گذشته تجدید ساختارها از 2 CPO کمیته بودجه ترک رهبران دانشجویی در تاریکی

اعضای دو دانشجو-اجرای کمیته دریافت خواهید کرد که بیش از 2.5 میلیون دلار در هزینه دانشجویی تنها حدود نیمی از بو

توسط ATROTICNEWS در 5 خرداد 1399

اعضای دو دانشجو-اجرای کمیته دریافت خواهید کرد که بیش از 2.5 میلیون دلار در هزینه دانشجویی تنها حدود نیمی از بودجه خود را. رهبران دانشجویی را مورد انتقاد قرار گیری قرار داده شده است که نیم دیگر در کنترل مديران دانشگاه.

پردیس احتباس کمیته و آغاز کمک رسانی کمیته در حال انتظار برای دریافت $2,710,592 از دانشجویان مقطع کارشناسی انجمن شورای حدود 9 میلیون دانش آموز هزینه های بودجه این سال است. دو کمیته که قرار دارد تحت UCLA جامعه برنامه های دفتر نظارت بر توسعه و حفظ و نگهداری پروژه های برای جوامع محروم در UCLA.

بودجه تفصيلي گزارش برای CRC و SIOC در دسترس نیست و به اعضای کمیته های خود را.

در حال حاضر کمیته بودجه تقسیم بین یک دانشجو-برنامه نویسی کنترل بودجه و ثابت اداری و بودجه نظارت CPO مدیران.

[لینک های مرتبط: اطلاعات عمومی وجود ندارد برای بیش از $2 میلیون نفر استفاده می شود توسط دو پردیس کمیته]

CRC و SIOC کاربران استفاده می شود به طور مستقیم کنترل از کمیته های بودجه. این کمیته در حال حاضر کنترل حدود نیمی از بودجه خود را به دلیل تغییرات در ساختار بودجه خود را از سال 2009 تا سال 2017. این تغییرات انتقاد شده است و توسط USAC برای نقض کمیته' هدایت اسناد شناخته شده به عنوان بیانیه ،

CRC کاربران در حال حاضر قادر به دیدن همه ی از خود کمیته بودجه و گزارشات از جمله گزارش برای برنامه نویسی است که بودجه آنها گفت: Zuleika براوو یک سال چهارم علوم سیاسی که نشسته بر CRC.

به عنوان یک نتیجه, CRC, اعضای, باید بودجه تصمیم گیری بدون دانستن اینکه چه مقدار باقی مانده در بودجه خود گفت: براوو ، 2020-2021 USAC انتقال دانشجو نماینده.

CPO مدیران نیز انجام نمی دهد SIOC بودجه کامل گزارش و فقط شفاهی به اطلاع اعضای کمیته از تفکیک بودجه گفت: Breanna اگویلار دو لا فرانترا یک سال چهارم مطالعات جنسیتی و Chicana/o مطالعات دانشجویی که نشسته روی SIOC.

CPO کسب و کار افسر آنجلا هرناندز را رد کرده است درخواست های متعدد توسط CRC اعضای برای دیدن کامل بودجه گزارش براوو گفت.

"(CRC اعضا) آورده است که به توجه (CPO دولت)," براوو گفت. "این واقعا فقط آنها گفت:" در مورد آن نگران نباشید ما به شما اجازه می دانم که اگر (بودجه) است.' آنها هرگز واقعا به ما بگویید که چقدر ما می توانید صرف."

هرناندز نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

پیگیری بودجه

این 2018-2019 CRC و SIOC بودجه بالغ بر $2,506,767 که شامل هزینه های اداری هزینه های برنامه نویسی و کمیته های' مانده تعادل است.

این CRC و SIOC اختصاص داده شده $1,332,269 یا حدود نیمی از کمیته های' 2018-2019 بودجه. CPO حرفه ای کارکنان کنترل $910,405 در آن اجرایی بودجه سال گذشته است. این کمیته تا به حال یک ترکیب $264,094 مانده تعادل است.

این CRC و SIOC هر در ابتدا در مورد اختصاص $340,000 مربوطه خود را برنامه نویسی بودجه برای توسعه و نگهداری پروژه های خود را در 2018-2019 بودجه برنامه ای. به دلیل اضافی و پیش بینی نشده هزینه های SIOC اولیه تخصیص رشد به بیش از $570,000 گفت: Uriah بلکول این SIOC صندلی. این CRC اولیه تخصیص نیز رشد کرد و به بیش از $760,000 تا پایان سال است.

پس از سال 2009 CRC و SIOC بودجه بازسازی شده است حداقل دو بار به دلیل مشکلات مالی. در هر دو مورد برخی از هزینه های اداری که قبلا بودجه دانشگاه منتقل شده به دانش آموزان است.

به دلیل universitywide مالی مبارزات در سال 2009 UCLA کاهش بودجه به CRC و SIOC گفت: دستیار معاون صدراعظم پردیس زندگی میک Deluca در مارس 14 فرستاده بیانیه به USAC.

در پاسخ هر دو کمیته کاهش می یابد خود را در برنامه نویسی تخصیص به پرداخت برای هزینه های اداری که قبلا تحت پوشش دانشگاه. نیروی انسانی و هزینه های آن پرداخت می شود از هر دو اداری و برنامه نویسی بودجه اختصاص $1,755,174 از کمیته های بودجه سال گذشته است.

این CRC و SIOC بودجه بازسازی شد و دوباره در سال 2017, با استفاده از شهریه دانشجویی از سال 2016 عدالت اجتماعی رفراندوم که افزایش هزینه دانشجویی با 24.99 $در هر سه ماهه.

در سال 2017 بودجه بازسازی نیز شاهد کمیته های بیشتر افزایش اعتبارات خود را به حقوق کارکنان و سایر هزینه های اداری گفت: Blackwell, یک سال چهارم مطالعات آفریقایی آمریکایی ، که سال CRC و SIOC افزایش اعتبارات خود را به نیروی انسانی هزینه در حدود $150,000.

بازسازی نیز ایجاد سجر 2-سال وعده صندوق که در خدمت به عنوان یک صندوق ذخیره به صورت بالقوه مالی مبارزات. این صندوق در حال حاضر 1.2 میلیون دلار و رشد 300.000 دلار در هر سال است اما مشخص نیست که چگونه از آن است که تامین می شود.

اگر چه دانشگاه منابع مالی را به طور کلی بهبود پس از سال 2009 بازسازی کمیته بودجه شده است معکوس شود. این CRC و SIOC بودجه قبلا مورد استفاده برای توسعه و نگهداری پروژه ها همچنان مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های اداری.

پرداختن به نقض

USAC اعضای انتقاد کرده اند CRC و SIOC برای بودجه روش های است که آنها می گویند نقض کمیته' اظهارات درک شناخته شده به عنوان SOUs.

این CRC و SIOC ملزم به ارائه بودجه سالانه گزارش به USAC توسط Oct. 1 و سپتامبر. 30 به ترتیب با توجه به کمیته ها' SOUs. این دو کمیته را به طور رسمی ارائه شده بودجه خود را به USAC در حداقل چهار سال است که مداوم SOU نقض گفت 2019-2020 USAC رئیس جمهور رابرت واتسون.

در ماه نوامبر USAC درخواست بودجه کامل گزارش از CRC و SIOC سه سال گذشته که USAC دریافت مارس. CRC صندلی Stephany Barrera و بلکول ملاقات با USAC اعضای دو بار در ماه فوریه به آدرس شفافیت نگرانی اما این جلسات بی فایده بودند گفت: Blackwell و واتسون یک سال چهارم علوم سیاسی.

USAC رای دادند مارس 10 به خودداری در مورد $800,000 از سقوط سه ماهه شهریه دانشجویی از CRC و SIOC تا زمانی که این کمیته منتشر شده بودجه خود را گزارش.

دو روز بعد دانشگاه UCLA زندگی که نظارت بر CPO ارسال سه سال از بودجه گزارش به USAC.

بلکول گفت که او فکر می کند CRC و SIOC را نقض نمی کند خود را SOUs چون دانشگاه UCLA زندگی فرستاده بودجه گزارش به USAC در ماه مارس است.

اما, مارس گزارش کافی نیست گفت: واتسون و USAC کلی نماینده 1 ادواردو Velazquez.

"به تماس است که بودجه گزارش نادرست در وهله اول" واتسون گفت. "این در واقع یک ledger خلاصه یا لجر گزارش. ... به به (USAC) یک صفحه ای سند نیست که به هر درجه از جزئیات در مورد هر گونه هزینه است نه بودجه و گزارش."

بین سال های 2011 و 2014, CRC و SIOC استفاده یاداشت به تقسیم بودجه خود را به یک اداری بودجه و برنامه نویسی در بودجه که به طور دائم ثابت اداری و بودجه آن را حذف از کمیته کنترل مستقیم Deluca گفت.

استفاده از یادداشت ها به تقسیم بودجه نیز ممکن است نقض کمیته' SOUs.

تغییرات قابل توجهی به یکی از دو کمیته "ساختار باید به تصویب USAC با توجه به کمیته ها' SOUs. وجود دارد هیچ پرونده USAC تصویب بودجه برای انشعابات در 10 سال گذشته از جلسه شورای دقیقه واتسون گفت. از آنجا که بودجه انشعابات به طور قابل توجهی تغییر کمیته' ساختار بدون USAC تصویب آنها نقض کمیته' SOUs, Velazquez و واتسون گفت.

اما بلکول را تکذیب کرد که این بودجه تقسیم شد یک SOU نقض.

"(بودجه تقسیم) اساسا تصویب توسط دانش آموزان به اطمینان حاصل شود که (SIOC) پروژه خواهد همه باید تمام وقت کارکنان عضو که تغییر نمی کند ساختار SIOC," بلکول گفت.

SIOC اعضا می توانند بررسی و سرنگونی این یادداشت توسط دو سوم اکثریت بلکول گفت. اما براوو و اگویلار دو لا فرانترا گفت: آنها قادر به دریافت یک کپی از بودجه تقسیم یادداشت با وجود درخواست های متعدد. اعضای کمیته نیاز به نقد و بررسی یادداشت های قبل از گرفتن رای برای سرنگونی آنها اگویلار دو لا فرانترا اضافه شده است.

"اگر این یادداشت شد و گذشت (از اعضای کمیته) باید قادر به دوباره آن را به تصمیم گیری آگاه و تغییر آن تصمیم گیری" اگویلار دو لا فرانترا گفت.

این SIOC را هدایت مدارک نیاز است که تمام بودجه خود را کنترل می شود SIOC خود را. این CRC را هدایت مدارک نیاز است که همه وجوه از دانش آموز خاص رفراندوم هزینه های قبل از سال 1999 بود کنترل CRC اما دولت که کنترل هزینه ها از همه پرسی پس از گذشت سال 1999.

"این (همه پرسی) زبان بسیار روشن است که این هزینه باید به SIOC و CRC," واتسون گفت. "هنگامی که شما را ... صدها هزار دلار دور از کمیته ای که در آنها طراحی شده است برای رفتن به ... قطعا نقض SOU."

حرکت رو به جلو

در مارس 28 USAC نشست معاونت امور دانشجویی مونرو Gorden گفت: او باید پاسخگو SOU نقض.

"یکی از اصلی احزاب است که دانشگاه و مسئول SOUs است معاونت امور دانشجویی" Gorden گفت. "(اگر وجود دارد شیوه) که نمی comport با SOU من شده ام در درجه اول کسی که باید پاسخگو باشند."

USAC اعضا و Gorden ملاقات مه 8 به بحث SOU نقض گفت Velazquez یک چهارم-سال Chicana/o مطالعات ، در این جلسه منجر به چندین تعهدات از UCLA دانشجویی واتسون اضافه شده است.

این CRC و SIOC خواهد شد در حال حاضر در حال حاضر بودجه گزارش در ابتدای هر سال و یک گروه کاری تشکیل خواهد شد به آدرس شفافیت نگرانی Velazquez گفت. کار گروه خواهد بود متشکل از نمایندگان USAC این CRC این SIOC و UCLA امور دانشجویی.

ارتباط دانش آموزان UCLA خواهد شد و همچنین با این گروه گفت: UCLA سخنگوی ریکاردو Vazquez در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

دانشگاه UCLA زندگی که در عمل تحت UCLA امور دانشجویی ایجاد یک قالب برای CRC و SIOC بودجه گزارش خواهد شد که مشترک با کمیته ها و USAC, Deluca گفت. اما معلوم نیست اگر این فرمت شامل برنامه نویسی و اداری و بودجه.

واتسون گفت که او مطمئن نیستید که آیا این کار گروه با UCLA امور دانشجویی موفق خواهد بود در حل و فصل SOU نقض.

"من عصبی مورد اگر که اتفاق می افتد به دلیل آن اتفاق افتاده است; (SOU نقض) اتفاق می افتد شده است برای سال در حال حاضر" واتسون گفت. "این باعث می شود من عصبی برای دیدن اگر (گروه کاری) موثر خواهد بود در انجام این هدف است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب