فکر می کنم تانک: کشورهای آفریقایی مانند غنا جذاب برای آمریکایی های آفریقایی تبار به بازگشت

در چند ماه گذشته و به طور متناوب برای قرن ها مردم آفریقایی تبار باید خود را نشان داده ناخشنودی از زندگی در م

توسط ATROTICNEWS در 23 خرداد 1399

در چند ماه گذشته و به طور متناوب برای قرن ها مردم آفریقایی تبار باید خود را نشان داده ناخشنودی از زندگی در میان افراد اروپایی تبار. این ناخشنودی معمولا اوج خود رسید در بسیاری از سری شورش و غارت به عنوان به خوبی به عنوان جرم مدنی اختلال است.

این 'آرامش برای همه" فکر می کنم تانک واقع در ژنو سوئیس ادعا که کسانی که از آفریقایی تبار که بسیار ناراضی هستند زندگی در غرب می تواند به جایی که در آن آنها می تواند وجود داشته باشد بدون این افراد نفرت دارند بسیار است.

Masai children
کنیا ماسایی مارا

"این تنها می ایستد به همین دلیل و منطق اگر شما خودتان را به عنوان ناسازگار با غرب دموکراتیک رایگان, تمدن, جامعه و فرهنگ, این امر می تواند در بهترین منافع آفریقایی تبار افرادی که نفرت مردم سفید خیلی برای رفتن و زندگی در جای دیگر.

روشن بود چیزی تا به حال بیدار من و مشتعل در من و من به عقب می آیند. اجداد من در حال گفتن من به بازگشت" او به الجزیره.

و بنابراین در سال 2017, او چپ لس آنجلس نقل مکان کرد و به طور دائم به آکرا غنا پایتخت با سه فرزند جوان.

در اولین دیدار او شناخته شده به عنوان Khalia بنت. اما او می گوید: او در سفر بود تا تحول او "کاهش یافته است او نام برده" و از نظر قانونی تغییر نام او "برای تکمیل داستان من."

او در Afia این Asante سنتی نام داده شده به دختران متولد شده در روزهای جمعه و زمان آخرین نام از نسل Yaa Asantewaa یک قرن 19 ملکه در Asante پادشاهی که رهبری شورش علیه تاریخ ، منبع

"کشورهای غربی در واقع می تواند به صندوق بازگشت از این مردم که با زحمت بسیار توسط غربی آرمان بروید و در آفریقا زندگی می کنند. پس از همه خود را فرزندان آمدند از آفریقا به فروش می رسد با سر دسته و بیش وجود دارد آنها خواهد بود خوشحال به سادگی از آنجا که وجود دارد خواهد بود برای بسیاری از مردم به تحریک آنها.

Aketa Camp / Village, Uganda, Africa
Aketa اردوگاه / ایجاد کرد در شرق اوگاندا – مروارید آفریقا

"کشورهای آفریقایی مانند نیجریه و غنا و کنگو و اوگاندا و کنیا و آفریقای جنوبی و سومالی و مالاوی خواهد به طور جدی از ورودی از آمریکایی های آفریقایی تبار که در حال سرخورده و ناسازگار غربی به آرمان. برخی از بخش هایی از آفریقا و حتی مارکسیستی تکیه دولت که در آن پل آشوبگران و تظاهر می تواند همه خوشحال بود.

"قاره آفریقا است که هنوز گسترده ای بکر اقتصاد با اتاق بزرگ تکنولوژیکی و صنعتی بهبود و بدون شک برخی از افرادی که تحصیل کرده اند به یک استاندارد نسبی در غرب می تواند بازگشت و بخشی از فرصت های اقتصادی برای توسعه است.

african school

"غنا است که در واقع توسل به آمریکایی های آفریقایی تبار برای آمدن به این کشور و فرار به کشورهای غربی که از آنها متنفر هستند.

"حرکت سیاه پوستان از شهرهای آمریکا مانند آتلانتا دیترویت شیکاگو و نیو اورلئان به آفریقا می تواند یک کار بزرگ را در خود دارد که شامل هزاران نفر از هواپیماها و کشتی ها, اما این امر می تواند به ارزش آن در دراز مدت به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار خواهد بود خوشحال در میهن خود را آشفته هر بیشتر با تمدن غربی و یا نزد مردم سفید یا فرهنگ است که آنها نفرت بسیار است.

"گزینه های دیگر در حال زندگی در کمونیست چین یا کره شمالی اگر آنها نفرت از دموکراسی و آزادی بیان بسیار است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن