سوسیالیست ها در حال حاضر غذا خوردن خود را با خود و انصراف از فرهنگ

ANTIFA BLM مارکسیست کمونیست مارس معشوقه هری پاتر, J. K Rowling را تف کرد و با قلدری نما اوباش نشانه دیگری اس

توسط ATROTICNEWS در 23 تیر 1399
Antifa BLM Communists cancel culture
ANTIFA BLM مارکسیست کمونیست مارس

معشوقه هری پاتر, J. K Rowling را تف کرد و با قلدری نما اوباش نشانه دیگری است که انصراف از فرهنگ بی ربط خشم است که باعث خرابی غربی جامعه دموکراتیک و بسیاری از مردم معیشت است که در حال حاضر شمعی سوسیالیست خود را, و آنها در حال حاضر ruing روز آنها شروع به این اتحاد جماهیر شوروی ورزش در جرم سانسور.

ما حتی یک نامه امضا شده توسط 100 فرد سوسیالیستی نویسندگان از جمله مشاهیر مانند سلمان رشدی, Noam Chomsky decrying به انصراف از فرهنگ کابوس فراگیر اینترنت و دنیای واقعی.

در تمام حرکات شدید مانند کمونیسم و فاشیسم است که همیشه وجود دارد یک چرخه زمانی که آنها را اجرا و مردم را به ضربت سخت زدن به طوری که آنها شروع خیلی بزرگ هر یک از دیگر. شما می توانید این نوع از مسائل در جهادی افراطی جنبش های اسلامی به عنوان آنها در نهایت شروع سربریدن نوع خود چنین است خود را به اجبار برای همیشه فعال در آنها بی معنی حرکت است.

به عنوان استالین شروع به دست کشیدن برجسته کمونیست ها و هر کسی که حتی تنفس در اطراف او که او را دیدم به عنوان یک تهدید بنابراین بیش از حد انصراف از فرهنگ بلشویکها در حال حاضر رفتن در اطراف آمد و رفت میمون در یک سوسیالیست حباب, گاییدن بیش از خود رفقای سوسیالیستی در آغوش.

Imploding از درون دارد صفات این گروه های افراطی و می آید با یک بخشنده خوش آمدید از همه رعایت از خارج از این جنبش مارکسیستی به ناو آزادی گفتار و بیان است. ما ضمن استقبال از تخریب آنها و صمیمانه امیدواریم که آنها به طور کامل eviscerate خود را از داخل با مسخره اظهارات راست بودن و قادر مطلق صدای همه چیز.

ما همچنین شاهد تخیلی Anarcho-کمونیست رویای CHAZ/ریز ریز کردن شبهه برای تقریبا همین دلیل این کودن ها نمی تواند سازماندهی شاش در آبجوسازی آنها فریب خورده کمی brats که فکر می کردند که با داشتن یک انقلاب اما در نهایت شروع به تیراندازی و تجاوز به نوع خود را از درون خود منطقه خودمختار. در حال اجرا را به مومیایی شد تنها راه حل پس از آن بود unceremoniously تعطیل و در حال حاضر آنها در حال پشت در مامان را در زیرزمین نگه داشتن سر خود را در دست خود و گریه در فضای امن.

در اصل هر کسی که آزادی را دوست دارد باید از این ننگین shisters همه عطف بر یکدیگر و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن برنده توسط برخی از معجزه در برابر mollycoddled آلزایمر بیمار بایدن در ماه نوامبر سوسیالیستی مارکسیستها را بدتر و در مبارزه با تشدید خواهد شد تا خود خدا را شکر تخریب کامل است. به تماشای آن چشم خواهد بود یک ملودرام قطعه سرگرمی, شاید آنها می توانید آن را در فروش pay-per-view و یا جریان آن را به صورت رایگان 24/7 بر روی اینترنت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب