چهار: شکستن علم پشت COVID-19 ویروس به دنبال به نحوه عملکرد آن

این ویروس است که, missionary, سوراخ در کل زیرساخت های جهانی برای چند ماه گذشته است که از نظر فیزیکی به مراتب ک

توسط ATROTICNEWS در 11 اردیبهشت 1399

این ویروس است که, missionary, سوراخ در کل زیرساخت های جهانی برای چند ماه گذشته است که از نظر فیزیکی به مراتب کوچکتر از این دوره در پایان این جمله است.

که چیزی بسیار کوچک می تواند به عنوان یکی از بزرگترین تهدیدات در حال حاضر قابل تصور برای بشریت است عهد به جالب اینجاست که ماهیت پیچیده ای از ویروس ها که بدون به درستی درک می تواند این بیماری حتی بیشتر گیج کننده تر از آن در حال حاضر است. در اینجا ما شکستن اصول COVID-19 به تلاش برای ایجاد حس از راه آن بر بدن است.

یک coronavirus تعریف شده است به عنوان یک RNA تک رشته ویروس است که به طور معمول منجر به عفونت دستگاه تنفسی فوقانی. سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا SARS-CoV-2 که برای اولین بار در گزارش ماه دسامبر در ووهان چین است که از همان خانواده از ویروس خاورمیانه و تنفسی سندرم, سندرم حاد تنفسی و حتی سرماخوردگی. انسان معمولا بیمار در دست کمتر عوارض شديد مانند ذات الریه و برونشیت است که می تواند بوجود می آیند از کمتر شدید coronaviruses و بهبود می یابند.

هنگ ژو استاد در بخش میکروبیولوژی, ایمونولوژی و ژنتیک مولکولی به عنوان به خوبی به عنوان مدیر تصویربرداری الکترونی مرکز NanoMachines توضیح داد که چگونه دیگر coronaviruses عملکرد متفاوتی نسبت به آخرین.

"دیگر coronaviruses معمولا فصلی" ژو گفت. "ما نمی بحث در مورد آنها را به خاطر آنها نمی تواند مشکلات را برای انسان است."

همین نمی توان گفت: در مورد اخیر coronavirus پسر عموی. این چیزی است که آن مجموعه جدا است که انسان سیستم ایمنی بدن هیچ ایده چه چیزی برای انجام با آن.

دانشمندان اغلب برای توصیف این پدیده با اشاره به این ویروس به عنوان "رمان است." با توجه SARS-CoV-2 سرچشمه در حیوانات آن است که یک عامل بیماری زا است که نه فقط آشنا به کسی بدن اما این است که نادانسته به تمامیت انسان به گفته کلینیک مایو.

اعتقاد بر این است که COVID-19 may سرچشمه گرفته و در بازار در ووهان چین بود که خانه به حیوانات به فروش می رسد برای مصرف. حیوانات ارائه یک وسیله نقلیه برای این ویروس به گسترش آن می تواند وجود داشته باشد در درون آنها بدون انسان دانا. علاوه بر این, یک محیط مانند یک مرطوب بازار می تواند منجر به گسترش ویروس ها از آنجا که بسیاری از گونه های مختلف به اشتراک گذاری یک فضای کوچک که در آن مایعات بدن می تواند رها از قفس یکی به دیگری و در نهایت به انسان گرداننده.

[مرتبط: پردیس پرسش: برای چه این رمان coronavirus باقی می ماند عفونی در سطوح مختلف?]

این microcosmic, مرطوب بازار اکوسیستم مثال نشان می دهد سهولت که در آن از جمله ویروس ها می تواند به گسترش در میان حیوانات و همچنین مردم است. اما وقتی که می آید به انتقال تمام ویروس ها برابر خلق شده اند. 2019 coronavirus بسیار مسری در مقایسه با پیشینیان خود: در حالی که همه coronaviruses گسترش می تواند از طریق لمس روشن شده است که COVID-19 ممکن است کمی بیشتر به آن است.

برای شروع, آن مهم است به یاد داشته باشید که ویروس به طور کامل وابسته به سلول های آنها را آلوده. این nonviral سلول های حاوی کد خود را برای دولت از سالم مکانیسم های سلولی. ویروس نیست در مورد مراقبت از سلامت سلول های آنها را آلوده. آنها حمله آوردن با آنها خود را راهنما و اقدام به غصب سلولی منابع به منظور اطمینان بیشتر از خود. در مقایسه با هزاران ژن موجود در بدن انسان سالم سلول های ویروس ها را با آنها به 10 ژن – یک ناخالص ساده از آنچه مورد نیاز است برای سلامتی.

تصویر خوبی روغن جامعه دموکراتیک با یک سیستم پیچیده کنترل و توازن به نگه داشتن همه چیز در حال اجرا هموار. ناگهان این جامعه است در معرض توسط یک حاکم از زمین دیگری می اندازد دور متنوع سیستم است و تنها هدف استفاده از منابع این شهرستان برای کمک به مردم خود را تولید کنند.

در تلاش خود را برای ربودن انسان سلول ها ابتدا باید متصل به آن با استفاده از برخی از ساختار و یا پروتئین است. همه coronaviruses استفاده از آنچه که به نام "سنبله پروتئین" اما پروتئین های موجود در SARS-CoV-2 اتصال بسیاری محکم تر. سپس پروتئین فعال شده است توسط یک آنزیم به نام شب که در حال حاضر در های مختلف بدن انسان اساسا اجازه می دهد این ویروس برای حمله به بدن از ورود به نقاط مختلف باعث شکست بالقوه در چندین ارگان های مختلف است. مطالعات نشان داده اند که بخش فعال سازی سایت کشف شده در SARS-CoV-2 متفاوت تر از دیگر coronaviruses است که به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار بدن واکنش خشونت آمیز به آن است.

این مکانیسم که به COVID-19 خاصی مزیت رقابتی در مقابل سایر coronaviruses. تمام ویروس ها این حمله را با خشونت خاص ساخته شده است که به خود ماشین آلات و بخشی از خود را در خطر می آید با جهش بوجود می آیند که هر از چند گاهی.

"درست مثل هر چیز در طبیعت, ویروس ها به شکل یک راه وجود دارد" ژو گفت. "برای به دست آوردن وجود این ویروس باید در انطباق با محیط زیست است."

[مرتبط: UCLA اعلام کرد با هدف ارائه آموزش از راه دور گزینه برای سقوط سه ماهه]

تیموتی آبجو استاد اپیدمیولوژی در فیلدینگ دانشکده بهداشت توضیح داد که بسیاری از جهش رخ می دهد که ممکن است سکوت موجب ترک یک ویروس بدون تغییر در راه معنی دار.

"و بنابراین سوال این است که وجود خواهد داشت برخی از معنی جهش است که هر دو باعث می شود این ویروس بیشتر یا کمتر کشنده و یا آسان تر و یا کمتر آسان برای انتقال?" او گفت:. "که قطعا امکان پذیر است اما ما دیده نمی شود هر گونه شواهد واقعی برای آن نشده است."

به عنوان یک نتیجه از طبیعت پیچیده تر از ویروسی مکانیسم هنوز هم وجود دارد هیچ درمان به هدف COVID-19. دانشمندان در سراسر جهان در حال تست های مختلف شرکت کنندگان اما با توجه به آبجو طرح درمان بستگی فراوانی جهش.

"ما باید برای دیدن اگر آن را بیشتر شبیه به آنفلوانزا (که در آن) جهش رای دادن واقعا که مهم نیست برای درمان, و ما می توانیم با استفاده از یک دارو و یا اگر آن را بیشتر شبیه به HIV که در آن ما ممکن است نیاز به استفاده از ترکیبی از داروها به دلیل این جهش به سرعت در حال" او گفت:.

جدول زمانی از جمله درمان برای COVID-19 هنوز مبهم است. ژو روشن ساخته است که نه درمان و نه یک واکسن ظاهر خواهد شد یک شبه. واکسن فلج اطفال برای مثال برای اولین بار widley استفاده می شود بیش از 60 سال پس از اولین همه گیری آغاز شد و در ایالات متحده در سال 1894.

"وجود دارد یک فرایند است که شما باید به دنبال ایمنی و کارآمدی" ژو گفت. "بسیاری از بار آن موفق خواهد بود و شما مجبور به تکرار دوباره روند."

همانطور که ما در انتظار تصویب چیزی بیشتر دائمی, بهترین راه برای مبارزه با این ویروس کوچک به ارمغان آورده است که جامعه به یک وقفه فقط ممکن است برای جلوگیری از گسترش آن با ماندن در خانه و شستن دست ما. درک چگونگی ویروسی عملیات کار اولین گام در کشف کردن چگونه برای غلبه بر آنها و بازگشت به زندگی به عنوان ما آن را می دانم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن