USAC افسر ارزیابی: Kelechi Iheanacho فرهنگی امور کمیسر

Kelechi Iheanacho شده است یک صدای پیشرو فرهنگی جوامع و سازمان ها به عنوان مقطع کارشناسی انجمن دانشجویان شورای

توسط ATROTICNEWS در 14 اردیبهشت 1399

Kelechi Iheanacho شده است یک صدای پیشرو فرهنگی جوامع و سازمان ها به عنوان مقطع کارشناسی انجمن دانشجویان شورای فرهنگی امور کمیسر حتی اگر برخی از سیستم عامل سقوط کوتاه بودن دست آورد.

اعضای شورا مورد بررسی قرار گرفت در این مناطق در یک مقیاس از یک تا پنج با یکی از ضعیف بودن عملکرد و پنج بودن عملکرد عالی است.

ابتدا مدت او با داشتن اجرا بر روی سیستم عامل از حصول اطمینان از تامین بودجه برای جوامع رنگ ایجاد پردیس گسترده نژادی حساسیت آموزش و گسترش باغ جامعه, Iheanacho مشغول به ساخت بر اساس آنچه تا به حال انجام شده قبلی CACs و اجازه او را به وفق دهند.

Iheanacho گفت که او کار می کرد به سمت مقابله با ناامنی غذایی از طریق باغ جامعه, اما گفتگو با دولت آهسته روند موثر تکمیل اهداف خود. نژادی و حساسیت آموزش و بودجه Iheanacho گفت: خیلی بیشتر از یک کار در حال پیشرفت و حرکت به جلو به عنوان کنون در این سال به عنوان او را دوست دارند.

Iheanacho ذکر این واقعیت است که سیستم عامل هستند و در سال طرح است که چرا او پایه و اساس ساختمان آنها را ناشی از آنچه در حال حاضر آغاز شده در سال های گذشته. با وجود عدم تکمیل و یا نوآوری با توجه به سیستم عامل Iheanacho ماند متعهد به شفافیت و تعامل با جوامع فرهنگی – کلید مسئولیت CAC.

آغاز سال با Bruin باش Iheanacho گفت: دیدگاه او به عنوان تنها زن درگیر در فرایند برنامه ریزی مجاز این رویداد به میزبان استعداد منحصر به فرد و مجموعه ای قوی تن در سال. برنامه های دیگر مانند CAC متنوع شهر تور و کنسرت خود سری گسترش تا حد زیادی در این سال تحت Iheanacho رهبری است. در حالی که تیتر بسیاری از رویدادهای برنامه ریزی شده برای سه ماهه بهار مانند Worldfest و JazzReggae متحرک, تا به حال به لغو کار است که در حال حاضر انجام شده است بر اهمیت این وقایع به Iheanacho و چگونه او در حال برنامه ریزی برای ارتباط با جوامع در راه است که هرگز قبل از انجام شده است.

در حالی که بودجه یک چالش مهم به ویژه با توجه به لغو بهار سه ماهه, برنامه نویسی, Iheanacho کار می کرد به حمایت و اختصاص زیادی نسبت به جامعه, صندوق تضمین این که پردیس فرهنگی سازمان دریافت بودجه لازم و دستمزد ،

از طریق او در ادامه گفتگو با دولت و تعامل با جامعه Iheanacho نشان داده اهمیت امور فرهنگی کمیسر و اهمیت آن صدا در شورای. او فقط می توانیم امیدوار باشیم که علامت او را در رسیدن به خود سیستم عامل همچنان برای آینده کمیسیون.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن