Coronavirus بسته Pa. مدارس برای باقی مانده از سال تحصیلی: گام بعدی چیست ؟

اد Palattella epalattella@timesnews.comمنتشر شده 9:15 AM EDT May 10, 2020رژیم صهیونیستی. تام ولف به پایان رسید

توسط ATROTICNEWS در 23 فروردین 1399

رژیم صهیونیستی. تام ولف به پایان رسیده است از هر گونه گمانه زنی در مورد اینکه آیا به طور منظم کلاس های مدرسه سر گرفته خواهد شد در پنسیلوانیا این سال تحصیلی.

در روز پنج شنبه او دستور داد تمام ساختمان مدرسه بسته برای بقیه 2019-20 به عنوان پنسیلوانیا همچنان به نبرد COVID-19 همه گیر که تا به حال کشته 338 در دولت و منجر به 18,228 مثبت آزمون که از روز شنبه.

"ما باید همچنان به تلاش های ما برای کاهش گسترش ویروس در طول این بحران ملی," گرگ در بیانیه ای گفت. "این آسان نیست اما تصمیم بسته شدن مدارس تا پایان سال تحصیلی است که در بهترین منافع ما دانش آموزان و کارکنان مدرسه و خانواده است."

گرگ اعلام به ارمغان می آورد به یقین به تعدادی از آموزش و پرورش نگرانی از جمله فوری سرنوشت ساختمان مدرسه. اما دیگر مسائل حل نشده باقی می ماند و یا نامشخص است.

در اینجا پاسخ به برخی از آموزش و پرورش-سوالات مرتبط با بر اساس Wolf اعلام و یک کنفرانس تلفنی که دولت و وزیر آموزش و پرورش پدرو ریورا برگزار شد با خبرنگاران پس از گرگ دستور بسته شدن در روز پنج شنبه.

بیشتر: PIAA لغو باقی مانده بسکتبال قهرمانی, بهار, ورزشی برای سال 2020 سال تحصیلی

آنچه مدارس آیا سفارش می گذارد ؟

هر ابتدایی و متوسطه را در ساختمان وزارت امور خارجه به عنوان مورد با گرگ قبلی بسته شدن سفارشات در مارس 13, زمانی که او بسته مدارس به مدت دو هفته در مارس 23, زمانی که او تمدید بسته شدن از طریق حداقل 6 آوریل و در مارس 30, زمانی که او بسته مدارس به طور نامحدود.

دولت و وزارت آموزش و پرورش گفت: در بیانیه ای که روز پنجشنبه به منظور "اعمال می شود به تمام مکان عمومی, K-12 مدرسه و آجر و ملات و سایبری منشور مدارس خصوصی و محدود مدارس حرفه ای و فنی مراکز و متوسط واحد است. همه وزارت آموزش و پرورش در اوایل یادگیری برنامه کلاس های درس از جمله کسانی که برای پیش-K شمارش شروع مکمل برنامه کمک و پیش دبستانی مداخله زود هنگام نیز بسته باقی می ماند."

آنچه در مورد کالج ها و دانشگاه ؟

دولت و وزارت آموزش و پرورش گفت: دانشگاه "ممکن است رزومه فرد در آموزش و یا بازگشایی مکان های فیزیکی خود را تا زمانی که فرماندار به آنها اجازه می دهد برای باز کردن و یا آسانسور بسته شدن غیر پایدار زندگی کسب و کار است."

مدارس تعطیل هستند. آنچه در مورد کلاس ؟

بسته شدن مدرسه و ساختمان — به جز برای کارمندان ضروری است مانند مواد غذایی-کارگران خدمات آماده سازی وعده های غذایی رایگان — معنی نیست مدرسه است.

مدارس و مناطق آموزش و پرورش قرار است برای اجرای "تداوم آموزش" برنامه ای برای آموزش دانش آموزان به صورت آنلاین و یا در غیر این صورت در طول سال تحصیلی.

"این کاملا یک روز برای دانش آموزان" ریورا به خبرنگاران گفت:.

Coronavirus ضد: نقشه Pa. شهرستانهای تایید موارد در طول زمان سنی

که می آید تا با کنترل از راه دور آموزش برنامه ؟

هر منطقه مدرسه یا مدرسه است که بسته توسعه یک طرح است. این منطقه ایجاد کرده است یک درجه از سردرگمی به یکنواختی از برنامه های.

ریورا تاکید کرد در روز پنج شنبه که مدارس در پنسیلوانیا تحت کنترل محلی که به دولت قدرت محدود. او گفت: وزارت آموزش و پرورش نمی تواند منظور مدارس و مناطق آموزش و پرورش برای اجرای برنامه ای برای کنترل از راه دور, یادگیری, اما آنها کمک می کند تا مجموعه ای استاندارد برای برنامه های. این گروه همچنین گفت: 180 روز حکومت برای آموزش اعمال نمی در طول خاموش کردن.

دولت و وزارت آموزش و پرورش گرفته شده است "بسیار قوی موقعیت است که مدارس باید به ارائه آموزش برای دانش آموزان" در طول خاموش کردن ریورا گفت. آنچه که مستلزم آموزش, او گفت:, "آیا محلی تصمیم گیری" هر چند مناطق آموزش و پرورش و مدارس باید برنامه های خود را به دولت و وزارت آموزش و پرورش و پس از طرح در منطقه یا مدرسه سایت.

آنچه در مورد حضور و غیاب و نمره گذاری?

چگونه مدارس تعیین حضور و غیاب و چگونه آنها دانش آموزان کلاس در طول خاموش کردن یکی دیگر از محلی تصمیم ریورا گفت.

"در سطح محلی" او گفت: "مدارس در حال کار بر روی راه هایی برای دانش آموزان چگونه می توانید تسلط نشان می دهد."

آنچه که در مورد حقوق صاحبان سهام و نگرانی ها ؟

چندین مدرسه در مناطق Erie County, از جمله کسانی که برای Erie, کاری, ایروکیز و اتحادیه های شهرستان باید درصد زیادی از دانش آموزان که عدم دسترسی به اینترنت و یا کامپیوتر در خانه است. برخی از مناطق در حال loaning دانش آموزان لپ تاپ و راه اندازی نقاط داغ در نزدیکی ساختمان مدرسه برای دسترسی Wi-Fi را.

ریورا گفت: دولت و وزارت آموزش و پرورش تشویق مدارس به کار در اطراف آن موانع به عنوان گرگ در تلاش برای تأمین بودجه در آینده به پل آنچه شناخته شده به عنوان شکاف دیجیتال.

"فرماندار در ادامه به قوی گفتگو با مجمع عمومی برای رسیدگی به موضوع" ریورا گفت.

خبر خوب: به عنوان coronavirus نگه می دارد و مدارس بسته معلمان با استفاده از رژه برای حفظ ارتباط با دانش آموزان

آنچه در مورد سالمندان دبیرستان?

چگونه مدارس و مدارس درجه کار دبیرستان سالمندان نشان دهنده یکی دیگر از محلی تصمیم ریورا گفت: هر چند او همچنین گفت: "فارغ التحصیل از سالمندان نباید از ترس که آنها خواهد شد برگزار می شود به علت این بیماری همه گیر."

او گفت: وزارت آموزش و پرورش متعهد شده است به مطمئن شوید که سالمندان فارغ التحصیل یا ترک دبیرستان با تعداد مورد نیاز از اعتبارات و دیپلم. او گفت: چگونه مدارس و مناطق آموزش و پرورش انجام شروع تمرینات در صورت وجود به مناطق و مدارس به عنوان طولانی به عنوان آنها پایبند اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات حفاظتی در محل در آن زمان است.

کلاس 2020: مدارس وزن گزینه برای حافظه های فوق فارغ التحصیلی در میان coronavirus

چرا هیچ اخراج از مدارس بسته است ؟

اورژانس مدرسه لایحه یا لایحه در مجلس سنا 751 که دولت در مجمع عمومی تصویب و در تاریخ 25 مارس و گرگ امضا شده در مارس 27, منع اخراج یا کاهش دستمزد برای کارکنان مدرسه در حالی که مدارس تعطیل هستند با توجه به همه گیر. ارائه در مورد کارکنان استخدام شده از مارس 13, وقتی گرگ اول مدارس بسته.

ریورا به نام "عمر" هر گونه ادعا می کند که کارکنان مدرسه در حال کار در طول خاموش کردن. او گفت: معلمان در حال انجام آموزش از راه دور و مواد غذایی-خدمات کارگران در حال ساخت و توزیع وعده های غذایی.

"ما هنوز مدرسه منطقه پرسنل کار" ریورا گفت.

بدون اخراج ماده مربوط به آموزش و noninstructional کارکنان.

اد Palatella ایالات متحده آمریکا است امروز خبرنگار شبکه در ایری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن