این است چگونه آخرالزمان باید

اگر یک ساعت هر هالیوود فاجعه فیلم و یا می خواند یک داستان رمان در مورد آخرالزمان ما منجر به این باور است که

توسط ATROTICNEWS در 26 تیر 1399

اگر یک ساعت هر هالیوود فاجعه فیلم و یا می خواند یک داستان رمان در مورد آخرالزمان ما منجر به این باور است که پایان همه چیز خواهد بود هرج و مرج و در نهایت نظم. در واقع وجود دارد در حال حاضر یک نوع منظم و متمدن نگرش جهانی دولتها به تحمل ویروسی همه گیر معمای در یک آرامش و تقریبا بی تفاوت شیوه ای.

آنچه که ما به جای یک نورد کنترل فاجعه که در آن جمعیت های انسانی هر کشور در حال محدودتر هم با کمی و یا بدون نگرانی و یا پشیمانی برای خود در نظر ایمنی کلی بیش از همه مهم اقتصاد جهانی هر منطقه.

به عنوان دانشمندان همه را از نظرات متفاوت و توصیه می کند که عاجزانه از راه دور وجود دارد تنها سردرگمی و نظرات ضد و نقیضی از به اصطلاح "کارشناسان". به نظر می رسد آنها به عنوان clueless به عنوان هر کس دیگری.

به جای هرج و مرج چگونه در مورد یک آرام سخنگو صدای رسمی از مرگ روزانه آمار به عنوان اگر قرائت نمرات فوتبال و به جای وحشت بسیاری از آنها در چراغهای جلو قادر به حتی زحمت فکر می کنم در مورد قرار دادن یک ماسک بر چهره خود و یا سیاسی کل موضوع را با بی فایده توجیه.

آخرالزمان را آهسته امر است که حل خود را در مد منظم و بدون شک تلویزیونی زیادی مانند "انقلاب".

در حالی که دیگران ممکن است در خطر شدید شما را به خودتان فکر می کنم که هیچ کدام از آن احتمالا می تواند به من رخ می دهد اما در نهایت آن خواهد آمد در سراسر به شما و خود را familiars و سپس دیگران را تماشا خواهد کرد شما را از دور فکر همان چیزی که شما به عنوان یک بار بود.

دولت هنوز هم تابع و مغازه ها باز و اینترنت قطعا زنده ماندن متعدد ویروسی امواج به آرامی گرفتن بیشتر و بیشتر به زمین از خواب ابدی.

نیازی به گفتن نیست هیچ چیز به نگرانی در مورد آرامش خود را حفظ و حمل در انجام کسب و کار خود را به عنوان قبل از, چرا که با توجه به میلیون ها نفر از مردم هیچ چیز تغییر کرده است و همه چیز را به حالت عادی بازگشت دوباره به زودی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب