2020 پیش نویس NFL: Denver Broncos انتخاب Penn State را KJ Hamler به بازی سریع و خشمگین

فرانک Bodani York Daily Recordمنتشر شده 8:32 PM EDT Apr 24, 2020KJ Hamler ارائه دینامیت Penn State تا به حال ب

توسط ATROTICNEWS در 6 اردیبهشت 1399

KJ Hamler ارائه دینامیت Penn State تا به حال به دنبال پس از آن ،

مهندسان دنور در حال حاضر انتظار می رود او را به انجام همان در حتی بزرگتر مرحله — به عنوان آنها به سرعت ساخت یکی از کشنده ترین جوان دریافت سپاه در NFL.

سریع صحبت کردن سریع تر-حرکت Hamler بود 46 کلی انتخاب در روز جمعه دور دوم این مجازی پیش نویس NFL.

او عضو تیمی و پاس حمله کننده Yetur ناخالص-Matos بود که توسط Carolina Panthers فقط کمی زودتر در شب. این نشانه سوم-سال متوالی برای Penn State دور دوم پیش نویس انتخاب پس از در حال اجرا به عقب مایل ساندرز (2019, Philadelphia Eagles) و تنگ پایان مایک Gesicki (2018 میامی دلفین ها).

سپس این را در نظر بگیرید: دنور استفاده از آن در دور اول انتخاب کنید در آلاباما گیرنده جری Jeudy که بسیاری بر این باورند بالا بود عبور-جالب توجه در این پیش نویس است. در حال حاضر او و Hamler را با تیم سوم سال ستاره Courtland ساتون که در حال آمدن است خاموش فوق العاده فصل 72 جلب 1,112 متری و شش touchdowns.

بیشتر: 2020 پیش نویس NFL: Carolina Panthers را Penn State را Yetur ناخالص-Matos دور دوم ستاره

بیشتر: کمک گری براون 'روح' از Penn State football, مبارزه با سرطان, یک بار دیگر

هیچ کس نمی تواند شک Hamler بازی-توانایی تغییر به عنوان یک گیرنده returner و دونده یا برای Nittany Lions یا در آماده سازی برای NFL.

این نگرانی به نظر می رسید در مورد چگونه خود را کمی اندازه (5-پا-9, 178 پوند) را نگه دارید تا در رحم, NFL. خود را اثبات خواهد بود که چگونه او بارها و بارها نشان داد یک سختی در کالج است که نمی توان انکار کرد. او هرگز از دست یک بازی پس از جذب چند سخت سر/گردن بازدید و او به دست آورده بازی-عقد برای اولین بار توسط فوق العاده به وسط میشیگان خط دفاعی.

او مجموعه ای پن دولت اول همه منظوره yardage ضبط و چراغ شیرها در دریافت دو سال گذشته.

اما بهترین قسمت در مورد او این است: او می تواند تخت از پرواز در حالی که slaloming از طریق مدافعان.

او ادعا می کند که اجرای یک زیر 4.3 ثانیه بیش از 40 متری در پن استیت. از همه مهمتر او در ترکیب است که با سرعت سریع تغییر گریزپا شیرها واقعا تا به حال نه متعلق به, در دهه.

تنها چیزی که او نمی شد اجرا برای پیشاهنگی در NFL ترکیب (مصدومیت همسترینگ) و یا در پن استیت طرفدار روز (لغو COVID-19).

بیشتر: جان رید در پیش نویس NFL: Penn State cornerback افزایش با ذهن سریع, سریع, سر پا

"من واقعا دوست دارم K. J. واقعا در هر راه" پن استیت مربی جیمز فرانکلین گفت: این هفته در 'ناهار بحث زنده' on NBC Sports. "او عالی در جلسات و اتاق قفل است. او یک فرهنگ راننده. سپس در زمین فوتبال او می تواند بازی را تغییر دهید در یک دقیقه در جرم و یا تیم های ویژه."

او تولید به یاد ماندنی برجسته نوار فقط در دو فصل: از صرفه جویی در خود کالج بازی برابر آپالاچی دولت به در حال اجرا به دور از کل ایالت اوهایو دفاع با مریلند دفاع در دیگر گرفتن-و-اجرا به صورت یک نمره.

در حالی که یک بستری عدم تمرکز منجر به تعدادی از تصویب قطره پاییز گذشته او ثابت و به اندازه کافی به یک اعتماد بزرگ-بازی بازی پاس-جالب توجه است.

امید است که او می تواند اکسل به عنوان یک گیرنده و در حافظه در NFL.

"مواد منفجره اسلات هدف که بازدید مقیاس به عنوان یک سبک اما می توانست سنگین وزن تاثیر را در بازی. Hamler را فروزان سرعت استفاده می شود و در مسیر ترکیبات به استرس secondaries و ایجاد بزرگ نقش" NFL تحلیلگر لنس Zierlein اخیرا نوشت.

"سرعت کشد و خود را از بازی شکستن بالقوه در هر سه سطح خواهد بود فریبنده به عنوان یک خطر بالا بالا-پاداش پیش نویس انتخاب کنید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن