چهار: به دنبال چگونه coronavirus اثرات روند انتخابات

در حالی که انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده اغلب مملو از بحث فتنه و به یاد ماندنی صدا و هرگز قبل از ما تا

توسط ATROTICNEWS در 4 اردیبهشت 1399

در حالی که انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده اغلب مملو از بحث فتنه و به یاد ماندنی صدا و هرگز قبل از ما تا به حال یک چرخه انتخابات کاملا مثل این یکی.

به عنوان ایالات متحده هایش با تغییرات لازم توسط رمان coronavirus اجتماعی مانند فاصله و بسته شدن بسیاری از غیر ضروری کسب و کار بسیاری از مردم از ترس برخی از این تغییرات موقت می تواند به طور دائم تغییر موسسات که تعریف دموکراسی ایالات متحده – به طور خاص انتخابات است.

بسیاری از حالت اولیه انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه های مارس و آوریل به تعویق افتاد به ماه های ژوئن و ژوئیه و کمیته ملی حزب دموکرات به تعویق افتاد کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی مجموعه برای هفته جولای 13 به هفته اوت 17. رهبران این کشورها نگران سنتی انتخابات می تواند در معرض رای دهندگان به کروناویروس از طریق تعامل با نظرسنجی کارگران و سایر رای دهندگان و همچنین از طریق استفاده مشترک از تجهیزات.

به کاهش رود پایین مردم در انتخابات و تشویق اجتماعی فاصله سیاستمداران به دنبال گسترش غایب پست الکترونیکی-در رای گیری با گسترش ضرب العجل ها و ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان. اورگان, Washington, یوتا, کلرادو و هاوایی در حال حاضر تکیه عمدتا در پست الکترونیکی-در برگه های رای. اما اجرای این تغییر در کشورهای دیگر می تواند ثابت کند سخت تر است.

برای یک چیز, بسیاری از مردم ترس از ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای برای هر ثبت نام رای دهندگان می تواند بیش از حد پر هزینه برای برخی از کشورها. این Brennan Center for Justice برآورد این تعمیرات اساسی می تواند هزینه تا حدود 1.4 میلیارد دلار برای انتخابات ماه نوامبر به تنهایی.

[مرتبط: گرافیک: شکستن مقدماتی]

گذشته از هزینه برخی نگران هستند وجود دارد به سادگی به اندازه کافی زمان برای ایمن چاپ و پردازش پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات است. علاوه بر این یک کمپین آموزش عمومی نیاز به انجام به اطلاع رسانی از سیستم های جدید و قوانین.

در حالی که بسیاری بر این باورند اقدامات مانند تعویق گسترش همه پست الکترونیکی-در رای گیری انتخابات و پسوند برای رای گیری غایب حفاظت از شهروندان در طول همه گیر دیگران از ترس چنین تغییراتی نه تنها غیر عملی نیز خطرناک به دموکراسی است.

حوادث اخیر در ویسکانسین نشان دادن پتانسیل تاثیر تغییر سنتی انتخابات قوانین.

بر خلاف سایر ایالت ویسکانسین برگزار شد و آن انتخابات به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 7 با وجود coronavirus نگرانی. این تصمیم از ویسکانسین دیوان عالی کشور پس از رژیم صهیونیستی است. تونی Evers اقدام به صدور یک فرمان اجرایی به تعویق انداختن انتخابات به تاریخ 9 ژوئن. با توجه به ویسکانسین دیوان عالی کشور, فرماندار اورژانس قدرت اجازه نمی او را به حالت تعلیق و یا بازنویسی دولت قوانین انتخابات است که تنها می توان از طریق تصویب قوانین توسط دولت و قوه مقننه.

دیوان عالی ایالات متحده لغو پایین تر حکم دادگاه در مدیسون ویسکانسین که نگاه به تمدید مهلت پستی در رای غیابی توسط شش روز. در 5-4 تصمیم دیوان عالی کشور حکم داد که کاهش دادگاه فدرال نمی تواند تغییر قوانین انتخابات پس از نزدیک به انتخابات خود را.

UCLA علوم سیاسی و مدرس دانشگاه آژاکس پریس توضیح داد که چرا دادگاه بالاتر مانند ویسکانسین دیوان عالی کشور مردد هستند اجازه می دهد تا مسئولان از جمله فرمانداران برای به تعویق انداختن انتخابات که فرمانداران انجام به طور معمول دارای این قدرت است.

"اگر تصمیم به تعویق انداختن ساخته شده است در یک حزبی مد و یا ساخته شده توسط قوه مجریه بدون تصویب قوه مقننه و سپس انجام این کار قطعا می توانید مجموعه ای از یک سنت خطرناک," پریس گفت. "بنابراین نه به دلیل به تعویق افتادن خود را, اما به دلیل روند که تصمیم گیری ساخته شده است."

با وجود ترس است که این احکام را در نتیجه بسیار پایین مشارکت 34 درصد از رای دهندگان رای دادند یا در فرد مارس 7 و یا از طریق غایب پست الکترونیکی-در برگه های رای, یک میزان مشارکت بالاتر از سال 2012 اولیه با توجه به NPR.

این انتخابات رخ نمی دهد و بدون عوارض ناشی از آن به خصوص در میلواکی که در آن وجود دارد تنها پنج حوزه های رأی گیری به جای برنامه ریزی شده 180. به عنوان یک نتیجه بسیاری از رای دهندگان در میلواکی رو طولانی تر کنید زمان.

برخی از سرزنش به ظاهر پر هرج و مرج انتخابات شرایطی در درجه اول جمهوری خواه قانونگذاران ایالتی که حاضر به تعویق انداختن انتخابات در حالی که دیگران استدلال می کنند محلی دموکراتیک مقامات در میلواکی آماده نیست به اندازه کافی عدم امکان استفاده از منابع مانند از 2500 نفر از اعضای گارد ملی فرستاده شده به کار نظر سنجی.

این اختلاف نشان می دهد چگونه تعصب به شکل طبیعت اولیه انتخابات در ویسکانسین. علاوه بر این پریس توضیح داد که چگونه حتی بیماری های همه گیر می تواند تبدیل به سیاسی.

"نمی توان آن را یک مسئله حزبی به جز آنها نمی تواند توافق بر آنچه مفید ترین" پریس گفت. "یا شاید آن را حزبی زیرا مقامات در سطوح مختلف به مایل و یا قادر به انجام کار "مفید ترین" چیز, به طوری که آنها باید به ما را متقاعد کند که آنچه انجام می دهند بیشتر سودمند است."

به عنوان رویکرد ما در انتخابات نوامبر رهبران احتمال آماده شدن برای ادامه اجتماعی فاصله محدودیت با افزایش ظرفیت خود را برای پست الکترونیکی-در برگه های رای.

اما پریس اشاره می کند که تغییر قوانین به صورت کلی در سراسر کشور انتخابات است و سخت تر از حالت اولیه انتخابات.

"انتخابات عمومی می تواند thornier چرا که بسیاری از قوانین در فدرال و ایالتی سطح مورد زمان به تازگی مقامات منتخب در نظر گرفتن دفتر" پریس گفت. "و یا در مورد رئیس جمهور, زمان مصاحبه از کالج انتخاباتی رای."

در طول این زمان تغییر بزرگ را در نظر مهم است که چگونه این تغییرات موقت می تواند به طور دائم تغییر شکل جامعه ما است. یک چیز ما می تواند مطمئن است که این بیماری همه گیر خواهد شد و در ادامه به تاثیر 2020 انتخابات ریاست جمهوری به عنوان رای دهندگان به دنبال یک رهبر در این زمان نامشخص است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن