اجتماعی هنر پروژه قطاری کالج خاطرات در همکاری با جامعه دانشگاه

دوئت به طور معمول شامل تنها دو نفر. اما ماندن درست به آن نام اجتماعی, پروژه هنر در بر داشت یک راه برای قرار دا

توسط ATROTICNEWS در 8 خرداد 1399

دوئت به طور معمول شامل تنها دو نفر.

اما ماندن درست به آن نام اجتماعی, پروژه هنر در بر داشت یک راه برای قرار دادن "اجتماعی" اجتماعی فاصله با خود بهار آواز خواندن عملکرد.

این دو رسما تشکیل شده و از سال چهارم دانش آموزان متی گیلبرت و آلنا Abella خواهد شد بازی "کارول" یک آهنگ اصلی در مورد حفظ روابط با وجود فاصله فیزیکی. هر چند گیلبرت یک موسیقی شناسی, دانش آموز, انتخاب لحن قبل از تغییر به آموزش آنلاین گفت COVID-19 آورده ترانه پیام به یک زمینه جدید برای سالمندان است. آنلاین عملکرد را شامل صوتی و تصویری ارسالی فرستاده شده به اواز یا موسیقی دو نفری توسط دانش آموزان دیگر را به تصرف آهنگ پیام در مورد جامعه موجود در سراسر مسافت های, او گفت:.

"مردم جدا شده در حال حاضر, اما دانش آموزان از دست رفته به طور بالقوه خود را در سه ماهه گذشته و از دست رفته خود را دوستان" گیلبرت گفت. "پس (آهنگ) گرفته شده یک دوم معنای" می تواند ما هنوز هم عاشق یکدیگر می شود و بخشی از یک جامعه با هر یک از دیگر زمانی که ما در حال دیدن یکدیگر روز به روز؟"

بهار آواز انتقال به مجازی اجرای برنامه در سمت چپ این دو مسئول برای ارائه یک ویدیو به همراه آهنگ. دیدن یک فرصت برای ایجاد یک حس اجتماعی و مالی actuarial mathematics, دانشجو, Abella گفت: آنها تصمیم گرفتند برای رسیدن به دانش آموزان برای کلیپ های ویدئویی کوتاه که با گرفتن تجربه از وقت خود را در محیط دانشگاه مانند یک جمعیت عجله بسکتبال پس از یک بازی برنده شات.

"زمستان سه ماهه بود ما سه ماهه گذشته در UCLA و ما نمی دانیم که آن را" Abella گفت. "در حال حاضر "کارول" و " نوع تکامل یافته را به یک آهنگ عشق برای UCLA و چگونه ما در حال مرور آنچه آن را مانند دور بودن. چون از معنی آهنگ ما و نام ما عمل ما می خواستیم برای ایجاد یک واقعی اجتماعی پروژه هنر."

این کلیپ را نه فقط نشان دهنده تجربیات یک دوست خاص اما به جای ضبط خواهد شد بسیاری از جنبه های مختلف جامعه دانشگاه گیلبرت گفت. برای رسیدن به هدف خود از نمایش متنوع داستان در این ویدئو او گفت که او خواسته دانش آموزان به ترویج این ارسال درخواست در رسانه های اجتماعی – در نهایت رسیدن به دانش آموزان با حدود سه درجه جدایی از اواز یا موسیقی دو نفری.

اما اجتماعی همکاری ذاتی به عملکرد خود را به فراتر از تصاویری.

به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری, اجتماعی, هنر, پروژه در ابتدا قرار است به ویژگی تنها اعضای صدای در حالی که گیلبرت بازی گیتار. اما گیلبرت گفت: او فرستاده ثبت عملکرد به دوستان و تشویق آنها را به لایه جدید ابزار دقیق آنها به عنوان مناسب دیدم امید به سرمایه گذاری در آزادی های فراهم شده توسط پلت فرم آنلاین.

"(گیلبرت) از من پرسید اگر من علاقه مند به اضافه کردن یک کمی از من در موسیقی به آهنگ (آنها) ثبت شده" گفت: سال چهارم ethnomusicology دانشجو سباستین جونز. "بنابراین من با استفاده از آنچه که من تا به حال در اختیار من در اتاق خواب من در اینجا."

برخی از ابزار دقیق او فرستاده شده به گیلبرت شامل باس, گیتار برقی و پیانو. و در حالی که نهایی مخلوط است تا اجتماعی هنر, پروژه جونز گفت که او مطمئن ساخته شده او اضافات بازی نمی کند بیش از حد بسیاری از یادداشت ها در محدوده آن خواننده. آهنگ می یابد زیبایی در وجود آن به عنوان یک ضبط ساده بین دو نوازندگان نه افراطی آکورد یا شعر گفت. تصادفی صدای A Cappella نیز قرض دادن آن خواننده به بعد بخش هایی از مسیر گیلبرت گفت: اما این آواز را هنوز هم بیشتر انجام می شود و اسب و خودش.

هیئت منصفه در اصل در اجتماعی که آیا پروژه هنر اجازه داده می شود به رقابت با این نسخه ، آن را تا به حال دریافت مجوز از بهار بخوان شامل اضافی خواننده و ابزار دقیق از آنجا که دو نفره است که به طور معمول فقط دو اجرا. اما گیلبرت گفته شده در نهایت تصویب خواهد شد و از جمله در عملکرد.

با وجود این عدم قطعیت اصلی گیلبرت گفت: متوسط دیجیتال اجازه داده اواز یا موسیقی دو نفری آزادی به تجربه چگونه آن را می خواهد به ارائه 'کارول." اجتماعی هنر پروژه هدف این است که دوباره حس جامعه در حال حاضر مجازی UCLA, طریق, عملکرد, Abella گفت.

"من امیدوارم که ما عمل, ویدئو و آهنگ هستند قادر به جامعه با هم" Abella گفت. "این یک روایت من احساس می کنم مانند بسیاری از UCLA دانش آموزان می تواند مربوط به. همه ما می آیند از زمینه های مختلف از بسیاری از مکان ها در جهان است و همه ما در حال تلاش برای حفظ این روابط است که می تواند بسیار دور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن