4 راهنمایی برای کمک به شما استطاعت ماشین از رویاهای خود را

Who ندارد رویای گشت زنی در اطراف در ماشین رویای خود را? این که آیا آن یک فراری یا محدوده رور یک BMW یا مینی,

توسط ATROTICNEWS در 23 تیر 1399

Who ندارد رویای گشت زنی در اطراف در ماشین رویای خود را? این که آیا آن یک فراری یا محدوده رور یک BMW یا مینی, رویای همیشه زنده برای تقریبا هر راننده در جاده ها است. وجود دارد فقط یک مسئله: تعداد بسیار کمی مدیریت در واقع به نوبه خود چشم انداز بزرگ به یک واقعیت است.

دلیل این کار این است که به طور معمول به قیمت. مگر اینکه شما به اندازه کافی خوش شانس برای برنده شدن در قرعه کشی و یا کار شش رقم آن را بعید است که شما باید پول لازم نشسته به چلپ چلوپ کردن در رویای خود موتور است.

خوشبختانه هدف این است که دست نیافتنی برای فرد به طور متوسط. با در نظر گرفتن مراحل را درست شما می توانید استطاعت ماشین از رویاهای خود. در اینجا چهار نکته برای کمک به شما در طول راه:

نکته #1: رفتن اجاره مسیر

بله, شما نمی خواهد در واقع خود را از خودرو توسط لیزینگ آن است. در عین حال هیچ راه سریع تر برای شروع رانندگی خودرو مورد نظر خود را. هیچ صرفه جویی در برای ماه ها یا حتی سال – اجاره یک میانبر است که می تواند به شما در پشت چرخ از ماشین رویای خود را فورا.

در حال حاضر شما ممکن است بر این باورند که خودرو انتخاب محدود است با یک اجاره نامه. شما همچنین ممکن است فکر می کنم آن را یک گزینه به امضای یک قرارداد اجاره نامه اگر شما رتبه بندی اعتباری فقیر. اگر شما احساس می کنید که راه را برای هر نقطه شما می شود اشتباه است.

مثلا CVS Ltd بسیار مورد توجه در سراسر کشور خودرو, شرکت لیزینگ است که دارای تخصص در کمک به کسانی که با اعتبار بد. با توجه به سیاست های خود را از خرید وسیله نقلیه خود را انتخاب و اجاره آن به شما نیز وجود دارد اساسا هیچ محدودیتی برای آنچه که شما انتخاب کنید.

نکته #2: صرف کمتر و صرفه جویی بیشتر

این است که ساده است ،

مسلما این نیست ساده ترین گزینه برای بسیاری از. در عین حال برش چند تجملات در اینجا وجود دارد و می تواند تفاوت قابل توجهی به ماشین رویایی خود را بودجه.

می گویند شما بروید در هر هفته به یک رستوران و یا افراط در غذای آماده. اگر شما برای جلوگیری از این و طبخ وعده های غذایی خود را, شما به راحتی می تواند صرفه جویی در حدود 100 پوند در ماه است. این فقط یک مثال است. فکر می کنم دیگر به طور منظم هزینه های مانند کابل TV, اشتراک, عضویت در باشگاه و میخانه بازدیدکننده داشته است است که شما می توانید حذف از معادله است.

نکته #3: در یک شغل دوم

این ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان است, اما وجود دارد راه برای انجام یک شغل دوم بدون اینکه بیش از حد مالیات. با قدرت از اینترنت, برای مثال, شما می توانید کار از راحتی از خانه خود را. این می تواند همه چیز را از نوشتن و طراحی گرافیک.

آن را نیز ممکن است ایده های هوشمند برای ساخت یک درآمد انفعالی با امثال نوشته ها و طرح های.

نکته #4: سرمایه گذاری پول خود را

اگر شما در حال انتظار برای به دست آوردن ماشین رویایی خود را در کوتاه مدت آن را حس می کند را بیشتر از پس انداز خود را سرمایه گذاری. اگر هوشمند شما را انتخاب سرمایه گذاری پول خود را رشد خواهد کرد بدون نیاز به انجام هر چیز دیگری.

شما همچنین می توانید خطر بخشی از پس انداز خود را با بالا و ریسک سرمایه گذاری است. شما می تواند در نهایت قرار دادن دندانه در بودجه خود را, اما آن را نیز ممکن است در نتیجه قادر به خرید اتوموبیل رویای شما در دو زمان سریع.

تصویر توسط گرهارد G. از Pixabaytinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن