چرا سیاه زندگی مهم است ؟

هر سال در شهرهایی مثل شیکاگو هزاران نفر از مردم قتل توسط دیگر افراد سیاه و سفید هنوز هیچ خشم و یا تظاهر کن

توسط ATROTICNEWS در 1 تیر 1399
BLM Nazis

هر سال در شهرهایی مثل شیکاگو هزاران نفر از مردم قتل توسط دیگر افراد سیاه و سفید هنوز هیچ خشم و یا تظاهر کننده در مورد این. به نظر می رسد که تنها زندگی می کند هر زمانی که یک پلیس سفید پوست است که در مرگ یک فرد سیاه و سفید.

آمار بسیار تیره و تار و هیچ راه دیگری برای رنگ این وضعیت که مردم عمدتا به قتل خود و مارکسیستی BLM جنبش به نظر می رسد براق بیش از این واقعیت بسیار مهم است. این است که چرا ؟

20170204_USC760به نظر می رسد چرخه خشونت و شورش تکرار شده است هر چهار سال قبل از انتخابات. چرا قبل از انتخابات ؟ این ساده است این تظاهرات نیروهای دموکرات وجود دارد این است که یک وحدت اثر در میان رای دهندگان پیام شما یا با ما و یا شما یک نژادپرست است. رای گیری برای حزب جمهوری خواه به معنی شما در حال نژادپرست است. سیاه و سفید با هیچ خاکستری در وسط. شما یا با دموکرات ها و یا شما یک فاشیست. دموکرات ها نیاز مردم سیاه و سفید به ثابت قربانیان دموکرات کشت و زرع و این را تضمین کند رای.

اگر شما مخالفت با شورش و پایین کشیدن مجسمه سپس شما یک فاشیست با توجه به Alinsky-ite BLM سرود — شما قیری و پر طرفدار برای همیشه لطفا برای.

در ضمن سیاه جوامع هستند که به طور سیستماتیک تخریب از درون با دست خود.

crime statsاین استارک انتخاب رای دهندگان آمریکایی داده می شود و یا شما یک اسفناک نژادپرستانه یا شما با ما دموکرات. این نوع از سیاه و سفید انتخاب شده است شبیه به جورج دبلیو بوش تماس با اسلحه هنگامی که او به عراق حمله کرد, اعلام 'یا شما با ما و یا تروریست ها' اگر شما در آن زمان موافق نبود با عراق تهاجم شما به طور موثر به برچسب به عنوان یک تروریست است.

در به طور فزاینده ای قطبی کشور به نظر می رسد به کار به حدی است. تنها به رعایت مارک های شرکت های بزرگ بلافاصله موجب سیگنالینگ حمایت خود را از پل و فوری توده سانسور درایو پس از آن که در آن هر کسی که جرات نداره حتی سوال روایت پاک است لغو و حذف شده است.

پس از انتخابات این چرخه تکرار خواهد شد در چهار سال دیگر. سپس شما را می بینم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن