فوتبال زنان را 14 ورودی اول را به عمق ملی تجربه به برنامه

در سال 2019 برونز افتخار دوم-استخدام بهترین کلاس در سراسر امریکا – عنوان توسط به جلو میا Fishel که 14 اهداف خو

توسط ATROTICNEWS در 9 خرداد 1399

در سال 2019 برونز افتخار دوم-استخدام بهترین کلاس در سراسر امریکا – عنوان توسط به جلو میا Fishel که 14 اهداف خوبی برای ششم در Pac-12. در این سال آن یکی بهتر است.

پس از اتمام 2019 فصل فقط یک پیروزی خجالتی از یک شات در یک قهرمانی ملی UCLA خواهد شد خوش آمدید شماره 1 استخدام کلاس در کشور به وستوود.

اما 14 ورودی اول باید به جای 17 اهداف و 32 کمک های ثبت شده توسط بازیکنان که در حال حاضر در سمت چپ برنامه.

دروازه بان کلی McManus از لانگ بیچ کالیفرنیا ملحق خواهد شد سه باقی مانده دروازه بان از سال گذشته تیم ملی و چهار را نبرد آن را در آموزش به ببینید که چه کسی خواهد درآمد شروع نقطه اشغال شده طی چهار سال گذشته توسط فارغ التحصیل ارشد تیگان میکا. در دوره تصدی خود را با UCLA استرالیا بین المللی میکا متوقف 248 عکس در 84 بازی در حالی که تنها اجازه می دهد 68 اهداف است.

دانشیار سر مربی و استخدام هماهنگ کننده سام گرین گفت که با یک دروازه بان با تجربه مربی فرهنگ در آموزش باید ترویج رقابت بین بازیکنان برای مبارزه دقیقه بین لوله ها.

"چه خوب در مورد ما دروازه بان محیط زیست است که ما یک دروازه بان جدید مربی Saskia وبر بود که در سال 1999 در جام جهانی, تیم, به طوری که او می داند آنچه در آن مانند به فشار (استارت) و دریافت که محیط آموزش است که شما نیاز دارید" گرین گفت. "ما انتظار داریم (McManus) به در آمده و واقعا فشار برای آن (شماره 1) نقطه."

برونز دو جدید مدافعان آمدن به برنامه – Jordyn جمع آوری نقطه از Ladera Ranch, CA, و من Haugland Sørsdahl از Kolbotn IL, یک تیم باشگاهی در بومی نروژ است. دومی دارای 23 حضور برای نروژی تیم ملی بازی از U-16 به U-19 گروه های سنی. گرین گفت که او پیش بینی می کند که نروژی خواهد بود برای مبارزه با یک نقطه شروع به عنوان به زودی به عنوان او می رسد در محوطه دانشگاه.

UCLA را به جای چهار سال استارت Kaiya مک کالو بود که پیش نویس توسط ملی فوتبال زنان لیگ واشنگتن روح با شماره 32 کلی انتخاب در سال 2020 پیش نویس است.

هافبک است که در آن UCLA خواهد بود استقبال ترین چهره های جدید به عنوان شش هافبک ها را در مجموعه ای به پیوستن به این برنامه است. جن آلوارادو ایزابل لوزا و Michaela روزنبام پیوستن به تیم از سراسر کالیفرنیا در حالی که سه نفر دیگر Aislynn Crowder از هاوایی Dasia Torbert از گرجستان و کلارا Härdling از سوئد آمده همه از خارج طلایی دولت است.

سر مربی آماندا کرامول و گرین نگاه کنید به ترکیب و مطابقت ورودی هافبک ها و کسانی که در بازگشت از مصدومیت با ارشد هافبک Viviana Villacorta را – که آغاز شده و تمام 24 از برونز' مسابقات در سال 2019 – در سفارش به عدم وجود فارغ التحصیل از سالمندان جسی فلمینگ و Anika رودریگز. فلمینگ در 75 بازی در آبی و طلا و چهار سال از استارت با وجود زمان از دست رفته بین المللی وظیفه با کانادا است. گرین گفت که او نقش حیاتی برای برونز و جایگزینی او هیچ کار آسان خواهد بود.

"ما به دنبال حق مشارکت و بدیهی است که ما نمی تواند جایگزین (فلمینگ) اما امیدوارم ما می توانیم پرتاب برخی از اعداد در آن و پیدا کردن چه کار می کند شیمی" گرین گفت. "ما ورودی بچه های تیم ملی تجربه و هل دادن خواهد شد که گروه را به عنوان به خوبی. اگر شما به دنبال در (این) عمیق ترین موقعیت در تیم, هافبک یکی از آنها است."

جلو برونز اضافه خواهد شد دو بار جلو در Kaila نواک و Reilyn ترنر و سه مهاجم/هافبک با مگان Edelman, Jillian مارتینز و MacKenzee ونس.

در میان کسانی که سهم را باید جایگزین در حال عزیمت به جلو اشلی سانچز و چوپان کاستاندا برونز' دوم و سوم بیشترین گلزنان فصل پیش بود.

سانچز همچنین ثبت برنامه-رکورد 12 و 15 پاس گل در سال دوم و سوم فصل – در مسیر به یک مدرسه-بهترین 42 حرفه ای کمک می کند – قبل از امضای یک قرارداد حرفه ای با واشنگتن روح در ماه ژانویه است.

گرین گفت: UCLA کردم بازیکنان با استعداد است که متناسب با برنامه و با افتخار از این تیم استخدام این سال است.

"ذهنیت ما با استخدام این است که همیشه بهترین بازیکنان در هیئت مدیره و بدیهی است که بهترین بازیکنان با شخصیت است که متناسب با UCLA و آنچه در آن به معنی یک Bruin" گرین گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن