GameTimePA نام 2020 نیویورک-Adams پسران basketball all-stars, بازیکن سال

مت Allibone York Daily Recordمنتشر شده 3:39 PM EDT Apr 24, 2020در اینجا 2019-20 YAIAA پسران basketball all-sta

توسط ATROTICNEWS در 7 اردیبهشت 1399

در اینجا 2019-20 YAIAA پسران basketball all-stars به عنوان تعیین شده توسط GameTimePA کارکنان:

بازیکن سال

Abdul Janneh جدید, آکسفورد, 6-3, sr.

با ارزش ترین بازیکن در تنها YAIAA تیم بسکتبال هنوز هم ایستاده زمانی که باقی مانده از دولت های حذفی لغو شد. 6-پا-3 Janneh انتخاب شد YAIAA بخش من بازیکن سال لیگ مربیان است. او به طور متوسط 15 امتیاز و 10 ریباند 2.4 کمک 2.1 دزد و فقط تحت یک بلوک در هر بازی و 46% برای مستعمراتی. او محافظت موقعیت های متعدد به کار گرفته شده در این توپ زمانی که مورد نیاز و انداخت پایین برجسته-حلقه dunks به طور منظم. او نیز ایستاده بود به عنوان یک رهبر جدید آکسفورد تیم است که تا به حال بهترین فصل در مدرسه تاریخ است. این مستعمراتی به پایان رسید 26-5 تقسیم YAIAA من بخش عنوان و به عنوان قهرمانی لیگ بازی برای دومین مستقیم فصل. آنها سوم به پایان رسید در یک لود منطقه 3 کلاس 5A و به دولت یک چهارم نهایی برای اولین بار زمانی که فصل متوقف شد. Janneh نیز تا به حال برخی از بهترین لحظات در بزرگترین بازی. او به ثمر رساند 24 امتیاز در برابر York بالا در YAIAA نیمه نهایی و 21 برابر Bearcats در منطقه 3 یک چهارم نهایی. در بازی نهایی خود در زندگی حرفه ای او به ثمر رساند 20 امتیاز و برداشت 17 ریباند بدون بازی خیلی از سه ماهه چهارم به عنوان جدید آکسفورد cruised گذشته نیویورک و حومه در دور دوم دولت برگشتی.

Janneh به پایان رسید کار خود را سوم در مدرسه تاریخ با 1,260 حرفه ای امتیاز. او خواهید بود بازی من بخش فوتبال برای Duquesne.

تیم اول

Quadir Copeland, Gettysburg 6-5, jr.

ترین برق استعداد در لیگ, Copeland به طور متوسط 22.1 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و 4.2 کمک در بازی برای یک Gettysburg تیم که cruised به YAIAA بخش دوم عنوان شده است. او همچنین به طور متوسط بیش از دو دزد و یک بلوک در هر بازی و 61 درصد از این زمینه است. Gettysburg رفت 22-0 در فصل به طور منظم و به PIAA کلاس 5A برگشتی اما رزمندگان سقوط در postseason به پایان رسید و 23-5. Copeland متصلب دو دونفره به صورت منظم و برجسته-حلقه پخش در سراسر دادگاه. در دو برنده بیش از YAIAA بخش دوم را دوم-بهترین تیم نیویورک حومه, Copeland تا به حال 28 امتیاز و 13 ریباند و 18 امتیاز 14 ریباند و پنج پاس گل. او نیز به ثمر رساند 30 در پیروزی بیش شمال شرقی. او شش امتیاز به دور از محیط Gettysburg مدرسه رکورد بیشترین امتیاز در یک فصل است. او 969 حرفه نقاط ورود ارشد خود را در فصل. او یک NCAA Division من را از LaSalle و بدست بهره از تعدادی از دیگر بخش مدارس.

Brayden بلند جدید, آکسفورد, 6-3, sr.

شناخته شده و بیشتر به عنوان یک کارفرمایی در زمین فوتبال طولانی نیز برجسته ارشد در فصل چوب جنگلی. بسیاری از مخالفت مربیان در نظر گرفته او را به یکی از لیگ برتر بازیکنان و توصیف او به عنوان "فقط یک برنده است." طولانی رهبری مستعمراتی در دقیقه انجام شده و به طور متوسط کمتر از 15 امتیاز همراه با 5.8 ریباند 1.8 کمک و 1.5 دزد در هر بازی. او به ضرب گلوله 41 درصد از این زمینه است. با ورزشکاری و 6-پا-3 و 200 پوند قاب او به طور مداوم می تواند بریده بریده به لبه و نمره در انتقال. او همچنین می تواند با ضربت بزمین کوبیدن میانی جامپر و دفاع از موقعیت های مختلف. او گل 24 در بیانیه ای فوران چاه نفت برنده بیش شرقی در ماه های ژانویه و قوی بود در سه برنده بیش از نیویورک ، او همچنین رهبری مستعمراتی با 19 امتیاز در باز-دور دولت حذفی پیروزی بر توماس جفرسون. طولانی خواهد بازی فوتبال کالج NCAA بخش دوم نیروگاه سنگ لغزنده.

گیب Guidinger مرکزی نیویورک 6-5 sr.

یک بازیکن همه کاره و تمام اطراف در لیگ بهترین تیم. 6-پا-5 Guidinger قطعا قرار داده اند تا بهتر اعداد در تیم های مختلف اما مرکزی نیویورک رفت 10-بازیکنان عمیق و برجسته فوق العاده متعادل حمله. Guidinger به طور متوسط 10.2 امتیاز و 4.5 ریباند شد و تیم های برتر مدافع و rebounder. او همچنین رهبری این تیم در 3 نقطه تیراندازی در 43% و 80% از خط پرتاب آزاد. او کمک کرد تا مرکزی نیویورک رفتن 24-5 برنده لیگ عنوان رسیدن به منطقه 3 6A نیمه نهایی و پیروزی دولت حذفی بازی در این فصل است. او به رهبری Panthers با 19 امتیاز در یک منطقه 3 چهارم و برنده شدن بیش فرماندار هريس و به ثمر رساند 18 در مقام سوم برنده بیش از سرو تاج. ویسکانسین مادری که از نقل مکان به نیویورک سال دبیرستان خود را Guidinger خواهد شد بازی بسکتبال کالج در بخش سوم سنت جان در مینه سوتا است.

<url> دنیس قرمز شیر 6-6, jr.

مواد منفجره استعداد دنیس بود دوباره یکی از YAIAA بخش من را به برترین بازیکنان این فصل پس از امیدوار کننده اما آسیب دیدگی-کوتاه دانشجوی سال دوم مبارزات انتخاباتی. او در لیگ بزرگترین بخش در نمره در 17.3 امتیاز در هر بازی و همچنین به طور متوسط 9.1 ریباند 2.1 دزد و 2.5 بلوک در هر مسابقه. او به ضرب گلوله 46 درصد از زمینه و می تواند نمره از هر دو در داخل و خارج. او حتی به ارمغان آورد تا توپ در زمان برای شیر سرخ تیم است که با تکیه بر او برای بسیاری. شیرها به پایان رسید 10-12 در حالی که بازی در سختی بدست آورد اما من هنوز رقابتی در برابر این لیگ بهترین تیم بود و یک نقطه مثبت دیفرانسیل. او را وارد ارشد خود را سال به عنوان یکی از این لیگ بهترین بازگشت به فوتبال و بازیکنان بسکتبال.

ترور Seitz, Eastern, York, 6-1, sr.

ارشد گارد تا به حال به انجام همه چیز را برای یک شوالیه تیم است که فارغ التحصیل بسیاری از فهرستی از یک بخش-عنوان تیم ملی از یک سال پیش. Seitz به طور متوسط 22.2 امتیاز در هر بازی در آینده یک نقطه دور از پیشرو در لیگ به ثمر رساند. او همچنین به طور متوسط 5.8 ریباند 2.7 کمک و رهبری در لیگ 3-اشاره گر با 85 در حالی که تیراندازی 44% از پشت قوس. اما او واقعا تابیده پایین کشش منجر شرقی نیویورک در یک 9-1 کشش برای رسیدن به PIAA کلاس 4A برگشتی پس از 8-8 شروع فصل. با شرق را در فصل خط در منطقه 3 consolations, Seitz به ثمر رساند 26 امتیاز خود را در نیمه دوم در برابر Berks کاتولیک در یک 55-47 باز گشت نفع خود. او سپس 27 به ثمر رساند و در پیروزی Octorara به شرق به متحده است. او به پایان رسید کار خود را با 1,304 حرفه ای امتیاز خواهد شد و بازی بسکتبال کالج در بخش سوم Marywood.

مربی سال: Kevin Schieler مرکزی نیویورک

در فصل نهایی به عنوان تیم سر مربی Schieler رهبری Panthers به بهترین فصل در مدرسه تاریخ است. پلنگ برنده را بدست آورد و عنوان قهرمانی لیگ قبل از چشمگیر سوم-پایان محل در لود منطقه 3 کلاس 6A حذفی براکت. مرکزی نیویورک آمد یک شات به دور از ضربه زدن خاموش خواندن در مرحله نیمه نهایی و بازی در یک نیروگاه Wilson تیم در فینال. پلنگ در واقع دست نهایی-قهرمان Wilson آن تنها از دست دادن فصل با 55-48 برنده شدن در ماه دسامبر. مرکزی نیویورک ضرب و شتم مرکزی کاتولیک در دور باز از دولت برگشتی قبل از هفت نقطه از دست دادن به مک داول در دور دوم. درست مثل قبلا در سال Schieler هدایت عمیق و متعادل صف که هیچوقت از ویژگی های هر standout گلزنان. 38-بارسلونا در پایین پا بعد از فصل با یک 166-75 حرفه ای ضبط و دو YAIAA عناوین در شش بازی مسابقات ظاهر.

دوم تیم

اوان آیزنهارت مرکزی نیویورک, 6-1, sr.

عاطفی رهبر و بزرگ-بازی بازیکن برای لیگ قهرمان Panthers. او به طور متوسط 10.4 امتیاز در هر بازی و آمار 40 3-اشاره گر. او خواهید بود بازی بسکتبال کالج برای بخش سوم Juniata.

کارتر روز Kennard-دیل 5-9, jr.

رهبری در لیگ به ثمر رساند به طور متوسط در 23.4 امتیاز در هر بازی برای یک 6-16 قوچ تیم. بی امان و برق گارد در حال حاضر در صدر 1,000 حرفه ای امتیاز.

Aidan pablo newton farley, York, حومه, 6-5, jr.

پیشرو گلزن (15.7 امتیاز در هر بازی) برای یک جوان تروجان ها تیم که رفت 21-8 رسیده YAIAA نیمه نهایی و برنده یک کلاس 5A دولت حذفی بازی. یک دو دو تهدید با یک بازی چند منظوره.

چارلز وارن Gettysburg, 5-11, sr.

سریع و مغزی گارد نقطه بخش دوم قهرمان رزمندگان. به طور متوسط 15.4 امتیاز در هر بازی و در صدر 1,000 برای کار خود را. خواهد شد بازی فوتبال کالج برای بخش دوم میللرسویلل ستلمنت.

Jalen فرانکلین Susquehannock, 6-1 ،

جوان گارد نقطه است که به طور طبیعی یک پاس-اولین بازیکن بلکه انفجاری گلزن. او به طور متوسط در حدود 19 امتیاز و شش ریباند و شش پاس گل برای رزمندگان تیم که رفت 12-11 و برتر منطقه 3 برگشتی برای اولین بار از سال 2006 است.

مایکل دیکسون Dallastown, 5-10, jr.

دستکمگرفتهشده گارد نقطه برای یک Wildcats تیم که رفت 13-9 با وجود اینکه سرند با صدمات. او به طور متوسط 13.2 امتیاز همراه با حدود شش ریباند و چهار پاس گل.

لوح

مرکزی نیویورک: Hubbs نولان

Dallastown: کوبه سبز

Gettysburg: Zach Ketterman

هانوفر: Zyaire مایرز

Litchfield: Jayden Weishaar

جدید آکسفورد: Connor Jenkins

شمال شرقی: Qualy Mulbah, اندرو Brodbeck

غرب نیویورک: Jared شیرر

نیویورک کاتولیک: Luke Forjan

نیویورک بالا: Cam گالن Isiah, Carroll, براندن X. Mutunga

نیویورک و حومه: Cam آبجو آنتونی براون Savon ساتون

مت Allibone یک خبرنگار ورزشی به صورت GameTimePA. او را می توان در 717-881-8221, mallibone@ydr.com و یا در توییتر @bad2theallibone.

لطفا کمک به ما در ادامه به ارائه این در عمق ورزشی محلی پوشش های اشتراک. در اینجا جاری پیشنهادات ویژه برای مشترکین جدید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن