USAC افسر ارزیابی: Johana Guerra مارتینز خارجی معاون رئیس جمهور

Johana Guerra مارتینز به حال عزم و تعهد اما با وجود برخی موفقیت تعامل با جمعیت گسترده از UCLA جمعیت محدود بود

توسط ATROTICNEWS در 14 اردیبهشت 1399

Johana Guerra مارتینز به حال عزم و تعهد اما با وجود برخی موفقیت تعامل با جمعیت گسترده از UCLA جمعیت محدود بود و همچنین عدم حرکت خاص ساخته شده برای پیاده سازی خود سیستم عامل.

اعضای شورا مورد بررسی قرار گرفت در این مناطق در یک مقیاس از یک تا پنج با یکی از ضعیف بودن عملکرد و پنج بودن عملکرد عالی است.

در مورد مستند نشده دانشجویی جمعیت Guerra مارتینز قادر به پایان مبارزات با سازمان های دانشجویی در UCLA قبل از زمستان چهارم به پایان رسید با کار انجام شده با دانشجویان مقطع کارشناسی انجمن و شورای ائتلافی از مستند نشده تشکل های دانشجویی در دانشگاه برای ارائه به دانش آموزان پرداخت می شود کار responsibilites. دفتر او به عنوان یک متحد برای هل دادن بودجه و اولویت های بودجه اضافی ارائه شده توسط دولت برای ثبت نشده sutdents فاستر جوانان و سیستم تاثیر قرار گرفتند.

Guerra مارتینز غایب بود از USAC شورای جلسات به صورت دو هفته پس از دریافت پرداخت که او از وضعیت به عنوان یک دریافت کننده اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه Jan. 1 و او IF مجوز اشتغال تمدید شد نه. او گفت: آن را دشوار و زمان انتخاب به عنوان داوطلب و اگر چه USAC قادر به ارائه بقیه دستمزد از طریق مازاد او گفت: آن را سخت به درخواست دوستان خود را برای پرداخت دانستن که در آن دلار در اصل بخشی از شهریه دانشجویی.

آن لطمه می زند, هر نماینده به دست جلسات به خصوص خارجی معاون رئیس جمهور. اما او قادر به خدمت به عنوان یک مثال دیگر ثبت نشده دانش آموزان به عنوان یک رهبر دانشجویی بدون مستند وضعیت.

کار خود را با AFSCME شاهد موفقیت از طریق فشار از طریق دولت های دانشجویی برای ACA-14 قانون برابر دانشگاه کالیفرنیا به جلوگیری از آنها را از برون سپاری است که می گذرد. ادامه allyship و آموزش به حمایت از اتحادیه کارگری همچنین ادامه داد: در طول سال.

نیازهای اساسی حمایت مهم دیگری بود که پلت فرم برای Guerra مارتینز, اما آن را به پایان رسید تا بودن یکی از ناامید کننده ترین جنبه های تصدی او. بسیاری از دفاتر کار برای نیازهای اساسی بودجه, اما بیشتر از بودجه کنترل از طریق نیازهای اساسی کمیته.

Guerra مارتینز در بر داشت آن را دشوار است به کار با نیازهای اساسی کمیته و مبارزات ناشی از آنها را به عنوان یک غیر دوستانه فضای جلسه و ضد USAC – به طوری که حتی اعضای دفتر او اختصاص داده شده به نیازهای اساسی دلسرد شد از تعامل و محدود شد در نقش خود است.

از گرفتن او قادر به نظارت چگونه نیازهای اساسی بودجه بود و قادر به فشار برای طرح با توجه به عدم توانایی در دیدار با کمیته – به طوری که او را برای اولین بار ملاقات با آنها بود هفته 10 از سقوط سه ماهه و بودجه بسته شده و در پایان از آن هفته. خارج از کنترل را در خود پردیس نداشت Guerra مارتینز و کار او از طریق USAC و نه بر روی زمین در UCLA.

به طور کلی, رهبر EVP بود قادر به کار در سطح بیشتری UC و همچنین در کالیفرنیا است. اما قبل از خارجی معاون رئیس جمهور شده اند قادر به ضربه بزنید به دانشگاه و روز به روز و گسترش به اطراف وست وود جامعه است.

Guerra مارتینز قطعا تا به حال پس زمینه های قانونی است و همه به خوبی و خوب است که می گویند که تغییر ساخته شده در سطوح بالاتر است. اما کار بیشتری مورد نیاز بود در سطح محلی در UCLA – با راه حل های خاص به مسائل است که پردیس رو به طور گسترده تر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن