USAC تمرکز بر انتخابات سیاست لطمه می زند و جامعه دانشجویی این است که به منظور خدمت

به عنوان جهانی مبارزه با اثرات مخرب یک بیماری همه گیر مردم به دنبال رهبران خود را برای پشتیبانی و راهنمایی.

برای UCLA دانش آموزان است که پشتیبانی و راهنمایی نیست فقط آمده از اداره دانشگاه و یا قانونگذاران ایالتی – آن را باید شامل خود دولت های دانشجویی و همچنین دانشجویان مقطع کارشناسی شورای انجمن.

USAC ممکن است انتخاب طبیعی زمانی که آن را به می آید که به نوبه خود در میان یک بحران اما در حال حاضر بیشتر از همیشه USAC نقشی حیاتی در زندگی همه دانشجویان است.

زمان آن رسیده است برای USAC به تاکید مجدد بر تعهد خود نسبت به دانش آموزان آن انتخاب شد به خدمت می کنند. در زمانی که UCLA دولت شده است به دور از کامل است در واکنش به این COVID-19 بحران نیاز دانش آموزان خود را دولت به حمایت از آنها.

اما برای USAC به طور موثر تحقق این نقش را نمی توانیم به پریشان خود در انتخابات آینده. تغییر تمرکز بیش از حد به انتخابات و سیاست می شود در خطر بیگانه دانش آموزانی که نیاز به کمک در حال حاضر و به دنبال دانش آموز خود دولت در این زمان بحران. USAC نیاز به ترک مبارزات انتخاباتی به نامزدها و انجام این کار شد که در آن سوگند به انجام — است که برای حمایت از دانش آموزان است.

متاسفانه به نظر می رسد که برخی از اعضای شورا به دنبال انتخاب مجدد بیشتر متمرکز بر مبارزات انتخاباتی خود را از زمان کمک به انتخابات هیئت مدیره تا به حال به تحریم نامزد بودند که استخدام برای دفاتر خود را قبل از انتخابات گرفته بود و حتی محل.

این همراه با پتانسیل جدید شهریه دانشجویی و حمله به دانش آموزان بیش از انتقادات در مورد آن بیشتر تنها بیگانه رای دهندگان آن در زمانی که USAC نیاز به دوباره خود را به عنوان یک متحد برای دانش آموزان است.

و ترجیحا باید آن را انجام این کار بدون حواس او را پرت و squabbling می آید که با یک انتخابات و جدید داد.

“من فکر می کنم که USAC عمومی تصویر است که به شدت وابسته به آنچه ما در این زمان به دلیل بسیاری از دانش آموزان هستند و بسیاری از دانش آموزان در این زمان انجام یک نظر قوی در مورد چیزهایی که ما در حال کار بر روی” گفت: USAC کلی نماینده 2 شکارچی Smedley یک سوم فیزیک سال ،

روشن شده است از ابتدا که تقریبا همه آماده برای این وضعیت UCLA گنجانده شده است.

دانشگاه بود و اصرار دارد که در کلاس های حضوری خواهد بود بازگشت تا دومین هفته از سه ماهه بهار زمانی که دانشگاه ها در سراسر کشور شد و در روند حرکت کلاسهای آنلاین برای بقیه سال.

در تلاش خود را مجددا آن پاسخ UCLA رفت و به افراطی دیگر و اعلام کرد از طریق توییت که شروع لغو خواهد شد و مجازی مراسم را خود جای داده است.

اما نه بدون چندان اشتیاقی نقل قول برای نرم کردن ضربه.

“که کل روز را تعریف نمی کند سفر’ که گفته شد از کسی که نمی شود به آن گفت:” هلن Bui یک چهارم-سال psychobiology ، “وجود دارد (نسل اول) دانش آموزان و مردم باید تلاش خیلی سخت فقط برای تحصیلات تکمیلی و آن را به معنای زیادی و به که از شما گرفته شده بود واقعا ناراحت کننده است.”

وقتی فارغ التحصیلی تصمیم گیری ساخته شده بود USAC خواست UCLA به تجدید نظر در تصمیم خود و گردش دادخواست به جمع آوری دانش آموزان در مخالفت با. در دوران عدم قطعیت در اطراف نهایی در طول زمستان سه ماهه USAC لابی دولت به صورت ملایم تر با دانش آموزان است.

USAC شدت و حمایت برای نیازهای دانش آموزان و اقدامات خود را قطعا بهبود شهرت خود را در میان بدنه دانشجویی به طور موقت. اما در حال حاضر آن را باید به دانش آموزان نشان می دهد چگونه USAC خدمت می کنند و آنها را در یک مطلب به صورت دائمی – و در انجام این کار نشان دادن آن ادامه داد: تعهد به UCLA جامعه است.

اما همانطور که در حال حاضر در آن شکست خورده است و در نگه داشتن آن و شتاب رفتن. به جای این شورا شده است پریشان ستیز رفراندوم در USAC انتخابات رای گیری.

Angelynn Nguyen یک سال اول علوم سیاسی و میکروبیولوژی, ایمونولوژی و ژنتیک مولکولی دانشجو گفت که او خوشحال زمانی که او در مورد یک پیشنهاد در رای گیری برای افزایش شهریه دانشجویی توسط $15 در هر سه ماهه.

“من احساس می کنم مانند دانش آموزان انتظار می رود دولت های دانشجویی به گام تا – آنها باید تابع مانند هر دولت دیگر. هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد شما به نوبه خود به مردم مسئول و دیدن آنچه که آنها در حال رفتن به انجام نگوین گفت. “در این مورد فکر نمی کنم USAC پاسخ مناسب است.”

صرف نظر از اعضای شورای’ باورهای شخصی در همه پرسی در سوال USAC دارای اتاق کمی برای خطا – به خصوص با سطح فعلی از نامزدی در دانشگاه به دنبال به طور فزاینده ای نگران کننده است. تنها 16 درصد از دانش آموزان بیرون آمد و به رای دادن در انتخابات گذشته و در حال حاضر دانش آموزان حتی نمی خواهد در پردیس در وهله اول.

“وجود دارد این استعاره از برج عاج از این افراد نشسته در برج عاج تصمیم گیری و فقط نمی مراقبت از آنچه که همه در اطراف آنها است گفت:” گفت USAC رئیس جمهور رابرت واتسون یک سال چهارم علوم سیاسی. “ما نیاز به ایجاد USAC در دسترس است. به دانش آموزان این فرصت را و آنها را نشان می دهد و آنها را نشان می دهد.”

این کار از یک دانش آموز نماینده دولت دشوار است و حتی در شرایط عادی و USAC قطعا انجام بخشی خود را برای کمک به کاهش استرس در دانش آموزان – اما این کار باید پایدار به منظور اطمینان از USAC موفقیت در دراز مدت است.

اما اعضای شورای نیاز به تمرکز بر شغل آنها در حال حاضر — است که بودن بدن دانش آموز نمایندگان به عنوان مخالف به مجادله و اختلافات انتخابات نجومی که محدودتر در مقایسه با مبارزات دانشجويان روبرو هستند و در زمان حاضر است.

این هیچ راز است که USAC نیست قابل اعتماد ترین و یا دوست خوب سازمان در پردیس, اما که با خاک می آید.

اما در حال حاضر این شورا است که در یک تقاطع و بقای دانشگاه UCLA دانشجو دولت لولا در گزینه های که ساخته می شوند در این لحظه بحرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو