'قتل حوا' فصل 3 روکش – قسمت 6: "پایان بازی"

هشدار: اخلال گران در پیش است. "قتل حوا" ندارد بدون حوا – به معنای واقعی کلمه. "پایان بازی" در حال حاضر بر روی

توسط ATROTICNEWS در 31 اردیبهشت 1399

هشدار: اخلال گران در پیش است.

"قتل حوا" ندارد بدون حوا – به معنای واقعی کلمه.

"پایان بازی" در حال حاضر بر روی زمین لرزان زیر ضعیف پنجم قسمت محور تنها در Villanelle را (Jodie Comer) backstory. اما متاسفانه حوا (Sandra Oh) باقی مانده عمدتا از تصویر به عنوان Villanelle ادامه داد: او رگه هایی از ناامیدی به عنوان او متوجه می شود او هرگز قدرت واقعی در دوازده. پس از آن قانع آگاهی زرق و برق دار قاتل زنجیره ای می رسد به کنستانتین (Kim Bodnia) برای فرار اما او مجبور به اعتراف است که او را مجبور به ترک او اسراف در شیوه زندگی و ارتباط با حوا ، در حالی که ایده Villanelle ارتکاب به یک زندگی جدید و بدون حوا تا حدودی به عنوان مخاطرات این فصل تا کنون بوده است از دست رفته آن کمی را برای عدم حضور فیزیکی حوا.

[مربوط به: 'قتل حوا' فصل 3 روکش – قسمت 5: 'آیا شما از پیننر?']

به عنوان Villanelle هایش با او زندگی در حال تغییر, انتخاب, تمرکز نشان می دهد تغییر مسیر خود را به سمت نیکو (اوون مکدانل) است که در بیمارستان بستری پس از چنگال حادثه در لهستان و با عصبانیت هل حوا از زندگی خود را یک بار دیگر. Niko را حضور مستمر در نشان دادن خسته کننده با او تکراری و اساسا بی ربط نقش در طرح بزرگتر نشان می دهد شخصیت پویایی نماد حوا امید کاذب از بازگشت به حالت عادی. و به مسائل بدتر حوا حفظ طولانی ایستاده ایمان Villanelle با وجود علائم با اشاره به اینکه نیکو را مهاجم – احساسات است که تضاد در برابر Villanelle تصمیم به ترک همه چیز را پشت سر گذاشت.

با وجود این خسته کننده فشار و کشش از حوا-Villanelle-Niko عشق مثلث "قتل حوا" به مدیریت باقی می ماند وفادار به کارولین (فیونا شاو) احیای شخصیت او همچنان او را بررسی کنی مرگ است. پس از کشف این اطلاعات فرستاده شده به او توسط وینسنت او اسکاتلندیارد تماس بوده است ره او مواجه MI6 سرپرست پل (Steve Pemberton) در مورد که در آن خود را از تعلقات دروغ است. در حالی که کارولین و MI6 اغلب sarcastically به تصویر کشیده شده به عنوان فقیر بهانه دولت, فعالان, زمینه, تنش بین دو در خدمت به عنوان یک یادآوری از خطر و از ظرفیت ها و خیانت و فساد را به انجام برسانند دستور کار خود را.

[مربوط به: 'قتل حوا' فصل 3 روکش – قسمت 4: 'هنوز هم آن را']

در انتهای دیگر از فساد, اما, نهفته است, کنستانتین دختر, ایرینا (Yuli Lagodinsky) که به دست آورد برجسته تر در این قسمت به او نمایش داده می شود او خواندن سریع کنستانتین را به سرعت در حال زوال ایستاده خوب با دوازده. اما هدف واقعی از ایرینا افزایش حضور این فصل در خارج از کنستانتین بشریت هنوز به توان نشان داد. اما اگر فصل تا کنون ثابت کرده است که هر چیزی در آن است که ایرینا است که به احتمال زیاد یک طرح دستگاه معنای به اشاره پدرش در اوردن از گرو کیفیت و ارائه نوعی ریسک برای شخصیت خود را.

با توجه به بشریت قسمت تساوی به پایان Villanelle مردد برای اجرای یک هدف وادار کردن او به فرار از صحنه با یک آسیب است. او طول می کشد و در پناه داشا دستشویی و اذعان می کند در نا امیدی که او می خواهد از زندگی او به عنوان یک قاتل. شخصیت خود را رشد ساخته شده بود قابل قبول با هفته گذشته قسمت نقاشی عاطفی پرتره از Villanelle با خانواده اش و در عین حال توسعه هنوز هم می آید به عنوان یک مجبور تلاش برای انسانیت قاتل زنجیره ای به عنوان او را تازه کشف آسیب پذیری و همدلی می آید بیش از حد قوی بیش از حد سریع است.

چه "پایان بازی" موفق شد در نظر ماهرانه و زندگی در لباس و طراحی صحنه با حوا و Villanelle تقابل طریق خود را رقیب طرح های رنگی اشاره کرد که به عنوان این شخصیت ها می آیند و نزدیک در تماس با آنها باقی می ماند و جهان را از هم جدا. حوا, لباس های تیره, رنگ های خنثی و قرار داده شده در bleaker, آلوده تنظیمات تنها می تواند به عنوان نقطه مخالف به Villanelle را در لباس های رنگارنگ و زیبا و سبک محیط.

اما در حالی که تصاویری در "پایان بازی" تاکید حوا و Villanelle را در مسیرهای مختلف این قسمت طرح کشیده شده بر روی در بی ربط به شیوه ای. آهسته قدم زدن و به ظاهر ناچیز شخصیت های ساخته شده از آن دشوار است برای حفظ علاقه در داستان بزرگتر و هنگامی که زمان زیادی است که هدر رفته در نشان می دهد جزئی یادداشت نشان می دهد. با وجود اهمیت ایرینا و نیکو نقش به عنوان یک عامل ایجاد انگیزه برای خود, مربوطه, عزیزان, شخصیت خود را نمی شایستگی مقدار از زمان روی صفحه نمایش اختصاص داده شده به آنها را به عنوان آنها رشد می کنند تا کنون بیشتر تکراری.

در این قسمت تمرکز بر Villanelle و عدم pop-ups ads با حوا را طرح زیانی در نتیجه عدم قانع شخصیت نکات دقیق وظریف به عنوان نشان می دهد همچنان به حاشیه آن عنوانی شخصیت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن