لزج حلزون حرکت کردن صادق خان از بین می برد و همه چیز را در مسیر خود را

صادق خان شهردار لندن هرگز وجود داشته است بدتر شهردار لندن از لزج حلزون حرکت کردن صادق خان نوعی نیا-مارکسیست

توسط ATROTICNEWS در 27 اردیبهشت 1399
sadiq khan slimy slug mayor of london
صادق خان شهردار لندن

هرگز وجود داشته است بدتر شهردار لندن از لزج حلزون حرکت کردن صادق خان نوعی نیا-مارکسیستی بی بند و بار و بی فایده و تنبل قطعه گه از بالاترین سفارش لکه از بدترین نوع در دفتر شهردار.

در اینجا کسی است که کاهش می یابد هنگامی که بزرگ شهر لندن به یک چاقو زده خون تزریق کشتن منطقه مملو از اروپای شرقی باندهای بر روی دوچرخه فوق العاده ای از جواهرات مغازه ها هر چند روز و باندهای وحشی حیوانات سلاح سرد گناه لندن در همه جا.

لندن سیستم حمل و نقل است مطلق ظروف سرباز یا مسافر کثیف, جرم و جنایت زده گردان اره برقی قتل که در آن مسافران مجبور به واگن به استنشاق coronavirus به عمق ریه های خود را یک هوابرد سوپ مرگ نهان با چشم غیر مسلح.

به طور طبیعی لندن ناراضی هستند در دیدن یک بار این شهر بزرگ سطل آشغال توسط این ننگین لزج مثل حلزون حرکت کردن به نام صادق خان به عنوان او gurns در تلویزیون با او هتاک کمونیست استهزاء. به عنوان یک مثل حلزون حرکت کردن را از بین می برد همه چیز را در خود کاملا preened باغ بنابراین آیا لزج مثل حلزون حرکت کردن-مانند موجودی از صادق خان از بین بردن همه چیز را در خود لزج مسیر یک لکه از نابرابری نالایق هر شکل رستگاری است.

وجود دارد تنها یک راه حل — نمک و مقدار زیادی از آن به ریخت و بیش از این لعنتی مثل حلزون حرکت کردن سر و به آن را ناپدید می شوند به یک gurgling ظروف سرباز یا مسافر از لجن و کثافت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب