کارگران که برای مراقبت از افراد مبتلا به اوتیسم و معنوی معلولیت مبارزه در همه گیر

نظرPeter W. تیگ منتشر شده 9:21 AM EDT مه 1 سال 2020من نوشتن به عنوان یک پدر و مادر یک فرزند معلول ذهنی و بنیان

توسط ATROTICNEWS در 14 اردیبهشت 1399

نظر

من نوشتن به عنوان یک پدر و مادر یک فرزند معلول ذهنی و بنیانگذار Jessica & Friends جامعه, غیر انتفاعی, سازمان مبتنی بر ایمان است که فراهم می کند پشتیبانی و خدمات برای افراد مبتلا به اوتیسم و ناتوانی فکری در نیویورک و آدامز شهرستانهای استان است.

برای مطمئن شوید که هیچ یک از ما می توانست پیش بینی فعلی اجتماعی و پزشکی و اقتصادی تحولات ما در حال تجربه آورده COVID-19 بیماری همه گیر. در طول این زمان ما تحسین همه ما از اولین پاسخ دهندگان سلامت کارگران و مقامات دولتی که در حال انجام بهترین خود را برای کمک به ما برای جلوگیری از بیمار شدن و ما را امن نگه دارید.

این بیماری همه گیر قرار داده شده است که ارائه دهندگان خدمت به افراد معلول در یک موقعیت مخاطره آمیز در سراسر کشورهای مشترک المنافع. در حال حاضر در بهترین شرایط قبل از COVID-19 افراد معلول به حاشیه رانده شده اند و ما کارکنان overworked و undercompensated.

در حالی که سپاسگزار برای همه ما و مقامات منتخب در کشورهای مشترک المنافع ما همچنان درخواست ما برای کمک بیشتر برای ما سازمان ها و کارگران که خود همه برای حفظ حیات-صرفه جویی در خدمات به بیش از 50000 نفر در سطح ایالت معلول ذهنی در میان این COVID-19 بحران است. حدود 80 درصد از افراد زنده با چند شرایط بهداشتی مزمن, ساخت امکان پیمانکاری COVID-19 خصوص تهدید می کند.

ما 55,000 مستقیم پشتیبانی حرفه ای (DSPs) که در حال کار خستگی ناپذیر و sacrificially ارائه این خدمات نیاز به کمک و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر. کار خود را هر چند انجام به عنوان آنها پاسخ تماس به خدمات است و خسته کننده. روزانه آنها برای آماده کردن وعده های غذایی, خوراک, حمام, لباس و اداره داروها. وجود دارد بدون اجازه و یا مکث در 24 ساعت شبانه روز مراقبت. ما به عنوان ارائه دهندگان در حال حاضر understaffed حدود 20 درصد به دلیل طولانی و خواستار ساعت و نرخ پایین از جبران خسارت است.

در طول این همه گیر و کمبود پرسنل به میزان قابل توجهی بالاتر با بسیاری از ما DSPs در سراسر کشورهای مشترک المنافع تکاپوی پیدا کردن بحرانی تجهیزات از جمله تجهیزات حفاظت شخصی. متوجه می شوند ما در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی برای شهروندان ارشد باید بالاترین اولویت قطعا ما DSPs ضروری مراقبت های بهداشتی کارگران و باید چنین رفتار شود به منظور محافظت از خود و افراد آنها خدمت می کنند.

در جسیکا و دوستان جامعه ما 150 کارکنان نشان داده اند صبر و درک شجاعت و پشتکار به آنها خدمت کرده اند ما 130 مشتریان نه تنها مراقبت از نیازهای جسمی خود را, اما کمک به آنها را درک و پردازش چرا زندگی خود را تغییر داده اند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان DSP را در خانواده ها نگران سلامت و ایمنی از همه درگیر.

حتی قبل از COVID-19 ضربه ما به عنوان ارائه دهندگان مواجه شده اند یک DSP بحران به دلیل طولانی و خواستار ساعت و نرخ پایین برای جبران آنها. دولت سیستم بسیار شکننده است و با بسیاری از سازمان ها در تلاش برای نگه داشتن درهای خود را باز به عنوان نرخ در حال حاضر محزون می خوانی ناکافی با افزایش 3 سال گذشته. هزینه های ما افزایش نگه دارید با دستمزد, بهداشت و درمان, خدمات پشتیبانی و آموزش اجباری به طور چشمگیری افزایش. علاوه بر این ما باید استخدام موقعیت های جدید برای دیدار با دولت رعایت قوانین و مقررات.

نرخ پایین که دریافت ما از دولت شده اند پایدار برای بسیاری از سال و در حال حاضر افزایش COVID-19 هزینه های در حال هل دادن بسیاری از سازمان ها به سمت یک نقطه شکستن. جسیکا و دوستان جامعه همراه با بسیاری از ارائه دهندگان دیگر در پنسیلوانیا را تبدیل به فلج توسط این الزامات قانونی است که به اندازه کافی بودجه مقرر و پایدار نیست.

ما نیاز به کمک از ما فرماندار و قانونگذاران دولت برای رفع این مشکل بودجه که وجود داشته است برای سال ها و در حال حاضر افزایش یافته است به طور قابل توجهی با استرس اضافه شده از COVID-19 هزینه های. دولت می تواند به ما کمک کند با اجرای افزایش نرخ و نگهدارنده بنابراین ما می تواند همچنان به ارائه مراقبت ضروری مورد نیاز برای کسانی که ما در حال خدمت در طول این بحران است. دراز مدت ما باید گنجانده شده در بودجه برای افزایش دستمزد برای ما DSP کارگران و تهی دست حکم ما متحمل شده است.

ما بر این باورند که نگهداری افراد معلول ذهنی و اوتیسم باید یک تلاش بین دولت و شرکت های خصوصی یعنی یک همکاری است. ما در حال درخواست از دولت برای به اشتراک گذاشتن مسئولیت مالی و تصمیم گیری است که اجازه می دهد ارائه دهندگان به برنامه ریزی برای پایداری سازمان خود را.

انگلیسی, غزل نویسنده John Donne نشان می دهد خود را در "مراقبه هفدهم" که هر انسان متصل است. او admonishes خواننده خود را به درخواست برای whom the bell tolls چون bell tolls برای ما خواننده. زنگ در Donne روز زنگ زد محلی در روستاها اعلام مرگ یک فرد در آن جامعه است. او به ما می گوید که زمانی که ما گوش به زنگ اعلام مرگ نیست بپرسید که فوت کرد و نه متوجه است که بخشی از ما درگذشت. COVID-19 تا به ما یادآور این واقعیت اساسی. ما همه در این با هم و ما با هم آمده باید قوی تر و متحد در تلاش های ما.

Peter W. تیگ بنیانگذار و مدیر اجرایی Jessica & Friends جامعه که در خدمت نیویورک و آدامز شهرستانهای استان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de