گرگ Levine می گویند سنتی, مراسم فارغ التحصیلی, حوادث, 'بعید'

صدفی Stallsmith York Daily Recordمنتشر شده 5:09 PM EDT May 27, 2020سالمندان دبیرستان از دست رفته ورزش های نهای

توسط ATROTICNEWS در 9 اردیبهشت 1399

سالمندان دبیرستان از دست رفته ورزش های نهایی فصل حافظه های فوق و بستن چند ماه گذشته از سال تحصیلی با همکلاسی های خود را.

و مگر چیزی تغییرات در عجله نمی کند آن را مانند نگاه سنتی فارغ التحصیلی در حال رفتن به سال جاری برگزار خواهد شد یا نه. قطعات پنسیلوانیا در حال تنظیم برای شروع بازگشایی on May 8.

بسیاری از کالج ها در حال حاضر لغو فرد فارغ التحصیلی که به طور معمول در محل ممکن است.

دبیرستان فارغ التحصیلی معمولا در اطراف شروع آخر هفته روز یادبود وجود دارد که خارج از شانس برخی هنوز هم قادر خواهد بود برگزار می شود. برای دیگران خود را در مراسم ممکن است نگاه متفاوت است.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: پنسیلوانیا بیش از 42K موارد به آمریکا نزدیک 1 میلیون

بیشتر: آنچه در مورد حافظه های فوق فارغ التحصیلی برای York County کلاس 2020?

نیویورک و حومه (27 مه) و Dallastown (2 ژوئن) در حال حاضر خود را لغو فرد در مراسم و به دنبال جایگزین است. Susquehannock است که با توجه به داشتن چیزی و بعد در تابستان.

رژیم صهیونیستی. تام گرگ در دوشنبه توییتی یک پیام از امید و درک به پنسیلوانیا کلاس از سال 2020 است.

"2019 رمان coronavirus ساخته شده آن را غیر ممکن به صورت سنتی مراسم فارغ التحصیلی به جای" گرگ توییتی. "و آن را نیز بدان معنی است که شما از دست رفته در بسیاری از دیگر مهم تجمعات مانند فارغ التحصیلی احزاب و ارشد sendoffs.

"بسیاری از شما احتمالا احساس خشم در مورد این -- و شما باید یک راست به احساس می کنید که راه را از آنجا که شما بوده ام به برخورد بد دست است."

[ نیویورک رکورد روزانه را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ydr.com/subscribe. ]

وقتی پرسیده شد که در مورد صدای جیر جیر در, روزانه, جلسه وزیر بهداشت دکتر راشل Levine توافق با احساسات و یادآور شد مردمی که حتی یک حرکت از قرمز به زرد نمی خواهد اجازه می دهد برای مراسم سنتی.

"ما می دانیم که مدرسه لغو شده است برای بقیه سال تحصیلی و ما در حال رفتن به اجازه می دهد تا اجتماعات بزرگ و حتی در مناطق زرد, بنابراین من فکر می کنم که آن را عادلانه فرض این است که فارغ التحصیلی باید از راه دور" او گفت:.

صدفی Stallsmith یک روند خبرنگار نیویورک رکورد روزانه. او را می توان در رسید mstallsmith@ydr.com و یا به دنبال در توییتر @ShelStallsmith.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن