رقابت حق دور آنها سپاسگزار برای زمان بیشتری برای بهبود خود ایستاده است.

"بیشتر زمان که ما بهتر برای ما بیشتر وقت ما برای آموزش, برای به دست آوردن تجربه بیشتر" Sponcil گفت. "من فکر می کنم برای بسیاری از ورزشکاران دیگر آن ضربه متفاوت به خصوص آنهایی که مسن تر. اما برای ما خیلی جوان است. پس از آن یک شوک بود اما این یک چیز خوب است."

Sponcil گرفته است استفاده از خرابی نه تنها تمرکز خود را, ورزشی, توسعه, اما همچنین برای ایجاد نام تجاری خود را به عنوان یک حرفه ای والیبال ساحلی بازیکن.

او به تازگی راه اندازی یک وب سایت است که امکانات پست های وبلاگ و در خانه تمرین روال و گفت که او قصد دارد به سعی کنید دست خود را در یک کانال یوتیوب طراحی شده برای حمایت از جوانان والیبال ساحلی بازیکنان.

"هدف من این است که همیشه به عنوان یک relatable فرد و نه فقط به عنوان این ورزشکار که می توانید انجام دهید X, Y, Z و یا موفق به کسب این بسیاری از مسابقات" Sponcil گفت. "من خوشحال هستم و بیشتر انجام در زندگی وقتی که من نگاه کرد که به عنوان مدل نقش برای این دختران که من یک بار بود."

Sponcil ممکن است یکی از جوانترین ساحل ورزشکاران بود که رهبری برای توکیو اما UCLA و سافتبال اشتباه ارشد پارچ/اولین baseman راشل گارسیا و ارشد ابزار بابا Nickles – دو عضو از ایالات متحده آمریکا و سافتبال – حتی رسما حرفه ای و در عین حال آنها هنوز هم باقی مانده کالج واجد شرایط بودن.

گارسیا گفت: علاوه بر هدیه اضافی آماده سازی خود را در قرنطینه اجازه داده است او را برای رسیدن به او را می دانم ایالات متحده آمریکا هم تیمی های نزدیک تر میشه.

"این قطعا یک تجربه مطابق به خصوص با تیم ما پس از ما که یکی دیگر از راه به در تماس با دیگر فقط از طریق متون – ما فراموش مذاکرات هر سه شنبه" گارسیا گفت. "که یک عامل بزرگ از طریق این قرنطینه که آوردن ما نزدیک تر به ما کمک می کند را وادار به شناختن یکدیگر بهتر در سطح شخصی."

این دو همچنین در نظر دارد برای شروع به پیوستن به جریان برونز' زوم جلسات در هفته های آینده هر چند نه تصمیم گرفته است که آیا او را به بازگشت به UCLA برای یک فصل نهایی پس از بازی های المپیک است.

حتی با خیلی بالا در هوا Nickles گفت: پیش بینی های اطراف از بازگشت از ورزش باعث می شود در آینده بازی های المپیک و حتی بیشتر هیجان انگیز است.

"این اولین بار است که بازی های المپیک – و سپس هر نوع رویداد ورزشی – شده است به طور ناگهانی متوقف شد و پس از آن نوع غم انگیز و ناامید کننده است که در آن اتفاق افتاده است اما آن را می سازد آن را بسیار شیرین تر زمانی که آن را دوباره در اطراف" Nickles گفت. "این جالبترین قسمت در مورد آن این است که مردم فقط مشتاقانه در انتظار برای بهترین بخش از همه چیز به عقب می آیند."

آن را هنوز هم نامشخص چه مدت آن را برای ورزش به عقب می آیند. اما از آن خواهد شد به عنوان تاریخی به عنوان روز آنها گرفته شده بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن